Alukola Pneumatiky Příslušenství
MILANO DESIGN model O6

MILANO DESIGN model O6

VÝROBCE MILANO DESIGN
MODEL O6
VELIKOST KOLA 18"
ROZTEČ ŠROUBŮ 5 x 114.3
ŠÍŘE KOLA 8j
ET - ZÁLIS 35
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


MILANO DESIGN O6

ŠEDÁ PERLEŤ / LEŠTĚNÉ ČELO

Milano Design to s moderními elektrony prostě umí. Příkladem je tento designový alu disk O6, kde se spojuje kreativita 5 postupně se rozvětvujících paprsků spolu s povrchem v elegantní šedé perleti, které není ani světlá, ani tmavá. To vše podtrhuje leštěné čelo s logem na černém pozadí. Paprsky jsou v křivkách, robustní a vytvářejí efektní podívanou jako kaleidoskop.

  Efektní design však není jediné, co MILANO DESIGN O6 nabízí. Je to také špičková kvalita, kterou výrobce dokládá díky homologacím ISO, JWL a VIA, které mezi elektrony jsou opravdovým cejchem kvalitní záruky spolehlivosti alu ráfku. Spolehněte se i Vy a dopřejte svému autu to nejlepší kvalitou i designově. Dopřejte mu tenhle alu disk O6.

V našem alu konfigurátoru si zkuste, jak bude tohle alu kolo ladit k Vašemu vozu. Nahrajte si fotku svého auta a virtuálně namontujte ráfek. Snadné a  parádní. Hned vidíte, jak to bude opravdu vypadat. A takto si lze vyzkoušet všechna naše alu kola bez nutnosti je koupit. Tím Vám dáváme prostor, abyste si nejprve našli to nejlepší alu kolo a teprv poté si ho koupili. Vítězem bude třeba tohle moderní alu kolo od Milano Design. Perleťová šeď a efektní paprsky určitě Vás nenechají chladnými při výběru.

Navíc k těmto kolům dostanete zdarma v ceně kolové šrouby, matice, středicí kroužky a ventilky. Takže u nás máte rovnou navíc celou výbavu, nejen samotné alu ráfky.K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
9 věcí, které jste (možná) nevěděli o historii vozů Porsche
Pojďme se spolu podívat, jak to bylo s Porsche. Nezapomeneme samozřejmě ani na alu kola... více
Nejdražší auta planety!
Na chvíli si představte, že disponujete obrovským jměním a chcete si dopřát skutečně drahé auto. Které automobilky by mohly vaší poptávku uspokojit? více
Liberty Walk - tuning pro náročné
Límcová alu kola na brutálně roztažených vozech od Liberty Walk vypadají bezvadně. Koukněme se, jak to všechno začalo... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS