Alukola Pneumatiky Příslušenství
ADVAN RACING RG2 BLACK

ADVAN RACING RG2 BLACK

VÝROBCE ADVAN RACING
MODEL RG2
VELIKOST KOLA 16"
ROZTEČ ŠROUBŮ 4 x 114.3
ŠÍŘE KOLA 7j
ET - ZÁLIS 40
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


ADVAN RACING RG2 BLACK

MATNĚ ČERNÉ / LEŠTĚNÉ 3D LOGO ADVAN RACING

Advan Racing vsází u svých alu kol na jednoduchý a sportovní design. Ukázkou je tento model Advan RG2 BLACK, který se bude matně černým provedením stylovým prvkem každého auta. Černou efektně doplňuje leštěné 3D logo Advan.

Tento model je moderním 16" ráfkem, v jehož designu se odráží decentní matná černá a lesk 3D loga mezi paprsky litého ráfku. Za kvalitu ručí homologace ISO, JWL a VIA, které jsou pro elektrony Advan Racing certifikací nekompromisní kvality. Dopřejte Vašemu autu stylový alu disk v jednoduchém a elegantním designu.


K litým kolům Advan Racing u nás dostanete k danému autu navíc matice / šrouby, středící kroužky i ventilky zcela zdarma! S námi získáte v ceně vždycky více než jenom alu kola, spolehněte se na naše jedinečné ceny a nabídky.

 

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
Deset nejdražších klasických aut v historii
Mercedes? Bugatti? Ferrari? Nebo snad Ford? Za kterého veterána byste zaplatili jen 9,5 mil. Dolarů? A za kterého 35.000.000,- Dolarů? více
Deset zajímavostí o Maserati
Italská značka s trojzubcem ve znaku je celosvětově známá a má na to své právo. Od skromných začátků, přes hrozbu krachu až po nejluxusnější a nejdražší auta světa. více
Alu kola Frankfurt
Elektrony z frankfurtského autosalonu, které budete v budoucnu vídat na vozech. Které byste brali? více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS