S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Alu kola na dodávky

Věřte nebo ne, i Vaše dodávka může vypadat k světu. Přece není jen nevzhlednou krabicí, ale malířským plátnem, které se díky vhodně zvolenému štětci v podobě zbrusu nových hliníkových kol může proměnit v hotové umělecké dílo.


Možná převážíte kamionem jen stovky plat bílých jogurtů, nebo něco tak obyčejného a fádního jako materiály na stavbu, to ale v žádném případě neznamená, že byste jej měli degradovat na pouhopouhý shluk plechů, trubek a drátů, který přesune pár věcí z bodu A do bodu B.


Alu kola odesíláme ihned
Je přece nad slunce jasné, že se může stát vozidlem na které budete právem hrdi, za jehož volant bude radost usednout a o kterém se Vám bude zdát místo nového tchýnina klobouku a kontroly z finančního úřadu.


A přitom stačí tak málo! Jen věnovat trochu péče a pozornosti podvozku. Uvidíte, že s novými elektrony se pojede Vaší dodávce lehčeji, nebo Vám to tak alespoň bude připadat. Ale dost bylo pokusů o básnické metafory, to se k poctivému kusu hliníku jaksi nehodí, nechme mluvit holá fakta!


Mezi výhody hliníkových kol patří kromě nepopíratelně pozitivního vlivu na vzhled celého vozidla i zlepšení jízdních vlastností a co si budeme namlouvat, to potřebuje řidič tiráku jako sůl. A krom toho, myslete na to, že s novými alu koly Vás, nebo Vašeho zaměstnance i ostatní řidiči budou vidět v novém světle.


Řeknou si – to je konečně řidič tiráku který má dobrý vkus. Kamioňák - gentleman, který ví, co je pro jeho pojízdnou kancelář skutečně dobré. Snad si budou i myslet, že řidič, který má na dodávce tak vhodně zvolené elektrony dozajista pouští v kabině klasickou hudbu, nejčastěji Chopina, s oblibou chodí do opery, pěstuje chryzantémy a dětem před spaním cituje Dostojevského.


Záruka 2 Roky
Vy si můžete po šichtě v klidu dát pivko, pustit AC/DC, či co je Váš šálek kávy a doufat, že nová alu kola snad  konečně nechají odplavat všechny předsudky řidičů osobních aut, ti snad konečně pochopí, že dodávka není jen nepříjemný špunt na silnici, bez kterého by byl vzduch čistší, ale páteř silniční ekonomiky a nedílná součást celého systému.


Řidič má možná ještě tvrdší chleba než je ten, co hlodají králíci, ale musí mít na hřídelích i staré plecháče, nebo zrezavělá, neatraktivní alu kola? Koukněte na hodinky, přišel čas dát fádnosti sbohem a obout nové, zbrusu nové elektrony.


Chce to odvahu pustit se do tak razantní změny, ale věřte, stojí to za to!


Nemusíte převážet luxusní auta s dokonalými alu koly, abyste nějaké pěkné alu disky mohli mít na svém náklaďáku. Nezáleží na tom, jestli ve Vašem nákladním voze nacházejí přechodné bydliště tuny dřeva, suroviny, nebo tisíce papírových kapesníků pro místní drogerie, ta nejlepší hliníková kola na kamiony jsou tu pro Vás!


Objednejte si tedy nová alu kola na dodávku. A proč ne právě teď?


A proč ne právě na aluapneu.cz? Kvalitní elektrony pro Vaše kamiony Vám dodáme bleskurychle a za skvělou cenu. Tak hurá na to!

Vyberte si alu kola
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola dodávky
Gumball 3000 rozhodně není žádná nudná autodráha. Pokud máte na luxusní káru, startovné a pokuty, můžeme vyrazit.
Jak se vyrábí nejmodernější alu kola a jaká je budoucnost elektronových disků.
Přemýšlíte, co budete dělat věčer? Zda si najdete na seznamce novou dívku nebo se kouknete po nových alu kolech? My máme jasno!

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS