Alukola Pneumatiky Příslušenství

Alu kola Brno

Alu kola z Brna? Vegáč a lebeda

Brno je betelné štatl a žádná bógna před Vídňó, jak hážó do placu cajzli a londoni. V Brnisku nejezdijó tramvaje, ale šaliny. Sice nemajó alu ráfky, zato jezdijó po svéch glajzách až na rolu. Taky do Šimic, do Majlontu, přes Kénik, Oltec, kolem Jobska až do Bastru. A v létě, když zoncna rumpluje vo stodevět, borci aji s kocórama naklapó do svéch bóráků a jedó právě na Prýgl chytat bronz.

Alu kola od AluaPneu.cz

Taky na nějakó tu cébračku, není nad to hópnót do vasrůvky. Kdo může, vyglgá při tom aji nějaké ten škopek Starobahna. Jen pak bacha, ať Tě pak cestó zpátky neklofnó fízli a nedají Ti dýchnót. Kdyby Tě zkásli, to by nespravil pětikvalt. To by stálo takový love, že bys za ně mohl v klidu zacálovat minimálně sadu fungl novéch alu disků.

Alu kola Brno - Alu kola od AluaPneu.cz

Že je chceš, ty elektrony? Aby byla ňáká čurina? Abys klofnul nějaké betálné šnicl? Že už seš grilované a nosíš kódr? Tak se můžeš camrat před svišťama, ti budó čubrnět. Si piš! Nebo můžeš poštengrovat sósedy. Stačí, když vlezeš do jednoho špicovýho e-kvelbu. Menuje se a Aluapneu.cz a bóchají tam jen fachmani, co majó ánunk. Stačí hodit čučku na jejich webinu a pak hodit drát a dohantýrovat, co chceš přesně přivézt.

Alu kola Brno - Alu kola od AluaPneu.cz

Ani si nemusíš nazóvat šuflata, klidně si alu kola můžeš vobjednat pěkně z kéru, kořeň Ti je přiveze až do béváku do druhýho dňa, kdy člověk musí být v hohně. Prostě vegáč a žádná křeč!

Vyberte si alu kola

Historie Mercedesu v deseti bodech
Alu kola Mercedes jsou jedny z nejkrásnějších. Věděli jste ale o svém voze také, že... více
Módní policie - tuning nebo tuzing?
Tuningy aut, které se tak úplně nepovedly. více
Závodní vůz na běžné silnici. To je Honda Type R
Honda Type R je snem každého milovníka japonských vozů. Našláplé motory, odlehčená alu kola, sportovní interiéry a mnohem více... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS