S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Porsche tak, jak ho neznáte

Od designu válečných tanků, tvorby loga podle koňské farmy, hádek s Peugeotem až k nejprodávanějším supersportům dnešní doby...

V roce 1948 Ferry Porsche, syn Ferdinanda Porscheho, uvedl na trh první sériový model, Porsche 356. Od té doby se z Porsche stala jedna z nejuznávanějších světových automobilek. Určitě by vás ale o Porsche ještě zajímalo...

6. Jak vzniklo logo Porsche

Logo Porsche není tak úplně originálním výmyslem továrny. Firma se inspirovala štítem města Stuttgart, v té době hlavního města Svobodného státu Württembersko. Kůň v logu navazuje na historii města, které bylo založeno v blízkosti koňské farmy.

Alu kola Porshe

5. SUV Porsche zachraňuje prodeje

V roce 2003 začalo Porsche vyrábět model Cayenne, které je provedením SUV. Automobilka se potýkala s problémy s prodejem sportovních vozů, proto její ředitel rozhodl o rozšíření produkce. Koncept SUV spojený s luxusním designem a výkonem ve stylu Porsche se setkal s okamžitým úspěchem. Mezi základní výbavu Cayenne patří silný motor, kožený interiér, hliníková kola a spousta elektronických pomocníků.

Elektrony Porshe
Výprodej alu kol

4. Hádka Porsche vs. Peugeot

První verze modelu 911 se jmenovala Porsche 901. Nicméně  automobilka Peugeot donutila Porsche ke změně, protože má patentován název vozu s nulou jako prostředním číslem. Proto se model přejmenoval na Porsche 911. 

Alu kola Porshe

3. Poručte si barvu svého Porsche, jakou nemá nikdo jiný

Zákazníci Porsche si mohou za poplatek zvolit i vlastní odstín barvy laku. Nicméně, nejoblíbenější zůstávají červená, bílá a černá barva. Porsche ale nabízí i stříbrnou, irskou zelenou, nebo třeba světle žlutou.

Alukola Porshe

2. Porsche 911 je stále nejpopulárnější ze všech

Nejoblíbenějším modelem je jednoznačně Porsche 911. Představeno bylo v roce 1963 a v moderní podobě je stále ve výrobě. Významnou úpravou byl přechod od vzduchem chlazených motorů k motorům chlazeným vodou, který proběhl až v roce 1998. Porsche zůstává u tohoto konceptu dodnes. Model 911 je oblíbený pro svůj tradiční design, brutální výkon, sportovní interiér a překrásné elektrony. 

Alukola Porshe
Totální výprodej

1. Před prvním vozem Porsche navrhovala firma design tanků

I když Porsche založil svou automobilku už v roce 1931, s výrobou automobilů začal až skoro o 10 let později. Do té doby nabízel jen motorářské a poradenské služby. Například vyvinul první Volkswagen Beetle. Během druhé světové války firma také pomáhala vyvíjet design německých tanků. Chvíli pak trvalo, než se firma od pásů tanků vrátila zpět na alu kola a začala vyrábět automobily.

Alukola Porshe

Líbí se Vám automobily Porsche a nejste zrovna milionář? Nevadí, z druhé ruky lze sehnat krásné Porsche za neuvěřitelně nízké peníze a naděláte s ním ještě spoustu parády. A my Vám na něj seženeme nějaké hezké elektrony. Co Vy na to?
Alu kola rsw

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: historie zajímavosti fakta porsche supersport luxus
Kdo zná Porsche, zná i Techart, máte-li totiž Porsche, chcete po čase ještě více. Větší výkon, burácivější zvuk a hlavně obří alu kola...
Se super automobilovými akcemi se roztrhl pytel. A my u toho nesmíme chybět! Takže jsme opět fotili parádní auta, úžasné prostředí a samozřejmě alu kola...
Neskutečná přehlídka krásných alu kol na ještě úžasnějších autech! České Legendy jsou prostě jedinečné, posuďte sami...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS