Alukola Pneumatiky Příslušenství

Jak si vyzkoušet ráfky na svém voze online?

1. Výběr značky, modelu vozu a
velikost alu disku

Dále zadáte v horní liště všechny údaje o Vašem automobilu. Značku vozu, model vozu a velikost alu kola,  o kterou  máte zájem.

Poté se automaticky zobrazí nabídka elektronů přímo pro Váš automobil.

 
 


 

2. Nahrání fotografie automobilu


 

Pomocí tlačítek v pravé horní části alu konfigurátoru vyberete možnost pro nahrání fotografie vozu. Můžete si vybrat vlastní fotografii svého vozu přímo z Vašeho počítače nebo zvolit jednu z fotografií z naší databáze automobilů.


 

 


 

3. Přemístění alu kol na fotografii vozu


Aby byla konfigurace litých kol opravdu reálná, musíte pomocí myši či touchpadu přemístit obě alu kola na příslušné místo, kde jsou nyní stávající disky a zarovnat je na střed. Dále posuvným jezdcem pod obrázkem zvětšíte či zmenšíte rozměr alu kol do požadované velikosti.


 

4. Výběr jednotlivých modelů litých kol 


Nyní můžete zkoušet všechny jednotlivé modely elektronů přímo na Vámi zvolené fotografii. Jednoduše pouze klikáte na modely alu disků, které se Vám líbí a ty se ukáží na voze. Můžete si tak prohlédnout všechny elektrony jako v reálu ještě dříve, než je objednáte.

Máte již jasno, která alu kola chcete objednat?  Klikněte na Banner v pravém dolním rohu, kde jsou znázorněny veškeré rozměry hliníkových kol, jejich název a cena. Proklikněte se přímo do daného produktu, kde přes tlačítko KOUPIT jednoduše dokončíte objednávku.


 

5. Nezapomeňte se pochlubit svým přátelům a kamarádům 


Chcete se pouze pochlubit nebo potřebujete poradit od Vašich známých či kamarádů? Uložte si fotografie s jednotlivými alu koly do počítače nebo je rovnou sdílejte na Facebooku se svými přáteli. Je to fajn. 


 

Přejeme příjemnou zábavu při použití našeho revolučního alu konfigurátoru.

Zobrazit alu konfigurátor

Auta na náplavce -  Vltava ve znamení aut
Se super automobilovými akcemi se roztrhl pytel. A my u toho nesmíme chybět! Takže jsme opět fotili parádní auta, úžasné prostředí a samozřejmě alu kola... více
Mercedes No.1
Havárie, nesmrtelné převodovky, dvojitá okna... A mnohem více o Mercedesech... více
Liberty Walk - tuning pro náročné
Límcová alu kola na brutálně roztažených vozech od Liberty Walk vypadají bezvadně. Koukněme se, jak to všechno začalo... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS