Alukola Pneumatiky Příslušenství
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA KIA

ORIGINÁLNÍ ALU KOLA KIA

VÝROBCE ORIGINÁLNÍ ALU KOLA
MODEL KIA
VELIKOST KOLA 16"
ROZTEČ ŠROUBŮ 5 x 114.3
ŠÍŘE KOLA 6,5j
ET - ZÁLIS 36
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


VAŠE KIA SI ZASLOUŽÍ ZMĚNU
STŘÍBRNÉ ELEKTRONY


 

Tyto elektrony musíte mít!

Není to pouze skvělá cena, na kterou jste u AluaPneu.cz zvyklí, jsou to také jedinečné nabídky, kterými Vás neustále zahrnujeme. I tentokrát tu pro Vás máme jedinečný výprodej litých kol. A kdo by nechtěl originální elektrony na Kiu za tuto skvělou cenu?

Designové elektrony

Originální alu kola Kia podtrhnou sportovní vzhled každého vozu. Čisté linie ve spojení se stříbrným lakováním budou dokonalým doplňkem Vašeho vozu.

100% kvalita - to je originál KIA!

Originální litá kola Kia patří bez pochyby mezi ty nejkvalitnější na trhu. Můžete se na ně spolehnout za každé situace. Kvalitu originálních elektronů oceníte především na méně kvalitních komunikacích. Důkazem jsou světové homologace TUV, VIA, JWL.

Poslední sada! Neváhejte!

Alu kola pochází z předváděcího vozu Kia. Jedná se o zcela novou sadu elektronů. Pouze některá alu kola mají drobné oděrky způsobené manipulací. Na voze však nebudou patrné.
 

 Co vše je součástí alu kol Kia?

Jelikož jsou originální alu kola Kia vrtána přímo pro použití originálního příslušenství, nedodáváme k nim kolové šrouby / matice. Středová díra je přesně vrtána pro náboj vozů Kia, ke kolům tedy nejsou potřeba středící kroužky. K elektronům Kia od nás dostanete chromové ventily a středové krytky s logem výrobce Kia
ZDARMA!

 

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
10 japonských aut, která nám nedala spát
Přeplňované motory, velká alu kola a japonská preciznost. Který z japonských vozů byste si přáli ještě dnes? více
Historie alu kola - 4. díl - nejmodernější alu kola
Jak se vyrábí nejmodernější alu kola a jaká je budoucnost elektronových disků. více
Jak ohromit na tuningovém srazu
Myslíte, že Vás jen tak něco nepřekvapí? Že jste všechny tuningové úpravy již viděli? Našli jsme pro Vás několik upravených vozů, které nepřehlédnete nejen na silnici, ale ani na tuningovém srazu. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS