S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Nejhezčí zadky, aneb i auta mají sexy pozadí


Již pěkně dlouhou dobu neslouží auta pouze k převozu z bodu A do bodu B. Už dávno se nejedná pouze o kus pohyblivého plechu na čtyřech kolech. Automobil je dnes pro mnohé značkou luxusu, pýchy a hrdosti. Proto máme dnes možnost vidět po ulicích jezdit tak namakané kousky, že z nich kolikrát přechází zrak. Pohledné pozadí totiž už zdaleka nemají pouze ženy, ale i čtyřkolové vytuněné parády. Přesvědčí Vás o tom náš výběr těch vůbec nejvíc sexy zadků!
 

13. Volkswagen GTi

 

Elektrony Volkswagen
 
Model Volkswagen GTi potvrzuje, že se nic nemusí přehánět. Zadní část auta není nijak extra „vyretušovaná“, přesto vypadá esteticky velmi povedeně. Především zadní nárazník zde hraje největší roli. K už tak robustnímu designu auta dotváří této „hračce“ celkový dojem. K tomu všemu ve Vás model GTi  budí dojem, že byste s ním dokázali snad  prorazit i zeď. A to vše právě díky decentně laděnému pozadí auta, které se bohužel nikdy nedostane do běžné výroby.
 

12. Honda Civic Type R

 

Alu kola, Ráfky, Disky, Elektrony Honda Civic
 
Pojďme zpátky do reality. Honda Civic je poměrně běžné auto, které, jak by mnozí možná usoudili, na první pohled nemá čím zaujmout. Po zhlédnutí této fotky nám ale asi dáte za pravdu, že ve verzi Type R působí velmi sexy. Matná skla, nápadné černo rudé alu disky, dva výfuky na každé straně – ano, jsme si jistí, že Honda zapůsobí na nejednoho milovníka aut.
 
Zadní část Hondy opět dokazuje, že málo je někdy více. Úpravy jsou zde minimální, a upřímně, drastičtější změny by tomuto vozu ani neslušely. Kromě připevněného křídla zde není nic moc k vidění, ale je to právě ono křídlo, které dělá z tohoto automobilu povedenou hračku pro každého nadšence. A jak se říká - kdo si hraje, nezlobí. 
 

11. Audi RS6 – Jon Olsson

 

Alu kola Audi RS6
Výprodej alu kol
 
Tato Audi RS6 je už na pohled především sportovní auto. Audi chce po svých řidičích mnohem víc. A není tajemstvím, že v tom bude i kus nebezpečné jízdy s adrenalinem v žilách. Že je auto přizpůsobeno pro divokou jízdu napovídají již samotná alu kola a nízkoprofilové pneumatiky.
 
Třešničkou na dortu je pak zadek automobilu, který je vybaven hned dvěma výfuky. O tom, do jakých podmínek je auto přizpůsobeno hovoří charakter celé jeho zadní části. Ten dává jasně najevo, že díky své konstrukci vydrží i větší rychlosti a sportovnější jízdu. A k tomu všemu se nám při pohledu na zadek a elektrony Audi RS6 rozpalují lejtka!
 

10. Infinity Emerg-e

 

Elektrony Infinity
 
Elegantně provedené Infinity je zase pro borce, kteří již vědí co chtějí, a nepotřebují si to dokazovat přemrštěným tuningem. Na zadní části auta vyzdvihujeme především elegantně navržená světla. Pokud se do tohoto modelu trochu více zadíváte, můžete se lehce ztratit. Zadek auta by v mnoha ohledech mohl být přední kapotou. Možná právě toto z něj dělá tak výjimečný kousek.
 

9. Spyker B6 Venator Spyder

 

Elektrony Spyder
Totální výprodej
 
Kožený potah, fialový lak. Už při prvním pohledu poznáme, že sledujeme naprosto jedinečné auto. Model Venator opět nenabízí žádné extravagantní úpravy, přesto však neznáme člověka, který by o něj nestál. Paprskové alu disky perfektně ladí s charakterem auta. Pokud se díváte na Spyker zezadu, koukají na Vás hned čtyři červené „oči“. Tento model je snem každého, kdo si chce užít dovolenou. No jen si to představte. Projížďka kolem moře, před Vámi jen dlouhá rovinka a hrající hudba s větrem ve tváři. Kdo by se hned nezamiloval!
 

8. Renovo Coupe

 

Elektrony pro každou příležitost.
 
Náš oblíbený kousek na seznamu. Renovo Coupe se svým vzhledem vymyká všem dosavadním automobilům. Dokázal skloubit až staromódní styl s moderními prvky. Výsledek je naprosto fenomenální. Tomuto autu nemáme co vytknout. Povedené provedení variace barev, celková konstrukce i design. Vše na jedničku.
 
Renovo se už podle fotky bude hodit především na dlouhé rovinaté cesty, kde nejvíce uplatní svůj jedinečný charakter. Zadek auta je pak kapitolou sám o sobě. Zadní sklo je nezvykle velké a zasahuje až takřka do střechy, přesto nepůsobí nijak megalomansky. Může za to prohloubený zadek Renova s netradičními světly. Jezdit v tomto autě musí být paráda!
 

7. Ferrari F80

 

Alu kola Ferrari
 
Není divu, že je Ferrari již dlouholetou jedničkou v závodech F1. Úzká spolupráce se projevuje i na tomto modelu – F80. Něco nám říká, že tady už to nebude o poklidné projížďce městem, tady bude rychlost na prvním místě. I proto je tomu zadek auta tak přizpůsoben. A celkem bez pochyb se při pohledu na něj ženské pohlaví rozděluje na dvě části – jedna žárlí na sexy zadek, druhá při pohledu na něj vlhne.
 

6. Chevrolet Chaparral

 

Elektrony Chevrolet
 
Co by to bylo za seznam, kdybychom do něj nezařadili i pár aut z kategorie „mimoňů“. Jedním z nich je bez pochyby Chevrolet Chaparral. Nejspíš je asi všem jasné, proč vůbec tento model vznikl. Nebude to žádný závod rally, ale pěkně čistá a pekelně rychlá jízda na trati. Chaparral působí na první pohled trochu dvousečně. Je to formule, nebo spíše kosmická raketa? Nejspíš něco mezitím.
 
Zadní část vozu je však pojata velmi netradičně. Je zřejmé, že konstruktéři kladli maximální důraz na odpor vzduchu, který by Chevroletu při rychlé jízdě neměl dělat potíže. Na typické zadní křídlo jako u formule 1 ale zapomeňte. Design auta působí velmi zvláštně, až mysticky. Jako by se v něm po trati proháněli mimozemšťané. No kdo ví. Třeba právě to je ten pocit, který designéři chtěli v ostatních vyvolat. Škoda jen, že ho na silnicích asi jen tak brzy neuvidíme.
 

5. Lamborghini Veneno

 

Lamborghini Veneno
 
 
Žádné velké překvapení, že se v našem výběru objevuje právě značka Lamborghini, která je svými sexy zadky už nějaký ten rok pověstná. Tenhle kousek se ale vymyká všem standardům a nechává zapomenout na „průměrně“ hezká pozadí. Model Veneno se skutečně povedl. Zadní křídla a ďábelsky zářící světla dotvarovávají už tak ambiciózní design auta. Leštit na tomto modelu alu kola, výfuky a kapotu, to by byla paráda!
 

4.      Mercedes-Benz Biome

 

Elektrony a Alu kola Mercedes
Top výprodej
 
A abychom náš seznam ještě více opepřili, na pestrosti přidá jednoznačně model Mercedes-Benz Biome. Nemůžeme si pomoct, ale auto je podle svého vzhledu určené nejspíš pro tajné agenty. Minimální prostor pro skla ještě zatemňuje černá barva. Litá kola Mercedes jsou umíatěna uvnitř konstrukce vozu , díky čemuž Biome při jízdě  vypadá, že se spíše klouže.
 
Takže kam bychom tento model zařadili? Nejspíš nikam. Jedná se spíše o pokus vybočit z řady a upozornit na sebe, což se Mercedesu na druhou stranu povedlo. V běžné dopravě toto auto určitě nezastihnete.  A pokud ano, dejte si pozor, jestli vás nesleduje některá z tajných složek.
 

3. Aston Martin Vulcan

 

Levné elektrony
 
Pastvou pro oči bude jistě všem automobilovým nadšencům i model Aston Vulcan. Možná i pro uši, co myslíte? Vždyť zadní křídlo podobné jako u formulí 1 zde určitě není jen tak pro srandu králíků. Rozhodně však máme pocit, že tento model má dvojí tvář.
 
První Vás v klidu usadí za volant a prožene všemi zákoutími ve svém typickém elegantním hábitu, druhá se spustí  sešlápnutím plynového pedálu, při kterém se Vám do žil vpustí trochu adrenalinu. Přesně takový dojem v nás totiž Aston vyvolává , právě díky svému pozadí. A to se nám líbí!
 

2. Arrinera Supercar

 

Elektrony a Alu kola za nejlepší ceny
Výprodej
 
Model Supercar se opravdu povedl, nemyslíte? Nízký super automobil je určen pro každého, kdo chce být považován za krále silnic. Nenechte se zmást andělskými světly, Arrinera Supercar je především auto pro pořádné ďábly. Zadek auta vypadá dokonale, vůbec nepochybujeme, že při pohledu na něj se podlamují kolena, a to zdaleka ne jen mužům. Arrinera je tahákem na ženský, to je jasná věc!
 

1. McLaren P1

 

Elektrony pro všechny. 
 
Další krásný zadek, který stojí za to shlédnout. Ostatně, autor této fotky nám nedal ani příležitost se kouknout na zbylé části auta. Nám to ale přesto stačí. Pokud bychom měli definovat jedním slovem charakter zadku modelu P1, jednoznačně jej vystihne slovo  respekt. Každým svým prvkem v zadní části nechává toto auto připomenout, že se jedná o velice silný stroj. A  raději nechtějte stát za ním, až řidič pořádně sešlápne pedál. To musí být rámus! 


Alu kola rsw

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: zajímavosti performance supersport luxus rekordy
Filmy jako je The Fast and The Furious milujeme. Koukněme se spolu na nejlepší automobily, které jste mohli v této kultovní sérii vidět.
Alu kola už máte a chcete, aby Vaše auto vypadalo ještě lépe? Pak super wrap je ten nejlepší make up pro Váš vůz. Koukněme na ty nejpovedenější...
Historie, závody, úspěchy, nadupaný káry, libový elektrony... No prostě všechno o ABT Sportsline!

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS