S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Čím větší, těžší a dražší, tím lepší aneb 5 nej ze života pneumatik

„Ne abyste propadli démonu alkoholu jako můj dědeček, který nedbal varování, až se nakonec upil k smrti ve 117 letech při práci v lomu!"

 


Největší pneu na světě 59/80 R63
 

Přesně takovou výstrahu nám předávají Šimek s Grosmannem ve své povídce Výlet s Lomcovákem.
Dnes je doba těžkého otročení v dolech a lomech dávnou minulostí. I slezský básník Petr Bezruč by se asi divil, jaká monstra v současnosti brázdí hory i doly. Vlastně ani ne tak hory, jako spíš doly, v nichž se těží uhlí a měď. A také ropné pláně.

Pneumatiky Bridgestone
Alu kola odesíláme ihned

Zajímá vás, co vlastně tito přerostlí obři alias pořádně těžké sklápěče obouvají? Cvičky od Bati asi těžko. Největší pneumatiky na světě přece! Nesou označení 59/80 R 63, váží neuvěřitelných 5,2 tun, v průměru mají 4,02 metru a vyrábí je Bridgestone. Říkáte si, kolik asi stojí takové špičkové elektrony na tyto mamuty? A jestli byste na ně měli dost peněz? Tak na to my odpovídáme cimrmanovskou klasikou: „Piš barde, střádej, a až budeš mít dvacet milionů, přijď, zúčtujem spolu.“

,,Když tuning, tak pořádnej“,

 

 Nejdražší pneumatiky světě

 

řek´ si jednou jeden frajer, co byl ve vatě. Tihle divní pracháči, co jedí jen nějaké vzácné šneky (kdo sakra může jíst šneka?) si pořád musí vymýšlet něco extra. A tak se teda plácl přes kapsu a pořídil si set nejdražších pneumatik na světě. Tyhle krásky 295/35 ZR21, osázené diamanty a 24k zlatem, vyšly v přepočtu na 14,5 mega. A proto je najdete i na stránkách Guinessovky. Vyrobeny byly - kde jinde než v zazobané Dubaji firmou Z Tyres. Dobrou zprávou je, že peníze byly věnovány na dobročinné účely. Tou špatnou je, že tím dobročinným účelem jistě není míněna vaše maličkost. Ale nezoufejte – Aluapneu.cz najde řešení i pro vás. Litá kola jsou naše vášeň.
 

,,Cestou necestou, polem ne polem, jedu za tebou velkým malotraktorem“

 

Firestone DT23
 

No, jestliže potřebujete něco pořádně „zvorat“, od toho jsou tu jiní borci. Třeba v politice.   Ale pokud jste pořádný zemědělec s velkým Z, a ne jen nějaký ušatý traktorista, tak určitě řádíte po poli s pořádným strojem. A tomu musíte nasadit pořádné gumy! Třeba ty největší radiálky od společnosti Firestone - DT23 s průměrem 2,32 metru, široké 85 cm a s profilem 75. Nasadíte je na ráfek s průměrem 107 cm. Obří rozměry rovná se velká váha. A tak se není možné divit, že váží úctyhodných 510 kg. To je výzva, co? Přestaňte už konečně troškařit a pořiďte si pořádného kámoše na pole. Až ho budete chtít vyladit, nezapomeňte, že ta nejhezčí hliníková kola najdete u nás.
 

Bigfoot existuje!

 

BIGFOOT 5
Vyberte si alu kola, která jinde nemají

Nemluvíme o té velké chlupaté příšeře, kterou si záhadologové občas pletou s Yettim. A ani nemáme na mysli Buda Spencera v roli komisaře Rizza. Bigfoot 5 je parchant, který řádí na 4 kolech a likviduje auta! Příšera z obrázku se taktak vešla do Guinessovy knihy rekordů za rok 2002 jako nejvyšší, nejširší a nejtěžší monster truck. Jeho řidič, sériový vrah běžných vozů, sleduje své bezmocné oběti z výšky 4,7 metru. Jezdí na 3,04 metrů vysokých pneumatikách, z nichž každá váží tunu.

Pocházejí z roku 1950 a vyšly jen na 1000 dolarů. Jejich původním zaměstnavatelem byla americká armáda, pro niž s láskou v srdci brázdily studené kraje Aljašky. Tak co, ještě vás nepopadla chuť rozdrtit pár aut? Třeba těch, které vám neustále zabírají flek na parkování?
 

„Štěstí je krásná věc, ale prachy si za ně nekoupíš!“

 

Bugatti Veyron
 

To vám potvrdí každý majitel Bugatti Veyron. Že samotné auto vyjde na pořádný balík, je jasné každému. Ale kolik peněz schlamstne údržba takového vozu? Třeba výměna pneumatik?  Není to nic pro socky. V USA můžete svému žihadlu navléknout pneu Michelin Pilot Sport Pax System v přepočtu za plus mínus 900 tisíc. Navíc počítejte s tím,  že s každou třetí výměnou obutí se musí měnit i disky. Ještěže víte, kam pro ně zajet;)


Bugatti Veyron

 

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: pneumatiky zajímavosti kuriozity fakty
Hledáte recenze na alu kola Rsw Racing? Jak to s nimi doopravdy je? Podívejme se společně na kvalitu alu kol Rsw Racing.
Známá i neznámá fakta o jednom z nejrozšířenějších automobilů českých silnic, aneb, co jste nevěděli o Škodě Felicii.
Přeplňované motory, velká alu kola a japonská preciznost. Který z japonských vozů byste si přáli ještě dnes?

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS