S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Opuštěná auta v Dubaji

Každý obyčejný průměrný člověk šetří na své vysněné auto téměř polovinu života. Jsou ovšem některá města, jako je Dubaj, kde tyhle věci nikdo neřeší.  Když luxusní auto nechtějí nebo ho prostě nepotřebují, tak ho vyhodí na ulici. Nemají potřebu ho prodávat nebo tak něco, jelikož peněz mají až moc.

Opuštěná auta v dubaji

Určitě si říkáte, jak je to neuvěřitelné, ale i takoví lidé na naší planetě existují. Pro nás, obyčejné smrtelníky, je přirozené auto odvézt alespoň do bazaru, ale Dubaj je zvyklá zase na něco jiného. A navíc, každý má přece v životě své slabé chvilky. Takový nesplacený úvěr, podvody nebo jen obyčejný bankrot můžou s člověkem udělat pěkné divy. Proč by také prodávali auto svých snů, když si pro něj můžou kdykoliv dojít?

Lamborghini
Výprodej Alu kol!

Tihle bohatí lidé nechají s klidnou hlavou své Ferrari stát na ulici a je jim to úplně jedno. Postupem času na něj usedá písek, a tak se stávají častou obětí novinářů. Řidiči většinou nechávají své klíče v zapalování, tudíž si do auta klidně můžete sednout a povozit se. Nemusíte spěchat, protože dle zákona může policie vůz zabavit až po deseti měsících.

Ferrari Enzo

Například takové Ferrari Enzo chátralo skoro 2 roky a jeho cena se pohybuje kolem neuvěřitelných třiceti milionů korun.

BMW LAND ROVER
Top

Jestli jste úplní blázni do luxusních aut, ale Váš finanční stav Vám nedovoluje se v takovém fáru svézt, pak určitě hned nasedněte na první letadlo a vydejte se do Dubaje. Můžete si tam jezdit v luxusním voze jak dlouho budete chtít.

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: luxus zajímavosti fakty
Elektrony Volkswagen. Podle čeho vybírat správná kola? Fotogalerie, velikosti, rozměry, rozteče alu kol Vw a další zajímavosti.
Kultovní německý tuning 90' je zpět! A přestože se vám zdálo, že už to nemůže být lepší... Tak bylo! Alu kola, motory, podvozky, prostě všechno TOP!
Stříbrná alu kola by se měla bát, svět válcují černé elektrony. Vy je ještě nemáte?

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS