S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

AC Schnitzer znamená skvěle vyladěné Bmw

V roce 1987 by svět oslavoval narození Martiny Sáblíkové, Lionella Messiho i zrození firmy AC Schnitzer, kdyby věděl, jak důležitými se tato jména za třicet let stanou. Posledně jmenovaný se místo posilování svalů a dvojmístných čísel na dresech vydal do světa posilovačů řízení a SPZ pod nárazníky.

Bmw 8er G14 Ac Schnitzer - Alu kola Ac Schnitzer 21

Kolébkou nové tuningové firmy se stal německý Aachen, odkud se zdravý automobilový bacil začal šířit do světa. Původně se firma věnovala pouze úpravám sportovních automobilů, postupem času se ale přeorientovala na vozy pro běžný provoz.

Alu kola Ac Schnitzer Ac3 Evo - elektrony Bmw M5 Ac Schnitzer

V současnosti je dvorním tunerem vozů koncernu BMW, to znamená, že svoji péči věnuje modelům BMW, Jaguar, Mini a Land Rover. A když už to přijde konstruktérům tato strava příliš stereotypní, zpestří si chuť nějakou tou motorkou. Teď přirozeně mluvíme o tuningovém apetitu, nikoliv o obědech v závodních jídelnách.

Ac Schnitzer Bmw M5

Úpravy, které firma nabízí jsou plně individuální a zacházejí mnohem dál než k montáži o palec větších alu kol. Vyladit výfuk, aby vydával hlas pouštního lva, který tři týdny nejedl, upravit aerodynamiku, aby zahanbila i průměrně schopnou stíhačku, nebo přetvořit interiér, aby se změna dala srovnávat s revolucí, jsou výzvy pro skutečné špičky automobilového průmyslu a ne nějaké umaštěné učně v montérkách.

Alu kola Ac Schnitzer Ac1 Bmw I8 Polizei

AC Schnitzer nabízí i roztomilé detaily jako držáky na klíče nebo hliníkovou opěrku pro nohu, když ji sundáte ze spojky.

BMW 8 - Ac Schnitzer

V roce 2017 si k 30. výročí svého založení firma nadělila dárek, který by se pod žádný vánoční stromek nevešel – upravené BMW M240i – model o kterým by každý bez mrknutí oka prohlásil, že žádnou úpravu nepotřebuje. Jenže AC Schnitzer to opět dokázal. Paket ACL2S dal mrštnému bavoráku do vínku 60 koní k dobru a navrch plno karbonových dílů na karoserii i v interiéru.

Elektrony Ac Schnitzer AC3 Evo Black

Tato úprava se v Německu stala Sportovním autem roku 2018, čímž předstihla 110 dalších vozů, které o stejnou cenu mezi čtenáři ,,Auto bild sportcars“ usilovaly.

Elektrony Bmw M5 Ac Schnitzer Ac3 Evo Black

Jiné BMW si AC Schnitzer vzal na paškál ve jménu snížení emisí a spotřeby. Ta klesla na neuvěřitelných 3,8l/100km, což nepochybně způsobilo několik neklidných nocí majitelům benzinových stanic. Takové úspory mohlo být dosaženo pouze rapidním snížením hmotnosti. BMW Z4 podstoupila v rukou inženýrů radikální hladovku a zhubla na 230 kg.

Alu kola Ac1 Ac Schnitzer black

Dalšími výstavními exponáty jsou sportovní verze Cooperů. Zdá se to neuvěřitelné, ale i tento drobeček s britskou vlajkou hrdě vztyčenou pro tažné ptáky a dopravní letadla dokáže kilometry krájet s ohromující rychlostí.

Alu disky Ac Schnitzer Bmw Ac3 Evo Black logo

Doslova husarským kouskem je výjimečná kombinace tuningu a maximální bezpečnosti – to vše na policejních autech. Ano i strážci zákona podlehli kouzlu přítlačných křídel a nastavitelného odpružení a tak se ve svých BMW i8 prohání pod taktovkou AC Schitzer.

Alukola Ac Schnitzer - leštěné elektrony AC3 Evo

Za pozornost stojí použití speciálních alu kol AC1, které snižují váhu každého kola o 4,4kg. Spolupráce s policií proběhla v rámci kampaně Tune it! Safe! upozorňující na nebezpečí amatérského tuningu. Zároveň je to skvělý signál, že upravit auto není nic protizákonného – pokud se tedy taková úprava pohybuje v mezích zákona.

Ac Schnitzer logo - antracitová alu kola s leštěným čelem

Montáž alu kol v každém případě nic ilegálního není. Její první krok můžete učinit právě teď – objednat skvělé alu disky z aluapneu.cz. Budou u Vás do druhého dne a zaručeně Vás přesvědčí, že si své místo v garáži plně zaslouží.

Hliníková kola Ac Schnitzer Ac1 - šedé elektrony s vysoce leštěným čelem alu kola
 
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: bmw tuning
Od designu válečných tanků, tvorby loga podle koňské farmy, hádek s Peugeotem až k nejprodávanějším supersportům dnešní doby...
Koukněme se, která alu kola se roztočí nejrychleji na světě.
Alu kola na Škodu Fabii máme a vypadají výborně. Věděli jste však o své Fábii toto?

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS