S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

ABT Sportsline – je libo závoďák?

Celý příběh začal už v roce 1896, kdy kovář Johann Abt ve své dílně místo pouhé výroby podkov vynalezl první univerzální kočár, který se dal využít i jako saně pro drsné sněžné zimy.


Současnou společnost ABT Tuning založil v té době již velmi úspěšný automobilový závodník Johann Abt v roce 1970, dnešní název ABT Sportsline Gmbh získala v roce 1991. Již po osmi letech od založení se stávají přední společností v oblasti automobilových úpravců. 


Alu kola odesíláme ihned

Její závodní tým působil v soutěžích DTM, Formula E nebo v sérii GP2 a GP3. Největší sportovní vítězství v historii firmy je ale sezona 1999, kdy přebírá kontrolu nad závodním týmem Audi, u devíti z deseti závodů se přímo Christian Abt nebo jeho týmový kolega postaví na podium a Christian získal mistrovský titul. 


Dnešní sídlo firmy se nachází v německém Kemptenu na Johann-Abt-Straße, ke kterému bylo v roce 2014 přidáno impozantní centrum motorsportu a vlastní muzeum.


Limitované edice kol

V současnosti je společnost největším úpravcem automobilů pro koncerny VW a Audi.

Ráfky ABT
Upravují motor, interier, karoserii, hliníková kola a podvozky jednotlivých modelů. Vytváří ale i jedinečné kusy přesně podle přání zákazníka.


Díky mnohaletým zkušenostem z motorsportu nabízí své služby v nejvyšší možné kvalitě. Veškeré produkty prochází podrobnými testy ve vývojových centrech i na veřejných komunikacích, úpravy zabraňují poškození motoru a jeho součástí, nezvyšují spotřebu paliva, ani neprodukují více oxidu uhličitého i přes navýšení točivého momentu a zrychlení oproti sériovým vozům.


Záruka 2 Roky

Prvním upraveným sériovým autem se v roce 1978 stal VW Golf. V roce 2015 ABT představilo Audi RS6-R. Se svými 730 koni a 920 Nm dokáže jet rychlostí až 320 km/h, podle novinářů a zákazníků je dokonalou kombinací supersportu s každodenní praktičnosti.


Audi RS5-R ABT získalo v roce 2013 ocenění „Nejlepší coupé v oblasti tuningu“ prestižního časopisu Auto Bild. Modelů Golf R360S vzniklo pouze 220 kusů, a to speciálně pro švýcarské zastoupení Volkswagenu.


Příslušenství zdarma

Se silou 360 koní to zvládne na stovku za 4,7 sekundy. Do parády si ABT vzalo i poslední model nejostřejší Octavie RS245, kde navýšili výkon o 85 koňských sil a kroutící moment o 100 Nm.


Stejně tak stojí i za nejvýkonnějším Leonem v oficiální nabídce Seat, který disponuje výkonem vyladěným na 370 koní. 

Hliníková kola ABT
Pokud vám přijde investice do nového auta od ABT příliš vysoká, můžete se jejich jedinečnému designu přiblížit výběrem vysoce kvalitních alu kol z široké nabídky našeho e-shopu www.aluapneu.cz. Kola dělají auto a díky novým elektronům dostane Vaše auto úplně jiný vzhled.


Vyberte si alu kola, která jinde nemají

Vyberte si alu kola
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: tuning historie performance
Zaměřme se na něco více než jsou pouhá alu kola Amg a podívejme se společně podrobněji na prestižního německého úpravce vozů Mercedes.
10 zajímavostí, které jste možná netušili o Škodovce. Trocha historie o naší oblíbené automobilce.
V minulém článku jsme se snažili ukázat, že automobilová pneumatika dnes zdaleka neslouží jen jako součást auta, ale dají se s ní provádět ty nejrůznější kousky.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS