S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Límcová alu kola - elektrony s límcem jsou IN

Límcová alu kola jsou pro někoho možná přežitkem, či vrácením se do minulosti. Uznejme ale, že alu kola s límcem ať už je vysoce leštěný, chromovaný či lakovaný do všech možných či nemožných barev, vypadají stále výborně.

 

Nemusíte mít zrovna Porsche Turbo, límcová kola vypadají skvěle na vozech všech výrobců.

Límcová alu kola porshe

 

Límcové elektrony nejsou oblíbené pouze u tuningových vozů. Například taková límcová alu kola na Vw Golf prostě sednou. Nemyslíte?
 

Límcová alu kola VW Golf


Límcová alu kola se rozhodně hodí také na rodinné vozy jako je Bmw 5 ve verzi kombi.

Límcová alu kola BMW


Nebo na Mercedes E Classe. Leštěné límce mu prostě sednou.
 

 LÍMCOVÁ ALU KOLA MERCEDES E
Top výprodej
 

Velice moderní jsou v posledních letech také černé límcové disky. Jak ve variantách s leštěným lemem nebo celočerné varianty jako u tohoto Nissanu Silvia.
 

Límcoví alu kola Nissan Silvia


Bílé elektrony pak vypadají opravdu sportovně a rozhodně s nimi také neuděláte chybu. Toyota MR2 na bílých alu kolech s límci by nám v garáži rozhodně nevadila.
 

Límcová alu kola toyota MR2

Pokud se nebojíte barev, pak věřte, že i zlaté elektrony vypadají výborně, a to i přesto že nejste vlastníci Subaru WRX STi. Posuďte sami, jak se povedl Volkswagen Scirocco posazen na zlatá alu kola s límcem.,
 

Límcová alu kola VW Scirocco
 

My se ale nebráníme jakékoliv barvě hliníkových kol. Modrá je dobrá. Bmw Z4, leštěný límec, modrý střed. Za nás rozhodně ano!
 

Límcová alu kola BMW Z4Nejkrásnější alu kola
 

Nebo obrácená varianta s modrým límcem a stříbrným středem alu kola. Fantazii se meze nekladou. A uznejte, že Nissan GTR by na žádných jiných alu kolech nevypadat tak cool!
 

Límcová alu kola Nissan GTR
 

Nejenom barvy, ale samozřejmě také tvar a design paprsků límcových kol může být různý. Vybrat si můžete jednoduchá alu kola s méně paprsky jako u této Hondy Civic.
 

Límcová Alu kola Honda Civic
Výprodej

 

Nebo složitější tvary límcových elektronů, které budou vypadat dobře nejen na Nissanu 370Z.
 

Límcová Alu kola Nissan 370Z
 

Můžete také zvolit variantu jemných překřížených paprsků, takzvaných pavučin ve stylu BBS RS, které jsou stále IN. Uznejte, že Fiat 500 na retro elektronech by Vaší paní slušel.
 

Límcová alu kola Fiat 500
 

Velkou výhodou límcových alu kol je také možnost použití užších disků pro přední nápravu a širších pro zadní, ve většině případů je u širší varianty také  větší límec. Výsledek vypadá výborně a nemusíte mít ani Bmw M3.
 

Límcová alu kola BMW 3
Top
 

S použitím širších zadních alu kol je samozřejmě lepší pro zadní nápravu použít i širší pneumatiky, které pak lépe přenáší výkon silného motoru na vozovku. Na silnější motorizace dávají automobilky širší pneumatiky na zadní nápravu již v základu. Jinak tomu není ani u Bmw.
 

Límcová alu kola BMW 3
 

Menší nevýhodou límcových alu kol oproti elektronům, které mají rovné paprsky až do kraje litého kola je, že vypadají opticky menší. Je tedy dobré zvolit větší velikost litého ráfku, jako u tohoto Subaru BRZ.
 

Límcová alu kola Subaru BRZ
 

Velikosti alu kol také pomůže snížení vozidla pomocí sportovního podvozku. Snížením zmizí díra mezi elektronem a blatníkem, vyplní se prázdný prostor a opticky se kola zvětší. Samozřejmě u takto upraveného vozu přijdete o pohodlí sériově odpruženého vozu.
 

Límcová alu kola Lexus IS
Výprodej alu kol
 

Pokud se tedy rozhodujete o koupi nových alu kol a váháte, zda pořídit límcová, pak za nás říkáme ano. No řekněte, Vám se snad nelíbí?
 

Límcová alu kola nissan 370Z
Alu kola milano design
 

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola tuning fakty performance zajímavosti kuriozity
Chcete vidět nejúžasnější automobilové a technické skvosty z historie až po současnost? Pak určitě navštivte muzeum v Sinsheimu.
Corvetta šmírovala, Nissan utřel, Mini Cooper poražen na plné čáře a další zajímavosti o Alfě Romeo.
Určitě jste si nepořídili BMW, abyste ho museli schovávat, naopak, chcete se pochlubit! S novými elektrony Vás to bude bavit.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS