S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Seznamte se s Morgan Motor Company…

Z první dílničky ve staré garáži stoletou cestou do celého světa. A k tomu všemu s vozy, které vypadají, jako by zaspaly století nebo prošly časovou branou - to je Morgan Motor Company - britská automobilka, založená roku 1909 H. F. S. Morganem.Morgan Motor Company Morgan 3 Wheeler

Firma je unikátní díky svému tradičnímu přístupu k výrobě. Vše, od elektronů až po montáž karoserie, je prováděno výhradně ručně, bez použití robotů, což dobře koresponduje s tradičním designem vozů, který dýchá nostalgickou atmosféru minulého století. To vše jde ruku v ruce se současností - vozidla splňují přísné emisní limity, jsou ekologické a bezpečné. A díky moderním technologiím i nečekaně výkonné.

Morgan 3 Wheeler
Alu kola odesíláme ihned


Bylo, nebylo

Ačkoliv oficiálně se založení společnosti datuje do roku 1909, první dílnu získal H. F. S. Morgan již v roce 1905. Byla to garáž, kterou dostal darem od svého otce. Tam se začaly psát slavné dějiny této firmy. Nejprve se Morgan a jeho spolupracovníci věnovali výhradně tříkolovým vozům. Ta získala oblibu nejen v civilním provozu, ale nasbírala svým řidičům řadu úspěchů i v počátcích motorsportu.

Alu kola Morgan Aero 8

V roce 1936 spatřilo světlo automobilového světa první čtyřkolové vozidlo této společnosti - Morgan 4/4. V prakticky nezměněné podobě se vyrábí dodnes a stal se tak nejdéle vyráběným modelem světa. Taková pojízdná zkamenělina. Ve stejném roce zemřel i zakladatel společnosti. Po jeho smrti převzal kormidlo jeho syn Peter, který v roce 1999 předal vedení svému synu Charlesovi.

Morgan Aero 8 GT
Vyberte si alu kola, která jinde nemají


Nejen Morgan 4/4

Ano, nejen on. I ostatní modely mají lví podíl na tom, že jméno Morgan Motor Company má ve světě tak lahodný zvuk. Zmiňme alespoň ty nejzajímavější.

Morgan V6 Roadster je nejvýkonnější automobil z řady classic, který může dosáhnout rychlosti až 225 km/h.

Morgan 3 Wheeler má (jak už název napovídá) jen tři kola. Zažil svoji malou renesanci v roce 2011, kdy byl znova uveden na trh, aby vytvořil pomyslný most mezi minulostí a současností.

Pod tradičním hávem se skrývají nejmodernější technologie umožňující maximální výkon. 

Morgan Plus 4 v sobě spojuje to nejlepší z předchozích modelů. Díky širším pneumatikám je vozidlo stabilnější, lépe ovladatelné a dvoulitrový motor Ford zvyšuje výkon.

Toto je nejoblíbenější vozidlo ze sortimentu firmy. A pro letošní 50. výročí od zahájení výroby je připravena speciální limitovaná edice o 50 kusech.

Morgan Motor Company II


Pár lahůdek z Morganovy bonboniéry

Jelikož nejde o masově vyráběné stroje, firma poskytuje široké spektrum přizpůsobení vozu požadavkům zákazníka. Například je k dispozici výběr z více než třinácti tisíc různých odstínů laků, což je určitě víc, než má Vaše žena laků na nehty.

Morgan Motor Company MMC II 2

Do světa automobilek firma Morgan Motor Company zapadá asi tak jako vegetarián mezi kanibaly. Vybočuje nejen svou ekologičností, nejen tím, že navzdory moderním trendům stále vyrábí auta s tradičním vzhledem, ale i svým rodinným charakterem. Vedení společnosti se vždy předávalo z otce na syna.

Firma kromě aut vyrábí i hodinky a řadu dalších módních doplňků. V České republice jsou jejich auta k dostání na jediném místě - ve Lhotě u Dolních Břežan nedaleko Prahy.

Morgan Plus 8
Příslušenství zdarma

A když už jsme zabrousili do naší kotliny, bylo by hříchem nezmínit náš e-shop, specializující se na prodej alu kol a pneumatik www.aluapneu.cz. Po obutí našich kol Váš motorový miláček zaručeně zavrní blahem.
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: historie morgan
Honda Type R je snem každého milovníka japonských vozů. Našláplé motory, odlehčená alu kola, sportovní interiéry a mnohem více...
Je nejvyšší čas začít hledat vhodné elektrony na Vaší Škodovku než Vám je někdo vyfoukne před nosem. Poradíme Vám jaká alu kola jsou vhodná právě pro tu Vaši.
Startech není jen další tuctová tuningová firma. Tento úpravce vás svými elektrony a precizními úpravami doslova nadchne!

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS