S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Jak ohromit na tuningovém srazu

Myslíte, že Vás jen tak něco nepřekvapí? Že jste všechny tuningové úpravy již viděli? Našli jsme pro Vás několik upravených vozů, které nepřehlédnete nejen na silnici, ale ani  na tuningovém srazu.
 

Alu kola  BMW

Velká alu kola na Bmw má kde kdo. Co takhle si ale upravit speciální vozík v barvách vozu na elektronech s nízkoprofilovou pneumatikou pro stejně barevný motocykl Bmw? Ohlédne se každý!

Elektrony

Chcete velká alu kola a nevejdou se Vám do blatníků? Není nic jednoduššího než blatníky jednou pro vždy sundat. Klasickou karoserii má z výroby každý vůz, bez blatníků a navíc s velkými elektrony Vám můžeme nárůst popularity Vašeho automobilu 100% slíbit.

Alu kola

Army styl. Není nad to, udělat si z auta armádní vozidlo. Skryté kulomety v nárazníku by Vám záviděl i James Bond a maskování oceníte především při krytí před policisty. A samozřejmě i tady nezapomeňte na velké elektrony.

Rusty tuning

Jestli Vám obyčejný osobák přijde příliš malý na to, aby si ho někdo všiml, pak americký truck bude pro Vás to pravé.

Hot rod

Výprodej Alu kol!

Nebo můžete spojit obě varianty. Stylová odtahovka s našláplým hot rodem na chromových alu kolech rozhodně upoutá pozornost.

Hot Rod

Máte ve stodole po pradědovi nekompletní veterán? Zapomeňte na odvoz do šrotu. Fantazii se meze nekladou! Spojte staré s moderním a kombinujte zdánlivě neslučitelné. Originalita zaručena.

Alu kola PIcasso tuning

Picasso tuning. Umíte malovat a plátno je Vám příliš malé? Ztvárněte všechny představy na karoserii Vašeho vozu. A nezapomeňte si nechat nějakou barvu na kola.

Černá alu kola

Moderní jsou také polepy vozidel. Zde můžete zvolit jak jednobarevnou variantu, tak i výraznější potisky přímo dle Vašeho přání.

Alu kola Audi A7 a Volkswagen Golf

Velké oblibě se těší celobarevné variace v matných provedeních. Vše samozřejmě dokonale podtrhnou originální alu kola. Vy byste si snad Audi A7 nebo Vw Golfa na těchto elektronech nevšimli?

Nissan Skyline a Nissan Z350

Top

Skutečně originální jsou také polepy působící dojmem špinavého, či dokonce rezavého vozu. V tomto případě si s myčkou aut asi nemusíte dělat starosti. Matná alu kola na Nissanu dokonale pasují.

Rusty bmw

Celkovému dojmu a Vaší ještě větší popularitě jistě pomohou i speciální světelné a zvukové efekty. Nestačí dát na rezavé Bmw pouze naleštěná alu kola.

Dřevotrony

Pokud se Vám nechtějí do tuningu cpát peníze, zvolte nějakou levnější variantu. Přece jen Škodovek na elektronech jezdí mnoho, dřevotrony ale jen tak někdo nemá.

Výprodej

Zlatá alu kola

A nakonec, nezapomeňte reprezentovat svůj vůz i Vy.
 

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola tuning performance
JDM automobily, JDM úpravy, JDM alu kola, prostě vše, co potřebujete vědět o JDM... Ale co je to vlastně JDM?
Cože? Ferrari v kombíku? To snad ne! Ale ano! A další sporťáky jako je Aston Martin, Bentley, Evo, které byste ve verzi kombi určitě nečekali.
Startech není jen další tuctová tuningová firma. Tento úpravce vás svými elektrony a precizními úpravami doslova nadchne!

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS