Alukola Pneumatiky Příslušenství
VOSSEN VVS CV3 GREY

VOSSEN VVS CV3 GREY

VÝROBCE VOSSEN
MODEL VVS CV3 GREY
VELIKOST KOLA 18"
ROZTEČ ŠROUBŮ 5 x 114.3
ŠÍŘE KOLA 8j
ET - ZÁLIS 40
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


VOSSEN VVS CV3 GREY

ŠEDÝ MAT / LEŠTĚNÉ ČELO ALU KOLA

Alu kola Vossen se vyznačují jednoduchým, ale stylovým moderním designem. VVS CV3 GREY je v tmavší grafitově šedé barvě s matným povrchem. Slušivý matný povrch doplňuje leštěné čelo. V jednoduchosti je síla – pěti paprskový alu kolo, který Vás určitě nezklame. Designem ani kvalitou.

Vossen si samozřejmě na kvalitě dává záležet a tak všechny elektrony mají patřičné homologace ISO, JWL i VIA, které zaručují nekompromisní kvalitu ráfku. Spolehněte se i vy na tohle 18" alu kolo, které svou stylovou šedí v barvě tuhy od tužky určitě bude slušet každému autu.


Nedáte na planá slova v textu, a místo toho si rádi vyzkoušeli, jak se bude tohle kolo vyjímat přímo na Vašem autě? To Vám poví náš alu konfigurátor, který Vám rovnou ukáže na vlastní fotce Vašeho vozu, jak bude ráfek vypadat. A to samozřejmě nejen tento, ale zkusit si můžete virtuálně namontovat jakékoli jiné ráfky z naší nabídky alu kol.

K alu diskům Vossen dostanete od nás vždy zdarma středící kroužky, matice i šrouby a kvalitní chromové ventilky. Takže máte s námi komplet výbavu ke kolům, u nás dostanete více než pouze alu disky.

 

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
Běžné elektrony vs. originální alu kola
Výhody a nevýhody originálních a neoriginálních alu kol. Které elektrony si vybrat a proč? více
Imsa - víc než jen obyčejný tuning
Alu kola Imsa Vám, stejně jako špičkově vyladěné vozy, vyrazí dech. Neobyčejný německý úpravce Imsa vyrábí neskutečné věcičky... Pojďme se na ně spolu podívat. více
Alfa Romeo 10 krát jinak
Corvetta šmírovala, Nissan utřel, Mini Cooper poražen na plné čáře a další zajímavosti o Alfě Romeo. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS