Alukola Pneumatiky Příslušenství
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA SMART

ORIGINÁLNÍ ALU KOLA SMART

VÝROBCE ORIGINÁLNÍ ALU KOLA
MODEL SMART
VELIKOST KOLA 15"
ROZTEČ ŠROUBŮ 3 x 112
ŠÍŘE KOLA 5j
ET - ZÁLIS 34
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


TOP NABÍDKA
 

STŘÍBRNÁ ALU KOLA SMART


2ks 15"x5j et34 přední náprava + 2ks 15"x6,5j et34,5 zadní náprava

Skvělá nabídka alu kol

Využijte jedinečného výprodeje skladových zásob u AluaPneu.cz. Originální elektrony Smart nebyly nikdy dostupnější. Ale pozor, máme poslední sady. Tak ať Vás někdo nepředběhne.

Perfektní design

Designy originálních elektronů Smart jsou skvělé a výborně padnou ke všem automobilům Smart. Dokonalé tvary perfektně ladí k moderním tvarům karoserií automobilů Smart.

Prvotřídní kvalita každého alu kola

O tom, že originální alu kola patří mezi nejkvalitnější na trhu, nemusíme dlouze psát. Stvrzují to světové homologace TUV, VIA, JWL, ISO. Originální elektrony jsou vždy připraveny pro každodenní cestování a oceníte je především na méně kvalitních komunikacích.

Jediná sada

Alukola Smart ochází z předváděcího vozu. Jedná se o zcela novou sadu elektronů. Pouze některá alu kola mají drobné oděrky způsobené manipulací. Na voze však nebudou patrné.
 

 Co vše dostanete k alu kolům Smart?

U alu kol Smart chybí středové pokličky s logem výrobce Smart, dodáme Vám ale neoriginální, které do kol pasují, nemají ale logo Smart. Viz. foto.

Originální alu kola Smart jsou vrtána přímo pro použití originálního příslušenství automobilů Smart, nedodáváme k nim kolové šrouby / matice. K litým kolům Smart od nás dostanete chromové ventilky
ZDARMA!

 

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
Prohlédněte si i další skvělá alu kola s roztečí 3 x 112
AVUS RACING SM01
4.5 X 15   ET 23   (3x 112)
2 247,50  Kč přejít na produkt
Škoda Roomster - 7 zajímavostí
Jak to doopravdy bylo se Škodou Roomster? více
Deset zajímavostí o Maserati
Italská značka s trojzubcem ve znaku je celosvětově známá a má na to své právo. Od skromných začátků, přes hrozbu krachu až po nejluxusnější a nejdražší auta světa. více
Imsa - víc než jen obyčejný tuning
Alu kola Imsa Vám, stejně jako špičkově vyladěné vozy, vyrazí dech. Neobyčejný německý úpravce Imsa vyrábí neskutečné věcičky... Pojďme se na ně spolu podívat. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS