S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Chcete být In? Postavte starou káru na elektrony!

Stojí Vám ve stodole automobil staršího data výroby a nevíte co s ním? Inspirujte se trendem západní Evropy, kde je ve velké oblibě dávat na starší automobily velká alu kola. Vypadá to skvěle a věřte, že budete králové silnic.
Připravili jsme pro vás pár lehce upravených automobilů, kterým litá kola dopomohla k dokonalosti. Který se líbí vám?

Alu kola VW golf

Volkswagen Brouk byl bezesporu jedním z nejoblíbenějších automobilů. Asi také proto se jich vyrobilo po celém světě více než 21 milionů. Dodnes je Vw Brouk jedním z nejupravovanějších automobilů. Jakou úpravu Vw Brouka zvolíte Vy je jen na Vás, Beetlům sluší snížené střechy, chromové nárazníky, čiré lampy a hlavně moderní velká alu kola.

Modrá Alu kola Volkswagen Beetle

Vw Brouk je a vždy bude IN, u nás je ale běžnější Volkswagen Golf. Všechny generace Golfů jsou vyhledávány hlavně mezi úpravci a tunery. Za nás bychom doporučili uvést Golfa do původního fabrického stavu a vyhnout se různým nevkusným tuningovým zástavbám. Vhodné elektrony určitě budou stačit k tomu, aby Váš Golfík vypadal výborně. Velká alu kola sluší všem generacím Golfů a nemusíte mít ani Golf Gti nebo Golf VR6.

Alu kola audi

Totální výprodej

O úpravách Audi asi nemusíme dlouze vyprávět. I tady určitě doporučíme alu kola, zejména retro modely s překříženými paprsky zvané pavučiny, které se nyní vrací do módy a starším modelům Audi opravdu sluší.

Bílá Alu kola Porshe

Pokud si říkáte, že na to nemáte, pak opak je pravdou.  Věřte, že i modely Porsche se dají koupit za rozumnou cenu, budou sice dražší než Volkswagen Golf, ale když je ještě k tomu  postavíte na pořádné elektrony, budete se z nich těšit ještě hezkou řádku let. A kdo může říci, že má v garáži Porsche?

Černá Alu kola

U oblíbených modelů lze dokonce sehnat repliku. Vypadá stejně jako dobový originál a navíc si můžete vybrat z různých typů úprav, výbavy a samozřejmě hliníkových kol.

Alu kola BMW

Fandové německé značky Bmw nám dají jistě za pravdu, že staré modelové řady Bavoráků v původním stavu budou vypadat vždy skvěle a jejich cena bude stoupat. Máte-li v garáži pěkné starší Bmw, určitě se ho nezbavujte, dejte mu krásné elektrony a za pár let se budete moci pochlubit krásným kouskem, který rozhodně nebude mít každý druhý.

Alu kola Mercedes

Máte v oblibě raději Mercedesy? Vůbec nevadí. Naopak starších Mercedesů ubývá a oproti Bmw jich na silnicích v dobrém stavu a na pěkných litých kolem tolik neuvidíte. Navíc cena staršího Mercedesu není tak vysoká, jak by se zdálo a zbydou Vám tedy nějaké prostředky na pořízení krásných elektronů.

Zlatá alu kola Mercedes


Top výprodej

Řekněte sami, kdo z Vás by se nechtěl projíždět takovým krásným kouskem? Mercedesům velká alu kola prostě sluší, to už víme.

Límcová alu kola Fiat

Ve východním bloku jsou ale možná obvyklejší automobily jako je Polský Fiat. Koho by ale napadlo na takový vůz dávat alu kola? Chyba. Každému automobilu litá kola sluší a Polskému Fiatu o to více. Proč se tedy neodlišit od ostatních?

Alu kola Fiat

Snad více než Fiatů bychom v garážích našich otců a dědečků nalezli automobily Lada. Nádech nostalgie a vzpomínka na léta, kdy Žigulíka neměl jen tak někdo, Vám může zůstat i nadále. Nakonec řekněte, kolik Žigulů na elektronech jste v posledních letech potkali?

Alu kola Ford

Ford Escort nebo jeho verze s kufrem Ford Orion byly také svého času velmi oblíbené. Zejména ve verzi Rs nebo XR3i, které měly již od výrobce na svou dobu slušivá originální alu kola Ford. Dnes bychom zvolili větší elektrony s leštěnými límci, přestože originální litá kola Ford jsou povedená.

Alu kola Ford Sierra

Ford Sierra se na silnicích již téměř nevidí, přestože se jednalo o jeden z nejprodávanějších modelů automobilky. O to více bude obdivovaný. Na větších alu kolech bude tento Ford jedinečný.

Výprodej

Alu kola Volvo

Připadají Vám starší Volva jako ošklivé monstrózní krabice? Říkáte si, že s tímto vozem nemůžou nic udělat ani moderní alu kola? Opak je pravdou. I Volvo na elektronech vypadá super a rozhodně se za něj nemusíte stydět.
Nenašli jste v našem seznamu automobil, který parkuje ve Vaší garáži? Sledujte náš blog, na alu kola bychom postavili každý vůz. Dříve či později se objeví i ten Váš…

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola tuning performance kuriozity
Přijde vám, že vaše dvěstěpětky stojí balík? Existují podstatně dražší. Které pneumatiky jsou ale nejdražší na světě?
10 zajímavostí, které jste možná netušili o Škodovce. Trocha historie o naší oblíbené automobilce.
Vyfotili jsme pro vás ty nejúžasnější elektrony na Essenské Motor Show. Které byste brali pro svůj vůz?

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS