Alukola Pneumatiky Příslušenství

Zimní elektrony

Alu kola vhodná pro zimní období


Přejete si, aby Váš automobil vypadal skvěle i v zimě? K tomu Vám jistě pomohou alu kola. Jak ale vybrat správnou variantu? Které modely litých disků jsou vhodné na zimu?

Jak všichni víme, jsou vozovky v zimním období kvůli bezpečnému provozu ošetřovány posypovými materiály. K údržbě jsou často používány různé písky, štěrky, soli. Žádný z těchto posypů nedělá dobře ani lakování karosérií, ani litým kolům

Pro větší odolnost alu kol v zimních měsících tedy výrobci elektronů používají speciální vícevrsté lakování, které je odolnější oděrům a negativnímu působení posypových solí. Alu kola opatřená vícevrstvým lakováním jsou ve většině případů jednobarevná. Výrobci nedoporučují pro zimní období žádná jiná alu kola, která toto speciální lakování nemají. Vyloženě nevhodné jsou leštěné a chromované modely alu kol. Výrobci neposkytují záruky na poškození lakování litých kol klimatickými vlivy při použití v období, pro které nejsou určeny. Doporučujeme se tedy vyhnout používání elektronů v zimním období, pokud k tomuto nejsou určeny.

Doporučení: Chcete-li, aby Vaše alu kola zůstala co nejdéle krásná, věnujte se dostatečně jejich řádné a kvalitní údržbě. Důležité je také vhodné skladování letní sady v zimních měsících, kdy doporučíme před uskladněním řádné umytí. Vyvarujte se skladování ve vlhkých prostorách.

Hledáte-li litá kola na zimu, najdete je v našich akcích vždy označena jako alu kola vhodná pro zimní provoz.

Potřebujete poradit s vhodnou variantou kvalitních alu kol a značkových pneumatik? Kontaktujte nás! Milerádi Vám pomůžeme s výběrem nejlepší varianty pro Váš vůz.

Vybrat alu kola

Luxusní alu kola, ze kterých si zaručeně sednete na zadek
O těchto exkluzivních modelech alu kol se Vám ani nezdálo. Tyto extravagantní litá kola stojí více než kdejaké auto. více
Podfuk s homologací a sedm dalších zajímavostí o Škodovce
Něco málo z historie naší oblíbené značky nejen pro fanoušky automobilky Škoda. Věděli jste například, že... více
Porsche v obchoďáku
Milujeme alu kola a sportovní vozy. Nenechte si ujít náš fotoreport z pražských Arkád. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS