S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

10 způsobů jak využít starou pneumatiku

10 různých použití pneumatik tam, kde byste je snad nejméně čekali.

Pneumatika samozřejmě patří na automobilová kola, jen málokoho by však napadlo, na kolik různých způsobů se dá tato černá kulatá věc použít. Lidské vynalézavosti se zkrátka meze nekladou, a tak vám představujeme žebříček 10 různých použití pneumatik tam, kde byste je snad nejméně čekali. Jasně, prvotní účel pneumatik rozhodně neohrozí, minimálně se však při odhalování následujícího žebříčku dobře pobavíte. Tak jdeme na to!

 

10.Stylová polička 

 

Po takovéto možnosti může sáhnout snad jen úplný šílenec do aut, nemyslíte? Taková pneumatika vytvořená pro menší výstavu automobilových modelů má však rozhodně něco do sebe. Hůře se bude hodnotit praktická stránka věci, podobný vynález si zkrátka asi za pomocí pár hřebíků do zdi rozhodně nepřitlučete. V konečném výsledku se však rozhodně jedná o povedený a stylový způsob!


Polička

 

9.Protiskluzové schody

 

Znáte to, venku je náledí a vaše schody se rázem mění v luxusní kluziště. Přestože určitě existuje spousta druhů protiskluzových materiálů, proč z toho dělat takovou vědu? Vždyť stačí stará pneumatika! Jen je otázka, zda-li budete muset na léto měnit vzorek. Letní nebo zimní gumy, to je oč tu běží!


Schody vyrobené z pneumatik

Výprodej Alu kol!

 

8.Noční stolek

 

Postrádáte ve vaší ložnici noční stolek? Nebo vám tento kus nábytku zkrátka ve vaší domácnosti chybí? Pokud si potrpíte na designu a vhodném doplnění interiéru, nejspíše se na tento obrázek ani nedívejte a zamiřte rovnou do nejbližšího obchodu. Pro ty z vás, kteří však upřednostňují inovativní řešení a rádi využívají vlastních zdrojů a materiálů ke tvoření nových věcí, máme následující nápad. A pokud si dáte opravdu záležet, tak i takový stolek z pneumatiky s podsvíceným povrchem vlastně nevypadá vůbec špatně.


Noční stolek značky Dunlop

 

7.Houpačka

 

Tuhle věc zná asi každý. Nejedná se až tak o originální nápad, avšak o to více oblíbený. Houpačky z této černé gumy sice už takřka vymizely, pokud však patříte mezi domácí kutily, určitě se na podobném vynálezu patřičně vyřádíte doma na své zahradě. A to samozřejmě platí také pro případné děti, které houpačky snad nikdy neomrzí.


Pneumatiková houpačka

 

6.Dekorativní květináče 

 

A ono ve výsledku i ty pneumatiky umí být vhodným dekorativním doplňkem, o tom žádná. Přesvědčí vás o tom tento obrázek. Autor vynálezu měl nejen dostatečně originální představivost o využití této zázračné gumy, navíc si však dokázal ještě pohrát s barvami a výsledek opravdu stojí za to!


Květináče z pneumatik
Top

 

5.Fontána

 

No dobře, fontána sestavená z pneumatik vypadá trochu kontroverzně. O to však také mnohým jde a jak se říká, každému podle chuti! A pokud patříte mezi lidi s chutí být originální, tak proč ne? Fontána bude pořád fontána, svůj účel určitě splní. Pochvalu za umění nejspíš nesklidíte, tento vynález je však spíše z recese, že z pneumatik se dá vytvořit opravdu cokoliv.


Gumová fontána

 

4.Sedací židličky 

 

Gumy, pár nožiček, polštář a je to! Židličky vhodné do interiéru, ale třeba i ven na zahradu jsou na světě. Skutečnou výhodou je určitě nenáročná výroba a vcelku stylový a povedený design. Udělejte tak něco pro své sedací partie!


Židličky vyrobené z pneumatik

 

3.Gauč

 

Tady už to s výrobou tak jednoduché nebude. Gauč s gumovými opěrami a kůží jako potahem představuje trochu složitější proces, zase ale nabízí možné výhody. Na ty ale musíte přijít už sami. Jistě má gauč z podobného materiálu své charakteristické vlastnosti. A myslíme tím kromě klasického používání i různé nekalé aktivity, jestli rozumíte.


Gauč z pneumatik
Top Výprodej

 

2.Křeslo

 

K nábytku dnes již opravdu naposledy. Křesla podobného designu však nevypadají vůbec špatně. Jistě se nehodí do běžné domácnosti, ale pro fanoušky aut se může jednat o vhodný doplněk. Ani zde se však nebude jednat o jednoduchou přípravu, zvláště u křesla v pravé části obrázku. Vy si ale konec konců můžete vyrobit svůj unikátní design.


Stylová křesla

 

1.Reprobedna

 

Absolutní vítěz tohoto žebříčku, který jej vyhrál především díky svému originálnímu pojetí. Jsme si vcelku jistí, že autor tohoto vynálezu je skutečně asi jediný, koho napadlo podobnou věc vytvořit. Reproduktor z pneumatiky? S manipulací to asi růžové příliš nebude, i tak ale dáváme velký palec nahoru!


  Reproduktor pneumatika
Výprodej
 

 
Jak tedy sami vidíte, i pneumatika určená zdánlivě na jedinou věc, dokáže najít uplatnění v tolika ohledech. Až si tedy příště budete pořizovat hliníková, alu či například litá kola, nemusíte staré pneumatiky hned vyhazovat. Třeba si vzpomenete právě na tento článek.
 Alu kola rswA každopádně se koukněte, jaká alu kola máme pro Váš vůz právě v akci.
Stačí pouhý klik zde...
 

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: pneumatiky zajímavosti kuriozity rekordy
Nestihli jste se letos podívat na Ženevský autosalon? Nevadí, udělali jsme pro vás pár fotek, které rozhodně musíte vidět!
Na chvíli si představte, že disponujete obrovským jměním a chcete si dopřát skutečně drahé auto. Které automobilky by mohly vaší poptávku uspokojit?
Zbrusu nové originální elektrony Audi vypadají božsky. Podívejme se nyní na ta parádní alu kola společně.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS