Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Luxusní alu kola, ze kterých si zaručeně sednete na zadek

Výrobců litých kol je čím dál více. Můžete si vybrat z mnoha modelů, různorodých tvarů, barevných provedení. Jsou pryč ty doby, kdy byly na výběr dva designy hliníkových kol. Navíc na to, abyste si pořídili krásné elektrony ani nemusíte vybrat banku. I když v některých případech možná ano…


Límcová alu kola
 
Nahlédněme spolu do světa super luxusních alu kol.

Výrobci luxusních modelů alu kol se zaměřují na výstřední a neobvyklé tvary paprsků, aby se odlišily od běžných a originálních elektronů.

Bronzová alu kola
 
Většina exkluzivních litých kol je určena především pro prémiové automobily, kterými jsou například Lamborghini, Ferrari, Rolls Royce, Bentley a další…
 
Černá alu kola

Zákazníci si objednávají litá kola na zakázku přímo ke svému vozu. Extravagantní barevné variace, chromované či zlacené disky jsou dnes již bězným doplňkem. Velké oblíbenosti se těší karbonové elektrony, které se hodí zejména k supersportovním vozům.
 
Karbonové elektrony

Pro barevné varianty se dokonale hodí dělená kola, u kterých lze snadno nalakovat límec, střed kola i další části do různých barevných kombinací. Z každého alu kola se stává originální umělecké dílo.

Luxusní alu kola
 
Vysoce leštěné límce alu kol jsou dávnou minulostí, na scénu přichází upravy jako broušený nerez, bronzové či měděné povrchy ve vysokém lesku. V kombinaci s černými nebo barevnými středy litých kol vypadají neuvěřitelně krásně.

Modrá alu kola
 
Výrobce luxusních alu kol samozřejmě nezapomenou své alu disky opatřit viditelným logem či honosným nápisem v paprsku alu kola.

Barevné Límce 
Čím nápadnější a extravagantnější alu kola jsou, tím spíše si jich na voze všimnete. Tím se stávají žádanější. Kdo by také chtěl utratit balík peněz za obyčejná litá kola, kterých si nikdo nevšimne?
 
Zlatá alu kola

Z tvarů i barev musí přecházet zrak. Z alu kol se stal nepostradatelný doplněk každého luxusního vozu. A uznejte, že originální disk je na autě tím pravým šperkem.
 
červená alu kola

Stejně jako, když si žena vezme krásné šaty a zapomene na šperky. Asi tak by vypadalo luxusní auto na plechových discích.

Černá alu kola

Originální šperky samozřejmě něco stojí a dělená kola ve speciálním provedení také. Cena za jeden alu disk často převyšuje 100.000,- Kč za kus. Ohromovat své okolí prostě něco stojí.


 
Rozhodně ale zajistíte svému vozu jedinečnost. Stanete se středem pozornosti a Váš vůz bude 100% nepřehlédnutelný a o to jde.

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: tuning luxus zajímavosti alu kola performance
Kdo by nechtěl nějaku výjimečnost? Máme pro Vás nejmenší auto na světě, stylovou autorakev, sexuálního Fiátka a další automobilové skvosty, které Vás nenechají chladné...
Letem světem od dřevěných loukotí, přes vynález pneumatiky k prvním plecháčům...
Podle čeho vybrat litá kola pro Seat Ibiza, Leon, Toledo, Alhambra, Exeo, Altea... Rozteče, velikosti a informace, které vám pomohou při výběru alu kol Seat.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS