Alukola Pneumatiky Příslušenství
ANZIO WHEELS model WAVE

ANZIO WHEELS model WAVE

VÝROBCE ANZIO WHEELS
MODEL WAVE
VELIKOST KOLA 16"
ROZTEČ ŠROUBŮ 5 x 114.3
ŠÍŘE KOLA 7j
ET - ZÁLIS 46
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


KVALITNÍ ELEKTRONY NYNÍ ZA SKVĚLOU CENU


STŘÍBRNÁ ALU KOLA VHODNÁ TAKÉ PRO ZIMNÍ PROVOZ

U tohoto alu ráfku sází ANZIO WHEELS na jednoduchý design v osvědčeném formátu s 5 paprsky. Ty jsou vyrobeny v zajímavém prolisu, jako vlna, což odráží název WAVE. Alu kolo je tak plné pohybu se zdůrazněním na každý detail designu. Jednoduchost, avšak elegantní design WAVE umocňuje použité stříbrné provedení.

Samozřejmě Vás zajímá i kvalita. Alu disky ANZIO podléhají náročným testům a kontrole materiálů a technologií. Kvalita a spolehlivost je potvrzena homologacemi ISO, JWL a VIA, které jsou pro elektrony jakýmsi puncem zaručené kvality. A tento punc ANZIO WHEELS alu disky mají. Proto se na kvalitu můžete plně spolehnout. Tento alu ráfek je ve velikosti 17", šíře je 7,5j a rozteč šroubů zde je 5 x 105.

Což takhle dát si... alu ráfek na Vaše auto dříve, než si kolo pořídíte? Přesně to umí náš virtuální alu konfigurátor. Umožňuje Vám nahrát si svou fotku auta a rovnou si zkusit, jak budou nová alu kola pasovat. Takto si s naším alu konfigurátorem můžete vyzkoušet stovky kol z naší rozmanité nabídky přímo na Vašem voze, žádné unifikované fotografie.

K alu ráfkům ANZIO WHEELS u nás máte zdarma kolové šrouby i matice, středící kroužky a chromové ventilky přímo pro Vaše auto na míru! A to se vyplatí, u nás máte vždy v ceně nejen samotné alu disky.


 

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Alu kola vhodná také pro zimní provoz
Co je to alu kolo?
I vaše auto může mít techniku supersportu
Aneb deset drahých vozů, které si půjčily součástky od levnějších kolegů. více
Módní policie - tuning nebo tuzing?
Tuningy aut, které se tak úplně nepovedly. více
Imsa - víc než jen obyčejný tuning
Alu kola Imsa Vám, stejně jako špičkově vyladěné vozy, vyrazí dech. Neobyčejný německý úpravce Imsa vyrábí neskutečné věcičky... Pojďme se na ně spolu podívat. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS