S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Alu kola Bmw - autosalon FrankfurtSvětoznámá automobilka BMW samozřejmě nemohla na legendárním autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem chybět a blýskla se tam řádkou elegantních modelů s úchvatnými alu koly. Pojďme se na ně podívat!

Originální alu kola Bmw I8 Motorsport

Tento extravagantní model Bmw i8 zaujal svým nezvyklým zbarvením. Nezvyklým barvám se nevyhly ani originální elektrony Bmw.

Alu kola Bmw Vision Dynamics


BMW ve Frankfurtu představilo nový koncept elektromobilu Vision Dynamics. Všichni návštěvníci se soustředili na vkusný vzhled a technologické novinky. Ale upřímně, kdo si všiml těchto krásných alu kol?

Koncept alukola Bmw Dynamics


Nasadit svému čtyřstopému miláčkovi překrásná litá kola je jedna věc. Ale zařídit, aby byly nepřehlédnutelné je věc druhá.

Alu kola Bmw I8 original


Pravidelná údržba hliníkových kol je s trochou nadsázky stejně důležitá jako pravidelná výměna oleje. A kdo by nechtěl, aby jeho alu kola nebyla stále krásná...

Originální litá kola Bmw - leštěné elektrony


A právě ona pravidelnost je základním, ale přesto často opomíjeným předpokladem pro stálý a perfektní vzhled alu kola. Jinak tomu není ani u originálních elektronů Bmw.

Hliníková kola Bmw Motorsport

Alu kola odesíláme ihned

A přitom není potřebné investovat do agresivních čistících prostředků, stačí jemné čištění a nenechat nečistoty na alu kolech zbytečně přischnout...

Leštěné disky Bmw M Motorsport


... ale kdo by se nechtěl s takovými krásnými alu disky občas pomazlit, že?

Alukola Bmw Z4 - leštěné elektrony


Pojďme ale dále, dalším výstavním kouskem bylo zbrusu nové BMW Z4. Eleganci oranžového laku a ladných křivek tohoto modelu podporují moderní leštěná alu kola.

Alu kola Bmw Z4 20


Ty tvary jsou prostě kouzelné, tak krásná alu kola se jen tak nevidí.

Originální alu kola Bmw Z4


Alu kola určená pro automobily Bmw Individual jsou vždy něčím výjimečná.

Originální elektrony Bmw Individual


Každý tvar je promyšlený do posledního detailu. Zpracování každého alu kola Bmw je dokonalé.

Bmw Z4 Frankrurt autosalon


Elektrony Bmw jsou navíc vysoce funkční. Nízká váha každého alu kola zaručuje nejlepší jízdní vlastnosti sportovně laděných vozů jakým je i nové Bmw M2 Coupé.

Bmw M2 coupé černé elktrony


Matně černé lakování alu kol Bmw M2 Coupé navíc dokonale zdůrazní brzdové třmeny s logem Bmw Motorsport a chlazené brzdové kotouče obřích rozměrů.

Bmw M4 GT4 originální černá alu kola Bmw


Sportovně vyhlížející model BMW M4 GT4 zvolil pro maximalizaci kontrastu kombinaci bílé karoserie také černá hliníková kola.

Alu kola Bmw motorsport


Černá a grafitová alu kola se těší v posledních letech velké oblíbenosti, jinak tomu není ani u vozů Bmw.

Alu kola Bmw X6 M - originální černé elektrony

Limitované edice kol

I Bmw X6 ve své vrcholové variantě M sází na to, že okouzlí zákazníky černými elektrony.

Alu kola Bmw M5 - originální černé elektrony Bmw Motorsport


Nové Bmw M5 v matně rudé barvě s černými alu disky přímo vyzývá k parádní projížďce.

Leštěná alu kola Bmw M5 Motorsport


BMW M5 sklidilo při světové premiéře zasloužený úspěch. No a my, věrní a zarytí fandové krásných alu kol, to samozřejmě budeme přičítat právě stylovým elektronům Bmw.

Alukola Bmw M3 limousine - originální leštěné elektrony Bmw


Kombinaci bílé kapoty a tmavých alu kol jsme tu už jednou měli, že? Tentokrát se jedná o neméně působivý BMW M3 Limousine.

Alu disky Bmw M Motorsport model M3


Moderní tvary, prvořídní kvalita a jedinečnost nových alu kol je na hony daleko od historického automobilového fenoménu hliníkových kol.

Leštěná alu kola Bmw Motorsport


Je již opravdu dávno, kdy první prapra alu kolo vzniklo jako alternativa k diskům z lisované oceli, které měli poněkud nevyhovující jízdní vlastnosti. O leštěných, chromovaných nebo barevných alu kolech se nikomu ani nezdálo. Dnes jsou naprosto běžným doplňkem každého vozu.

Litá kola Bmw X7


Obrovské SUV BMW X7 vypadá na velkých chromovaných 23" alu kolech neústupně a nekompromisně. Brilantní provedení alu disků ovšem nikoho nenechává na pochybách, že tento obr má svou jemnější stránku.

Chrom alu kola Bmw X7

Příslušenství zdarma

Zpět k hliníkovým dějinám. Postupem času se technologie výroby litých kol zdokonalovala, ale do povědomí širší veřejnosti se alu kolo začalo dostávat až během 80. let 20. století.

Alu kola Bmw 8


Dnes již nejen pár tehdejších průkopníků, ale prakticky každá automobilka si velice dobře uvědomuje význam alu kola. U Bmw tomu není jinak.

Elektrony Bmw 8 series


A proto každá z nich má i originální kolekce alu kol šité na míru svým automobilům. I Bmw 8.

Alu kola Bmw 7 - nové elektrony 21


Jako i toto nové BMW 7. No jen posuďte sami. 21" elektrony decentně doplňují celkovou vizáž auta, přitom na sebe nestrhávají příliš mnoho pozornosti nepřiměřenou extravagancí.

Originální alu kola Bmw - leštěné elektrony


Ovšem ani snaha automobilek nabídnout majitelům svých vozů přesně taková alu kola, která se budou k autům perfektně hodit, nebrání amatérským tuningovým nadšencům v nejroztodivnějších experimentech.

Bmw Motorsport nové elektrony - leštěná alukola


Tak se může lehce stát, že na Octavii uvidíte alu kola určená pro Bentley. Otázkou je, zda takovéto bizardní šachování přináší kýžený efekt.

Černá alu kola s leštěným čelem - model BMW I8


Ovšem pro žádné podobné experimenty nebylo ve Frankfurtu místo. Auta BMW dostala přesně taková alu kola s přesně takovými elektrony, jaké pro ně tvůrci zamýšleli. A to je dobře.
 

A jestli jste u toho nebyli, nesmutněte a nakoukněte do našeho e-shopu www.aluapneu.cz. U nás si zaručeně vyberete ty nejslušivější lité disky pro svého plechového miláčka. 

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: autosalon bmw
Elektrony Vossen zná každý tuningový fanda, můžete je vidět snad na každém srazu nebo automobilovém veletrhu.
Přemýšleli jste někdy o tom, jaký historický automobil byste si vybral, pokud byste měl možnost si vybrat jen jeden jediný?
Alu kola na Ford Sierra bychom namontovali hned, sehnat ale pěkný kousek bude nejspíš problém. Co jsme ale o Sierrách nevěděli...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS