Alukola Pneumatiky Příslušenství
Originální alu kola Infiniti

Originální alu kola Infiniti

VÝROBCE ORIGINÁLNÍ ALU KOLA
MODEL INFINITI
VELIKOST KOLA 18"
ROZTEČ ŠROUBŮ 5 x 114.3
ŠÍŘE KOLA 8j
ET - ZÁLIS 47
DOSTUPNOST SKLADEM
Cena s DPH: 5 497,50  Kč / ks
21 990,-  Kč / sada
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


LUXUSNÍ ELEKTRONY
STŘÍBRNÁ ALU KOLA VHODNÁ TAKÉ PRO ZIMNÍ POUŽITÍ


 

Skutečně nadčasový tvar alu kol Infiniti / Nissan

Vkusnost designérů automobilky Infiniti je skutečně vytříbený. Neotřelé tvary alu kol Infiniti dokonale pasují k designům karoserií. Ptáte-li se, které elektrony jsou ty pravé, pak věřte, že u Nissanu udělali maximum, aby vozy Nissan / Infiniti vypadaly nejlépe. A Vy nyní můžete mít tyto skvělé elektrony za výjimečnou cenu.
 

Neotřelý styl pro Váš vůz

Stříbrné lakování alu kol Infiniti je hodně výrazné a na voze bude nepřehlédnutelné. Křivky litých kol, které jste nikdy před tím neviděli přesně padnou k designovým liniím vozů Infiniti. V reálu vypadají výborně a o to jde, nechcete mít přece obyčejný vůz.
 

Kvalita alu kol Infiniti na 1. místě

Originální litá kola patří mezi ty nejlepší, můžete se na ně 100% spolehnout. Jejich kvalitu oceníte především na méně kvalitních komunikacích. Důkazem jsou světové homologace TUV, VIA, JWL, ISO.
 

Jediná sada alu kol Infiniti za akční cenu

Alu kola Infiniti pochází z předváděcího vozu. Jedná se o zcela novou sadu elektronů. Pouze některá alu kola mají drobné oděrky způsobené manipulací. Na voze však nebudou patrné.
 

 Co všechno je součástí alu kol Infiniti ?

Jelikož jsou originální alu kola Infiniti/Nissan vrtána přímo pro použití originálního příslušenství, nedodáváme k nim kolové šrouby / matice. Středová díra je přesně vrtána pro náboj vozů Infiniti/Nissan 66,1, ke kolům nejsou potřeba středící kroužky. Alu kola lze také použít na automobily Renault, Dacia... K elektronům od nás dostanete chromové ventily a středové krytky s logem výrobce Infiniti
ZDARMA!

Alu kola jsou přesně vrtána pro použití originálního příslušenství, nedodáváme k nim kolové šrouby / matice. K elektronům od nás dostanete chromové ventily ZDARMA!
Alu kola vhodná také pro zimní provoz
Co je to alu kolo?
Kombíky snů
Cože? Ferrari v kombíku? To snad ne! Ale ano! A další sporťáky jako je Aston Martin, Bentley, Evo, které byste ve verzi kombi určitě nečekali. více
Alu kola Frankfurt
Elektrony z frankfurtského autosalonu, které budete v budoucnu vídat na vozech. Které byste brali? více
Alu kola budoucnosti
Podívejme se na originální elektrony, které budou výrobci montovat na nové vozy. Toto je budoucnost. Která alu kola se Vám líbí nejvíce? více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS