Alukola Pneumatiky Příslušenství
RSW RACING 269 OFFROAD

RSW RACING 269 OFFROAD

VÝROBCE RSW RACING
MODEL 269
VELIKOST KOLA 17"
ROZTEČ ŠROUBŮ 6 x 139.7
ŠÍŘE KOLA 8j
ET - ZÁLIS 0
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


RSW RACING 269 OFFROAD


DIAMANTOVÁ METAL / LEŠTĚNÉ ČELO

Stylové moderní alu kolo v osvědčeném a jednoduchém designu se 6 dvojitými paprsky. Tento 16" model RSW 269 OFFROAD je navržen pro off-road použití. Takže hurá mimo cesty, s tímto alu ráfkem si užijete off-road ježdění naplno. ET-zális má tohle kolo nulový.

RSW vsází na jednoduchý design, který je však moderní a stylový. Diamantová metal povrchu dodává tomuto kolu eleganci, která se bude vyjímat na každém autě. Nekompromisní kvalitu těchto alu disků potvrzuje RSW získanými prestižní homologacemi JWL, ISO a VIA, které jsou mezi elektrony uznávanými certifikacemi kvality a spolehlivosti.

A pokud si chcete kolo vyzkoušet, zabruste na náš alu konfigurátor, v němž stačí nahrát fotku svého vozu a přímo si zkusit, jak budou alu ráfky vypadat. V tom je náš alu konfigurátor jedinečný, kola zkoušíte přímo na své auto. A to předtím, než si je objednáte. To je báječné, předem si tak své kolo vyzkoušíte přímo na svém autě.

Zdarma kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky přímo k Vašemu vozu na míru! To vše od nás obdržíte k RSW Racing alu ráfkům v ceně, samozřejmě i pro tenhle off-road model 269. A to se zkrátka vyplatí.

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
Pneumatika na 10 způsobů - část 2.
V minulém článku jsme se snažili ukázat, že automobilová pneumatika dnes zdaleka neslouží jen jako součást auta, ale dají se s ní provádět ty nejrůznější kousky. více
Deset zajímavostí o Maserati
Italská značka s trojzubcem ve znaku je celosvětově známá a má na to své právo. Od skromných začátků, přes hrozbu krachu až po nejluxusnější a nejdražší auta světa. více
15 zábavných faktů o pneumatikách a alu kolech
Světoborné vynálezy, neuvěřitelná fakta, neskutečné číslovky v jednom zajímavém článku o alu kolech a pneumatikách. To prostě musíte vědět! více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS