Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
loading Nahrávám ...


vozidlo normal rozteč hover
vozidlo rozteč

Alu kola Mercedes Benz Sprinter II

Mercedes BenzMercedes Sprinter se vyrábí od roku 1995. Jeho druhá generace nám byla v celé své kráse, včetně slušivých hliníkových kol, představena v roce 2006.
Na první pohled se může zdát Sprinter jako tuctová dodávka. Tento neobyčejný běžec Vás však v mnohém dokáže překvapit. Jeho neskutečně variabilní pojetí od minibusu přes obytný vůz, dodávku, pojízdnou prodejnu, kavárnu nebo třeba luxusně zařízený prostor pro cestující, který nenajdeme ani v těch nejlepších limuzínách či na palubě soukromého letadla. Holt, kdo umí, umí a u Mercedesu to platí dvojnásob. Kromě toho, že se dá úžasně čarovat s interiérem, není ani na venek Sprinter žádný suchar, doladěním těmi správnými prvky a úpravami dokážeme vyčarovat trendy auto, za kterým se každý obdivně otočí.
Jízdní vlastnosti, výbava a bezpečnostní prvky samozřejmě nejsou na druhé koleji. Nejdeme zde vše, co si přejeme a považujeme v kvalitním autě, nesoucím jméno Mercedes, za standardní. Propracovaný interiér, palubní počítač, multimediální systém. Na cestách se s tímto autem skutečně nemůžete nudit.

Ať už používáte Mercedes Sprinter jako užitkové pracovní auto, nebo v něm vozíte svou velkou rodinu či přátele, určitě si tento šikovný německý vůz zaslouží tu nejlepší péči. Pořádná alu kola by měla být samozřejmostí stejně tak jako pravidelná údržba. V našem e-shopu najdete určitě přesně to, co bude Vašemu autu nejvíce slušet, ověřit si to můžete pomocí našeho online alu kongifurátoru, kam vložíte fotografii svého auta. Pro tento model Vám nabízíme kola ve velikosti 16 palců s roztečí 5x130.

Doporučené rozměry pneumatik pro Mercedes Sprinter II (2006 - 2013): 235/65R16

 

více


Upsss… Jste si jisti zadanými údaji?
Pokud ano, omlouváme se, ale momentálně nemáme ve Vámi zadaných parametrech žádné produkty skladem.
Zkuste, prosím, zadat alternativní rozměr.

Milerádi připravíme atraktivní nabídku přímo pro Váš vůz.
Napište nám
Vyzkoušet kola online
Pokračovat na Alu konfigurátor
Prague Car Festival Escape 6 - Světový tuning v srdci Evropy
Zaručeně jedna z nejlepších akcí u nás. Nestihli jste ji? Nevadí, nafotili jsme pro Vás ty nejkrásnější alu kola, auta, úpravy... více
Techart - No.1 tuning Porsche
Kdo zná Porsche, zná i Techart, máte-li totiž Porsche, chcete po čase ještě více. Větší výkon, burácivější zvuk a hlavně obří alu kola... více
Podfuk s homologací a sedm dalších zajímavostí o Škodovce
Něco málo z historie naší oblíbené značky nejen pro fanoušky automobilky Škoda. Věděli jste například, že... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS