S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Nejkrásnější alu kola

Na Ženevském autosalonu 2015 jsme pro vás vyfotili ty nejhezčí elektrony.

Krásná auta znamenají samozřejmě také a především krásná alu kola. Ne nadarmo se říká, že kola dělají auto. O tom, že originální alu kola autům prostě sluší, nemusíme snad nikomu vyprávět. Přece jen dá design elektronových disků návrhářům dost zabrat a celkový vzhled pak určí, zda se bude na daný model vozu v salonu jen prášit nebo na něj bude tříměsíční čekací lhůta.

Jednu reportáž ze ženevského autosalonu jsme vám již přinesli, zaměřme se ale nyní na alu kola, která se nedala přehlédnout a museli jsme je pro vás alespoň vyfotit. Kochejte se s námi.

Mnoho automobilek navrhuje pro své vozy elektrony v černém lakování s vysoce leštěným čelem. Také Aston Martin zvolil právě tuto povrchovou úpravu a je dost možné, že agent 007James Bond se bude neskutečnou rychlostí řítit zatáčkami právě na těchto elektronech.

Alu kola Aston Martin

Leštěné elektrony vypadají prostě super a je jedno, jestli jsou boky paprsků litého kola černé nebo jako v tomto případě u Audi stříbrné. Ostře lomené tenké paprsky alu kol Audi v nestárnoucím tvaru Y si dokážeme představit i na jakémkoliv jiném voze.

Alu kola Audi

U Bentley sází na jednoduchost alu disků, klasický mohutný pětipaprsek doplnil ještě jeden tenký a vůz tak vypadá luxusně a elegantně.

Alu kola Bentley

Alu kola Bmw byla vždy ikonou i pro ostatní automobilky a elektrony Bmw byly vždy jedny z nejdokonalejších. Bmw má vždy co nabídnout. Nové modely hliníkových kol Bmw jsou opět skvělé, nemyslíte?

Alu kola BMW

In jsou také barevná alu kola. U Bugatti se nebáli k dvoubarevnému lakování vozu použít dvoubarevná litá kola a nápad to byl skvělý. Výsledek vypadá výborně.

Nejlevnější elektrony

Cadillaců v Čechách moc nejezdí, což je velká škoda, vypadají moc dobře. Ostré tvary karoserií, velké elekrony, unikátní charakter a design odlišný od okoukaných evropských vozů.

Alu kola Cadilac

Citroen se futuristického designu nebojí. Jejich vozy jsou moderní každým detailem, ať už se jedná o karoserii, interiér nebo originální alu kola Citroen. Tyto elektrony vypadají spíše jako šperk z klenotnictví než z garáže Citroen.

Alu kola Citroen

Kdybychom se měli zamyslet nad nejsilnějšími vozy planety, jistě by přišlo slovo také na Dodge Viper. Výrobci mu obuli alu kola, na nichž je rukopis síly dobře rozpoznatelný.

Alu kola dodge


Ferrari je drahá značka, ale kvalita , provedení, materiály a nadčasový design ceně odpovídají. Jejich alu kola jsou založena na jednoduchosti a přesvědčení, že ani luxus nemá dráždit.

Alu kola Ferrari

Fiat se také snažil z obyčejně vyhlížejících, ryze účelových alu kol vytvořit estetické doplňky aut, které budou splňovat vše, co se od nich očekává.

Alu Kola Fiat

U Fordu ozdobili alu kola pěti od středu do kraje směřujících paprsků, které jsou jednoduché a zároveň rafinované.

Alu kola Ford

Designéři od Hondy zase světu ukázali, že se dokáží i při výrobě alu kol přizpůsobit každému kreativnímu nápadu a dali vyznít vyjímečným tvarům, které zdůraznili delikátní hrou křivek a kombinací černé s leštěným předkem.

Alu kola Honda

Chlapi od Hyundaie nezůstali samozřejmě pozadu a i když to tak trochu vypadá, jako kdyby jim nenápadně koukali přes rameno, svůj model alu kol ještě trošku vylepšili tak, aby Vás oslnil příjemně šokujícími kombinacemi tvarů a kontrastů.

Alu kola Hyundai

Alu kola Chevrolet na první pohled působí obyčejně, když se ale zadíváte pozorněji, přijdete na to, že tomu tak není. Důležitou roli u těchto elektronů hraje  kontrast lesklých linií s černou.

Alu kola Chevrolet

 U Infinity byla alu kola vyrobena tak, aby na sebe strhávala pozornost. Iluze propojení luxusu s elegancí je tak opravdu dokonalá.

Alu kola Infinity

Jaguár nás přesvědčil, že už dávno není usedlý. Jeho alu kola s pěti od středu do kraje vedoucími paprsky ve tvary Y nás mile překvapila.

Alu kola Jaguár

Skutečně výjimečná kombinace křivek se povedla designérům Kia, když navrhovali elektrony pro nové modely. Podrobně promýšleli každý detail tak, aby zajistili dokonalý vztah mezi technikou a designem.

Alu kola Kia

Alu kola Koenigsegg působí provokativně, mysticky a originálně podtrhují celkovou prezentaci této firmy.

alu kola koenigsegg

Designeři  Lamborghini opět potvrdili svůj vytříbený vkus a dokázali světu, že červená a černá  k sobě prostě patří. Uznejte sami, červená krytka na černých paprscích hliníkového kola je prostě dokonalá.

Alu kola Lamborghini

Majitel nového Land Roveru si bude moci vychutnat jedinečnou symfonii síly s designem. Vše včetně alu kol bylo vyrobeno s péčí , vkusem a hlavně v souladu s povahou a životním stylem těch, kteří si tuto značku oblíbili.

Alu kola Land Rover

U elektronů  Lexus můžete počítat s absolutní kvalitou a vkusným, dokonale vyladěným designem, který se ani za deset let neokouká.

Alu kola Lexus

Při pohledu na vůz Maserati si určitě vybavíte krásu a sílu. Design a jeho výkony Vám rozbuší srdce a stejně je tomu tak i s jeho elektronu.

Alu kola Maserati

Mazda chtěla šokovat zajímavými, na konci lehce stočenými paprsky alu kol, které spolu působí dynamicky a vyzývají pozorovatele k pohybu do dalších levelů.

Alu kola Mazda

O tom, že v jednoduchosti je síla se přesvědčíme při pohledu na elektrony Mclarenu.  Designovou čistotu umocňuje spojení nádherného kola s ještě hezčím autem.

Alu kola Mclaren

Nejen pro luxusní vzhled, ale také pro neopominutelné jízdní vlastnosti si elektrony Mercedes zaslouží vaši pozornost.

Alu kola Mercedes

Výrobci aut Mitsubishi navrhli alu kola tak, že dali vyznít střídmým tvarům, které se zdůrazňují opakováním a delikátní hrou paprsků.

Alu kola Mitsubishi

Nissan sice nijak nepřekvapil, ale jejich jednoduchý styl hliníkových kol s pěti dvojitými paprsky je natolik hezký, že ani nebylo potřeba vás něčím oslnit.

Alu kola Nissan

Alu kola Opel díky nádherně tvarovaným paprskům kombinují prestižní design s výraznými, elegantními prvky a vytváří hladkou, propracovanou siluetu.

Alu kola Opel

Pagani navrhli svá alu kola tak, jako kdyby chtěli posunout jízdní dynamiku  na vyšší úroveň.

Alu kola Pagani

Tyto elektrony mají podpis designera značky Peugeot. Jsou dobrým příkladem toho, jak je možné z paprsků vytvořit zajímavé konfigurace. Zaujmou také tím, že se jejich barva lehce mění v závislosti na světle a úhlu pohledu.

Alu kola Peugeot

Atraktivní vzhled a funkčnost jde ruku v ruce s technickou dokonalostí. Obě tyto vlastnosti vystihuje značka Porsche. Jejich elektrony s ultratenkými paprsky na sebe dokáží strhnout pozornost.

Alu kola Porshe

Konstruktéři firmy Renault chtěli vyjít vstříc rozmanitým požadavkům zákazníků, kteří chtějí svůj vůz obout do designového a zároveň sofistikovaného modelu alu kola.

Alu kola Renault

Jako jedni z mála se výrobci značky Seat nebáli riskovat a vsadit na barvy. Jejich oranžová  alu kola se vyjímala v záplavě všech těch odstínů stříbrné a černé.

Alu kola Seat

Designéři Subaru vdechli alu kolům svou tvář a propůjčili jim svůj styl. Vsadili na jemné překřížení dvojitých paprsků.

Alu kola Subaru

Elegance je postoj. To nám svými elektrony chtěli říct výrobci Suzuki. Svůdnou kombinací designu a zpracování sladili auto s alu koly, které z vaší jízdy dokáže udělat vzrušující dobrodružství.

Alu kola Suzuki

Všichni příznivci okřídleného šípu mohli být lehce zklamaní. Škoda nevystavila žádná šokující alu kola, ale vsadila na designy elektronů, které se jim osvědčily. Alu kola Škoda přesto dokonale podtrhnou celkový vzhled automobilu.

Alu kola Škoda

Deset od středu do kraje vedoucích paprsků, připomínající turbínu, ozdobily elektrony aut značky Tesla.

Alu kola Tesla

Důmyslně propracované tenké paprsky v kombinaci s paprsky o něco širšími se výrobcům Toyoty vyloženě povedly. Alu kola působí sportovně i elegantně zároveň.

Alu kola Toyota

Návrháři firmy Volkswagen se úkolu navrhnout alu kola zhostili s hravou kreativitou. Nevšedním způsobem zakomponované černé paprsky ohraničili pěti paprsky stříbrnými. Jakoby se snažily podsunout zákazníkům, že jsou jednoznačnou volbou pro všechny, kteří se chtějí odlišit a podtrhnout svou jedinečnost.

Alu kola Volkswagen

Efekty alu kol Volvo dotváří barevné kontrasty povrchových úprav každého ze šesti propletených paprsků směřujících od středu disku až k jeho okraji.

Alu kola Volvo

Nejdůležitější evropský a dost možná i světový autosalon v Ženevě byl stejně jako v předchozích letech doslova našlapaný. Pro ty, kteří se nemohli kochat nadupanými novinkami jsme připravili alespoň tuto malou ochutnávku.Alu kola milano design


Přečtěte si také:
Další fotografie krásných vozů ze Ženevy 2015
10 evropských automobilů, které byste chtěli mít v garáži
Jak ušetřit na pneumatikách

 

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola novinky autosalon budoucnost
Neskutečná přehlídka krásných alu kol na ještě úžasnějších autech! České Legendy jsou prostě jedinečné, posuďte sami...
Přeplňované motory, velká alu kola a japonská preciznost. Který z japonských vozů byste si přáli ještě dnes?
Automobilových aukcí je mnoho. Nestává se ale, aby se na jedné dražilo tolik vzácných aut, jako tomu bylo na Floridě. Které by se líbilo Vám?

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS