Alukola Pneumatiky Příslušenství
RAYS VR-G2 GOLD

RAYS VR-G2 GOLD

VÝROBCE RAYS / VOLK
MODEL VR-G2 GOLD
VELIKOST KOLA 17"
ROZTEČ ŠROUBŮ 5 x 114.3
ŠÍŘE KOLA 7j
ET - ZÁLIS 35
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


RAYS VR-G2 GOLD

ZLATÉ LAKOVÁNÍ / ALU KOLO I PRO ZIMNÍ PROVOZ

Zlato coby drahý kov je považováno za symbol luxusu a elegance. Nyní můžete mít tohle stylové 17" alu kolo RAYS VR-G2 GOLD ve zlatém lakování a dát tak svému vozu výjimečnost. Podtrhnout jeho design, s tímto zlatým kolem se Vám to zcela jistě podaří. Jedinečný alu disk v pozlaceném hávu bude budit dojem nejluxusnějšího auta.

Odlište se, zlaté lakování kola dá autu výjimečný styl. Kromě tohoto exkluzivního designu je zajisté myšleno i na bezpečnost a kvalitu, což výrobce potrvzuje homologacemi ISO, JWL a VIA, které jsou pro elektrony puncem kvality a spolehlivost. Neváhejte, tento exkluzivní zlatý alu disk můžete mít u nás za parádní cenu a výsledný efekt bude tutový. Tohle alu kolo je též vhodné pro spolehlivý zimní provoz.

 K elektronům nejsou loga Rays. Zato Vám ale navíc dáme matice / šrouby, středicí kroužky i ventilky zcela zdarma k sadě alu kol! Tato výjimečná zlatá sada není výjimkou, od nás si zkrátka odnesete více než jen alu disky!

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
Historie Mercedesu v deseti bodech
Alu kola Mercedes jsou jedny z nejkrásnějších. Věděli jste ale o svém voze také, že... více
10 aut, které by stálo za to mít v garáži
Přemýšleli jste někdy o tom, jaký historický automobil byste si vybral, pokud byste měl možnost si vybrat jen jeden jediný? více
Alu kola Ženeva 2018
Zbrusu nová alu kola na vozech na Ženevském autosalonu nám doslova vyrazila dech. Nemůžeme se rozhodnout, které elektrony vypadají nejlépe. Poradíte nám? více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS