S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

STARTECH – když „obyčejný luxus“ nestačí

Německá firma STARTECH, člen skupiny BRABUS, patří díky svým prvotřídním službám již více než 35 let mezi špičku v oblasti originálních tuningových úprav luxusních automobilů. Její zákazníci vyžadují od vozu preciznost v každém detailu, dynamiku a neobvyklost. Zapomeňte na amatérské úpravy a sériově vyráběné elektrony. STARTECH dodává automobilům tu poslední špetku elegance, která jim schází k dokonalosti a posílá je na mola předních světových automobilových výstav, jakými jsou například ženevský či frankfurtský veletrh.


Ani drahý neznamená jedinečný

Mít peníze, oblek, drahé hodinky a luxusní vůz někdy zkrátka nestačí. Úspěšný člověk si totiž zaslouží opravdu vyniknout a experti z firmy STARTECH přesně tohle dokáží zajistit. Vaše Bentley, Jaguar, Land Rover, Maserati nebo Aston Martin se díky precizně zpracovaným a navrženým dílům stanou jedinečnými, ještě přepychovějšími a neodolatelnými.


Alu kola odesíláme ihned

Společností zabývajících se úpravami aut je samozřejmě mnoho, STARTECH však klade nebývalý důraz na individuální požadavky zákazníků.

Alu kola Startech
Pokud si tedy nevyberete z nabídky hotových dílů, můžete se zaměstnanci konzultovat Vaše vlastní požadavky jak na originální litá kola, tak i úpravy karoserie či interiéru – vše pro docílení sportovního a zároveň slušivého designu.


 

Vaše představa je prioritou

Pokud máte opravdu speciální představu o barevném provedení nebo o výběru materiálů využitých na potahy sedaček, palubní desku a zbytek interiéru nebo exteriéru, je STARTECH přesně tou firmou, kterou hledáte.Vybírat můžete z nepřeberné palety barev a tvarů tak, aby výsledný designový dojem odpovídal Vašim nejtajnějším snům. Ani  23“ litá litá kola nejsou problém.


Limitované edice kol

I taková auta jako Bentely Continental GTC, Jaguar F-Type nebo Land Rover Discovery  Sport, o jejichž designu by si málokdo dovolil říct křivé slůvko, vypadají v provedení STARTECH ještě o poznání lépe – a hlavně neobyčejně.


 

Kvalita na prvním místě

Už v roce 1999, kdy byl STARTECH založen, bylo zřejmé, že se nebude jednat o firmu zabývající se běžným tuningem, ale o dílensky naprosto dokonale zpracovaný designu automobilů. Nemusíte se tedy bát, že byste svůj drahý automobil podobnou úpravou znehodnotili. Ba naopak.

Elektrony Startech
STARTECH si dává u každého vozu záležet na tom, aby byly provedené úpravy v harmonii s původním vzhledem vozidla a zároveň se kvalitou vyrovnaly originálnímu zpracování.


Záruka 2 Roky

Zárukou spokojenosti mohou být i některé z vozů, které již z dílny této německé firmy odjely. Mezi ty nejpovedenější patří rozhodně Aston Martin DB11 upravený jak vzhledově, tak i motorově ve spolupráci s mateřskou společností BRABUS. Nebo nedávno představený, sportovně laděný kabriolet Bentley Continental GTC. Pokud ale nechcete investovat horentní sumy do luxusního automobilu a přesto chcete, aby Váš vůz vypadal skvěle, stačí jen navštívit náš obchod a vybrat si krásná a kvalitní alu kola...Vyberte si alu kola
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: historie tuning luxus performance
Uhrančivá alu kola na desítkách nadupaných automobilů Porsche! Byli jsme u toho!
Automobil je dnes pro mnohé značkou luxusu, pýchy a hrdosti. Proto máme dnes možnost vidět po ulicích jezdit tak namakané kousky, že z nich kolikrát přechází zrak.
Věděli jste, že Toyotu vyloučili z WRC? Že působí ve více státech než McDonald? Že Ferrari používalo...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS