Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
ADVAN RACING RG2 GREY

ADVAN RACING RG2 GREY

VÝROBCE ADVAN RACING
MODEL RG2
VELIKOST KOLA Průměr disku v palcích. 16"
ŠÍŘE KOLA Šíře disku v palcích. 7j
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


ADVAN RACING RG2 GREY

MATNĚ ŠEDÉ / LEŠTĚNÉ 3D LOGO ADVAN RACING

Advan Racing vsází u svých alu kol na jednoduchý, ale zároveň elegantní design. Ukázkou je právě tento model RG2 GREY, který se svou jemně šedou barvou s matným povrchem bude stylovým prvkem auta. Šedou zde doplňuje leštěné 3D logo Advanu.

Tento model je moderním 16" ráfkem, kde se mísí šedý mat a lesk 3D loga v čele, což působí moderně a stylově. Za kvalitu ručí homologace ISO, JWL a VIA, které jsou pro elektrony certifikací špičkové kvality. Dopřejte Vašemu autu stylový alu disk v jednoduchém, avšak elegantním designu. Jednoduchost a moderní design patří rozhodně k sobě.

 Ke kolům Advan Racing u nás dostanete k danému autu navíc matice, šrouby, středící kroužky i ventilky zcela zdarma! S námi získáte v ceně vždycky více než pouze alu kola.

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
10 aut, které by stálo za to mít v garáži
Přemýšleli jste někdy o tom, jaký historický automobil byste si vybral, pokud byste měl možnost si vybrat jen jeden jediný? více
I vaše auto může mít techniku supersportu
Aneb deset drahých vozů, které si půjčily součástky od levnějších kolegů. více
Wortherseetreffen - tuningový sraz, který musíte zažít
Wortherseetreffen zná snad každý Vw fanda. Podívejte se s námi na každoroční setkání těch nejkrásnějších Volkswagenů na těch nejúžasnějších alu kolech... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS