S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Kovaná alu kola Vissol

Roku 2009 přibyl na trhu alu kol nový hráč – firma Vissol.

Alu kola odesíláme ihned

Jejich výrobky se staly záhy populární.Zejména mezi tuningovými nadšenci a klienty toužícími po exkluzivním provedení alu kol.


Vzestup Vissolu byl, dalo by se říci, raketový. Můžeme jej přirovnat k šípu letícímu kolmo vzhůru a doufat, že nezačne klesat.Než se ale kované kolo od Vissolu dostane na hřídele automobilu, musí projít předlouhou cestou.


Ta začíná ve světě jedniček a nul na obrazovce inženýra, který ve speciálním programu vytvoří alu kolo, které nejen hezky vypadá, ale je i odolné a lehké, přizpůsobené vozu, pro který je určeno.V úvahu je nutné vzít fyzikální vlastnosti materiálu, podmínky, kterým bude litý disk vystaven a tak dále - práce pro skutečného odborníka, to byste během popíjení odpoledního kafíčka ve Photoshopu určitě nesvedli.

Limitované edice kol

Teď se už z říše abstraktna ladně přesouváme do reality a ke slovu se dostává poctivá hmota – dokonce ta nejpoctivější z poctivých. Hliník.S příměsí zinku, magnézia, mědi a dalších kovů.

​​
To je kvalita na slovo vzatá – důkazem budiž i fakt, že stejná slitina se užívá i při výrobě částí letadel.


​​​​​​
A krom toho, firma samotná poskytuje na kovaná kola Vissol záruku pět let. A to už chce notnou dávku odvahy a důvěru ve svou kvalitu a schopnosti.

Vyberte si alu kola, která jinde nemají

Precizní výrobou a kontrolou, že vše proběhlo přesně tak, jak mělo, to ale zdaleka nekončí.Aby vzniklo dokonalé kované kolo, je potřeba dotáhnout věc až do konce a neponechat nic náhodě.

Příslušenství zdarma

Proto ve Vissolu věnují neuvěřitelnou péči důkladnému zabalení každého kovaného kola před odesláním na místo určení.Firma nabízí svým klientům skutečně osobní přístup.


Tak jako krejčí nejdřív vezme míry zákazníka a poté mu ušije oblek, který dokonale padne, tak se i u Vissolu setkáte s obdobnou filozofií.Akorát v hliníkové podobě. Zákazník se stává doslova součástí celého procesu. Na výběr má ze třiceti základních barev. To nezní nějak světoborně, že?Takové trochu větší pouzdro s pastelkami.Pokud Vám to ovšem nestačí, snad nepohrdnete výběrem z takřka milionu různých odstínů.To už zní lákavěji. Tedy pokud nepatříte k lidem, kteří dokáží dvě hodiny váhat, jestli si obléknou bledě modré či tmavě modré rifle.V takovém případě by Vám taková široká paleta výběru mohla skutečně zatopit.


Záruka 2 Roky

Kdo chce jít ještě o kus dál, zvolí individuální program.Ideální volba pro toho, kdo chce mít na autě hliníková kola ze svých nejtajnějších snů.Zákazník dostanete k dispozici osobního manažera, který s ním projde celý proces výroby od začátku až do konce.Klient má možnost ovlivnit celkový tvar alu kola a stává se tak sám sobě designérem.Díky odborné asistenci se ovšem nemusí bát, že by udělal nějakou botu a kované kolo by se mu při zajíždění do garáže rozpadlo.Je sice pravda, že za taková luxusní kovaná kola člověk musí u Vissolu vysolit o něco víc než za běžná alu kola, ale patříte-li k lidem, kteří by do takové investice šli,  je tohle určitě správná cesta, protože právě kovaná kola jiných výrobců Vás vyjdou mnohem dráž.Pokud ale vysolit o něco víc nechcete a přesto byste byli rádi, aby se Vaše auto stalo opravdovým skvostem, můžete si u aluapneu.cz vybrat krásná litá kola.Osobního manažera k dispozici sice nedostanete, ale milerádi Vám s výběrem pomůžou naši školení odborníci. 

Další informace zde
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola tuning
Jak vylepšit luxusní automobil? Vítejte u Mansory. A připravte si hodně peněz...
Mitsubishi Evo. Všichni ho známe. Vysoký výkon, závodní křídlo, velké elektrony. Věděli jste ale...
Vozy Lamborghini jsou známé svým oslnivým designem a velmi vysokým výkonem. Co jste ale netušili...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS