S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

STARTECH – když „obyčejný luxus“ nestačí

Německá firma STARTECH, člen skupiny BRABUS, patří díky svým prvotřídním službám již více než 35 let mezi špičku v oblasti originálních tuningových úprav luxusních automobilů. Její zákazníci vyžadují od vozu preciznost v každém detailu, dynamiku a neobvyklost. Zapomeňte na amatérské úpravy a sériově vyráběné elektrony. STARTECH dodává automobilům tu poslední špetku elegance, která jim schází k dokonalosti a posílá je na mola předních světových automobilových výstav, jakými jsou například ženevský či frankfurtský veletrh.


Ani drahý neznamená jedinečný

Mít peníze, oblek, drahé hodinky a luxusní vůz někdy zkrátka nestačí. Úspěšný člověk si totiž zaslouží opravdu vyniknout a experti z firmy STARTECH přesně tohle dokáží zajistit. Vaše Bentley, Jaguar, Land Rover, Maserati nebo Aston Martin se díky precizně zpracovaným a navrženým dílům stanou jedinečnými, ještě přepychovějšími a neodolatelnými.


Alu kola odesíláme ihned

Společností zabývajících se úpravami aut je samozřejmě mnoho, STARTECH však klade nebývalý důraz na individuální požadavky zákazníků.

Alu kola Startech
Pokud si tedy nevyberete z nabídky hotových dílů, můžete se zaměstnanci konzultovat Vaše vlastní požadavky jak na originální litá kola, tak i úpravy karoserie či interiéru – vše pro docílení sportovního a zároveň slušivého designu.


 

Vaše představa je prioritou

Pokud máte opravdu speciální představu o barevném provedení nebo o výběru materiálů využitých na potahy sedaček, palubní desku a zbytek interiéru nebo exteriéru, je STARTECH přesně tou firmou, kterou hledáte.Vybírat můžete z nepřeberné palety barev a tvarů tak, aby výsledný designový dojem odpovídal Vašim nejtajnějším snům. Ani  23“ litá litá kola nejsou problém.


Limitované edice kol

I taková auta jako Bentely Continental GTC, Jaguar F-Type nebo Land Rover Discovery  Sport, o jejichž designu by si málokdo dovolil říct křivé slůvko, vypadají v provedení STARTECH ještě o poznání lépe – a hlavně neobyčejně.


 

Kvalita na prvním místě

Už v roce 1999, kdy byl STARTECH založen, bylo zřejmé, že se nebude jednat o firmu zabývající se běžným tuningem, ale o dílensky naprosto dokonale zpracovaný designu automobilů. Nemusíte se tedy bát, že byste svůj drahý automobil podobnou úpravou znehodnotili. Ba naopak.

Elektrony Startech
STARTECH si dává u každého vozu záležet na tom, aby byly provedené úpravy v harmonii s původním vzhledem vozidla a zároveň se kvalitou vyrovnaly originálnímu zpracování.


Záruka 2 Roky

Zárukou spokojenosti mohou být i některé z vozů, které již z dílny této německé firmy odjely. Mezi ty nejpovedenější patří rozhodně Aston Martin DB11 upravený jak vzhledově, tak i motorově ve spolupráci s mateřskou společností BRABUS. Nebo nedávno představený, sportovně laděný kabriolet Bentley Continental GTC. Pokud ale nechcete investovat horentní sumy do luxusního automobilu a přesto chcete, aby Váš vůz vypadal skvěle, stačí jen navštívit náš obchod a vybrat si krásná a kvalitní alu kola...Vyberte si alu kola
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: historie tuning luxus performance
Jak se vyrábí nejmodernější alu kola a jaká je budoucnost elektronových disků.
Neuvěřitelné! Budete překvapeni, jak některé starší vozy vypadají skvěle na elektronech...
Není to tak často, kdy se do prodeje dostanou nějaká slavná filmová auta. Tato sice nepatří zrovna mezi nejznámější, ale měla svůj určitý podíl na tvorbě jedné z nejslavnějších grotesek.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS