S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Brabus - Německý luxus na druhou

Mít luxusní auto značky Mercedes-Benz či Maybach je snem snad každého automobilového nadšence, ale což teprve mít tohle auto upravené na míru přesně podle Vašich požadavků?

Disky Brabus

Krásná alu kola, brutální aerodynamický kit a hlavně obrovský výkon motoru. A co takhle přímo od světoznámé společnosti zabývající se tuningovými úpravami? To je teprve ten pravý luxus!

Alu kola Brabus

Toho můžete docílit, když si zaplatíte za služby německé firmy Brabus, která se specializuje na úpravy vozidel právě značek Mercedes-Benz, Maybach a Smart.

Brabus 900
Alu kola odesíláme ihned

V tomto oboru má více než 40letou historii, která se započala roku 1977, kdy se Němec Bodo Buschmann rozhodl, že si svůj automobil nechá upravit dle jeho představ.

Mercedes Brabus Classic

Nicméně se nenašla žádná firma, která by byla schopna dostát jeho vysokým požadavkům, a tak se rozhodl založit společnost vlastní, která se bude zaměřovat právě na  klienty s vysokými nároky.

Disky Brabus

A tak spolu se svým kamarádem Klausem Brackmanem, jejichž tři první písmena z příjmení  každého z nich tvoří název Brabus, dali dnes již světoznámé firmě možnost spatřit světlo světa.

Brabus 800

Brabus má svá dealerství  aktuálně rozeseta po všech kontinentech. Což jen podtrhuje popularitu této společnosti.

Brabus Classic

Brabus – firma, která Vás nezklame
Hlavní specializací této společnosti (sídlící v německém městě Bottrop) je především maximalizace výkonu motoru, ovšem firma je ochotna splnit všechny možné i nemožné požadavky klienta a tím mu plně uspokojit jeho touhy o vysněném automobilu.

Alu kola Mercedes
Vyberte si alu kola, která jinde nemají

S firmou Brabus je taktéž spjato několik zajímavostí.

Hliníková kola Brabus

Například pro svou exkluzivní klientelu má společnost k dispozici jachty, na kterých se zájemci mohou vypravit (dle oficiálních zdrojů) na nezapomenutelnou plavbu Středozemním mořem.

Alu kola Brabus

Pro širší veřejnost pak firma nabízí vlastní kolekci oblečení a módních doplňků - od triček přes hodinky až po kabelky.Držitelé světového rekordu
Když už je řeč o oblečení, tak je všeobecně známo, že boty tvoří základ dobrého outfitu, totéž platí i v souvislosti s automobily a správné obutí dodá Vašemu autu na atraktivitě.

Ráfky Brabus 900

Firma Brabus v tomto ohledu patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. 

Alu kola Mercedes Benz

Svým zákazníkům vždy nabízí alu kola, která na jejich luxusní vozidla skvěle pasují a dotváří už tak jedinečný vzhled.

Alu kola Mercedes Benz Brabus

Pokud stále váháte, jestli je pro Vás firma Brabus tou správnou možností, tak následující úpravy, které zhotovila, Vás  o kvalitách a možnostech této firmy jistě přesvědčí.

Disky Brabus

Monstrózní a respekt budící Mercedes G s šesti koly a hmotností blížící se 4 tunám, který to zvládne z 0 na 100 km/h za 7,4 vteřin.

Hliníková kola Brabus

Brabus Rocket 800, stroj poháněný 12 válcovým motorem a disponující příznačným výkonem 800 koňských sil, který se v roce 2012 stal držitelem světového rekordu coby nejrychlejší sedan, který může legálně vyjet na silnice.

Ráfky Brabus

Nebo takový model Brabus CLS 63 AMG, což je shooting brake (karoserie velmi podobná kombi), jenž dokáže vyvinout nepředstavitelnou maximální rychlost až 370 km/h a může se pyšnit dechberoucím výkonem 850 koní a 1450 Nm točivého momentu. 

Hliníková kola Brabus

To zní více než slušně, co říkáte?

Originální alu kola Brabus

Symbol exkluzivity
Vozy upravené firmou Brabus jsou synonymem pro eleganci, sílu a jsou připravené Vás šokovat.

Brabus alu kola
Záruka 2 Roky

Jízda v tomhle speciálně upraveném autě ve Vás zanechá pocit výjimečnosti a díky tomu také okusíte radost z každého ujetého metru a zjistíte, jak vypadá dokonale zpracovaný interiér i exteriér.

Alu kola Brabus Ultimate 125

Prostě tato auta by chtěl mít zaparkovaná v garáži snad každý milovník jedinečnosti, luxusu a sportovní jízdy zároveň.

Hliníková kola Brabus

Za kvalitu se ovšem platí a nejinak je tomu i v tomto případě.

Hliníková kola Brabus

Člověk, který by si rád pořídil automobil upravený firmou Brabus musí počítat s minimálně statisícovými, ve většině případů však milionovými náklady.

Elektrony Brabus

Nicméně pokud chcete dosáhnout pocitu exkluzivity, elegance, můžete si v našem e-shopu www.aluapneu.cz za mnohem nižší částky pořídit alespoň alu kola, které z Vašeho auta udělají klenot, který bude všemi obdivován, a na který bude upřen nejeden pohled kolemdoucích.
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: historie fakta zajímavosti mercedes
10 zajímavostí, které jste možná netušili o Škodovce. Trocha historie o naší oblíbené automobilce.
Interiéry moderních aut se hodně přizpůsobují přání zákazníka. Výrobci některých vozů se při navrhování interiérů dost rozvášnili, což zpravidla končilo naprostým chaosem.
Podívejme se na originální elektrony, které budou výrobci montovat na nové vozy. Toto je budoucnost. Která alu kola se Vám líbí nejvíce?

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS