S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Módní policie - tuning nebo tuzing?

Tuningy aut, které se tak úplně nepovedly.

Auto už dávno není pouze kus plechu jezdící na alu kolech. Přestože prvotním účelem automobilu vždy byla a bude přeprava z bodu A do bodu B, pro určité jedince je pořízení auta především velká frajeřina. Hovoříme tedy především o úpravách a tuningu aut.

Dračí tuzing
 
Ačkoliv je tuning v dnešní době velice oblíbeným automobilovým uměním, ne každý zrovna disponuje dobrým vkusem. Na světě tak jezdí celá řada aut s nepovedeným tuningem, u nichž jejich majitelé zkrátka sáhli vedle. A někdy jsou jejich výtvory dokonce tak špatné, že se nedají označit jinak než za děs a hrůzu. No podívejte se sami!

Lotapa na sníh
 
Tak nevíme, jestli autor tohoto tuningu nebyl při smyslech, nebo se jeho dílo stalo součástí nějakého povedeného a originálního pranku. Skoro to vypadá, jako by majitel auta byl v zimě tak zoufalý, že na jeho přední kapotu nechal namontovat „hráblo“ k odklizení sněhu. A během jízdy na silnici si samozřejmě ani neuvědomil, že tu hrůzu zapomněl sundat. Ono celkově to auto vlastně nevypadá vůbec špatně, i upravená litá kola vypadají esteticky velmi vkusně a ladí s celkovým designem karoserie, ale ten předek, za ten dáváme jeden velký palec dolů!
 
Škoda Felicia elektrony
Výprodej alu kol
 
Oblíbená česká Škoda Felicia. Auto na tisíc různých způsobů. To by nebylo, aby se právě tento model neobjevil také v módní policii. Bohužel, moc pozitivní v tomto případě nebudeme. Nakonec ty nevkusně zbarvené lité disky vypadají z celého auta nejlépe. A co teprve ten motiv na boční části kapoty a pomalované sklo? Víte co se říká – „Jaké auto, takový řidič“. Tak to by nás zajímalo, co si lidé pomyslí o tomto jedinci ...
 
Japonský Tuzing
 
Z Česka rychle do Japonska. Zde mají podobný styl tuningu v oblibě. Módní policie ale už tak nadšená není. Vychýlená alu kola jsou dnes sice IN, ale všeho moc škodí. Nepřirozeně vypadající „čumák“ auta na tom není o moc lépe. Navíc nevkusně zvolená barva nasazuje celému modelu jen pomyslnou třešničku na dortu. Tak takhle tedy ne, naši japonští kolegové!

ČLÁNEK: Bosozoku - tuning s nádechem japonského gangu
 
BMW bosozoku
 
Další marný pokus o revoluci v tuningové módě. Zde už elektrony drží na svých místech pod správným úhlem, za to přední světla jsou vychýlená na stranu. Co na to  říct ? Podobné kousky automobilům zkrátka nesluší a slušet nikdy nebudou. „Čumáku“ vozidla navíc jakoby něco chybělo. Skoro se zdá, že se majitel auta uprostřed své práce zvedl a odešel. Přes to všechno musíme objektivně uznat, že se nejedná o úplně nejhorší úpravu v dějinách tuningu.

Tuzing
Totální výprodej

Taky máte ten pocit, že se na tomto autě přes noc vyřádila banda chuligánů? To bychom si možná i všichni oddechli. Bohužel ne. Tohle je jen podpis jednoho majitele, který si myslel, že udělá dobře, když světu ukáže svůj smysl pro design. Snad možná dobře, že je na fotce vidět jen zadní část auta ...
 
Renault 9 Tuzing
 
„Čumák“ auta v pořádku, alu kola v pořádku... Přesto nevíme, co tím autor tuningu chtěl vlastně říct? Celkový design auta vypadá nevýrazně, skoro až odfláknutě. Na tomto modelu se dalo vyhrát o dost víc. Šedé prvky na kapotě a dveřích auta nepůsobí esteticky vůbec dobře. Přesto všechno je zde tento model hlavně aby ukázal, že i na nepovedený tuning se dá občas ještě dívat.
 
.Nejhorší tuning
 
Podivín všech podivínů. Kdyby toto auto vlastnil jedinec, který je tu a tam myšlenkama někde na cizí planetě, vůbec bychom se nedivili. Ono už tak se jedná o model, který svým designem nikoho příliš neohromí... Ale toto? Velice se autorovi omlouváme, ale nemůžeme pochválit ani jeho originální práci. Prostě ne.
 
Citroen BX Tuning
Výprodej
 
Nemůžeme si pomoct, ale při pohledu na toto auto nám jako první v hlavě vyskočí seriál Knight Rider a proslulý auťák KITT. Ačkoliv mají oba dva jeden zásadní rozdíl – zatímco KITT bylo moderní auto pro chytré lidi, zdejší model bude chytré jedince spíše odrazovat. Nevhodně upravené disky u kol a mohli bychom pokračovat. Suma sumárum – pokud měly úpravy zvýraznit rysy karoserie, nepovedlo se. Auto vypadá spíše jako jedna velká hranatá krabice na čtyřech kolech.
 
Tuzing
 
Přestože nad předchozími tuningy aut bychom si mohli všichni pobrečet, posledním modelem chceme končit zvesela. Tohle autíčko, ačkoliv se skutečnému umění tuningu vyhýbá obloukem, působí rozkošně. Co říkáte? Skoro jakoby se zdálo, že jej sestrojil kouzelný dědeček. A kdo ví, třeba opravdu ano...

Alu kola milano design

 

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: zajímavosti tuning performance
Jakmile uvidíte tuto galerii alu kol Audi, budete chtít vyměnit stávající originální elektrony Audi za jiné...
AC - Schnitzer - skutečná špička automobilového průmyslu. Nic není nemožné... Jejich tuning je neuvěřitelný...
Je nejvyšší čas začít hledat vhodné elektrony na Vaší Škodovku než Vám je někdo vyfoukne před nosem. Poradíme Vám jaká alu kola jsou vhodná právě pro tu Vaši.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS