S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Pravda o elektronech Rsw Racing

Hledáte recenze na alu kola Rsw Racing? Jak to s nimi doopravdy je? Podívejme se společně na kvalitu alu kol Rsw Racing.

Také hledáte levná kola, ale přitom se bojíte špatné kvality? Uf špatná recenze, s alu kolem jsem vjel do díry a ono se ohlo! No nepovídejte! Je to možné? Takové elektrony tedy nechci. Chci disky, které vydrží vše! I třetí světovou válku! Proberme se, takové neexistují.

Alu kola RSW

Alu kol Rsw Racing jsme v posledních sedmi letech prodali tisíce, a když píšeme tisíce, tak tisíce. Recenze našich zákazníků, kteří si s novým autem koupili u nás i další novou sadu elektronů Rsw, jsou velice slušné. Nakonec, proč by si je koupili znovu? Bohužel s kladnými recenzemi se nikdo moc nepíše nebo Vy snad ano? Koupil jsem si fajn triko, musím napsat kladnou recenzi, snědl jsem výbornej křupavej rohlík, musím napsat recenzi, mám bezva prášek na prostatu, píši recenzi… Nene, tak to prostě není!  Ale… Bouchla mi mikrovlnka! Rychle musím všechny varovat! Tak tohle nekupujte! Záporné recenze v naštvání se prostě píší lépe. Už ale nikdo neřeší, že jsem v mikrovlnce vysoušel kanystr benzínu.

Elektrony RSW

Stejně tak je to i s alu koly. Je jednoduché napsat, tohle nekupujte, projel jsem díru a musel kola rovnat. Ale jaká ta díra byla? Že by v ní mohl zazimovat mamut tam psáno již není, a že mi ten náraz s kolem utrhl i nápravu také ne. Je to šmejd a basta! Jdu to reklamovat! Cože? Vy mi nechcete nabouraná alu kola vyměnit za nová? To je skandál! Bohužel žádný výrobce, ať je to Rsw Racing nebo O.Z. Racing nebo kdokoliv jiný neposkytuje záruku na mechanická poškození. Stejně tak jako výrobce automobilu Vám nevymění vůz poté, co s ním nechtěně zaparkujete ve škarpě o strom.

Disky RSW

Také po havárii vozu netvrdíte, je to šmejd, ohla se mi strašně haubna a to světlo! Viděli jste to někdy? Tolik střepů! Chci nové auto! A hned! Bohužel, tak to nefunguje.

Co o tom víme? Máme to vyzkoušené! Na alu kolech Rsw Racing jsme najezdili spoustu kilometrů a přiznejme, díru trefí občas každý, i my. A? Za nás dobré. Kvalita použité slitiny alu kol Rsw Racing je, co se týče nárazu opravdu pevná a rozhodně se není čeho bát. Nakonec si sami spočítejte špatné recenze, kolik jich je? Dvě, tři? Na statisíce prodaných kusů jen v ČR? To podle nás není špatná bilance.

Hliníková kola RSW

Naše doporučení. Pokud použijete na alu ráfek nízkoprofilovou pneumatiku, musíte patřičně zvětšit i tlak v pneumatice. Pokud totiž nafouknete osmnácti palcovou gumu stejně jako vysokou patnáctku, pneumatika při nárazu prostě nebude disk dostatečně chránit . Toto je velká chyba mnoha pneuservisů, kteří špatně hustí pneumatiky (někdy i schválně, aby mohli hanit disky, které oni neprodali a podle nich jsou samozřejmě nekvalitní). No schválně, kdo z Vás kontroloval správný tlak v pneumatikách? Správný tlak pneumatik pro patřičnou velikost alu kola udává každý výrobce automobilu, u nízkoprofilových pneumatik je tlak vždy větší.

RSW

Věřte, že nechceme prodávat nekvalitní alu disky (a to navíc již sedmým rokem).  Naopak!  Naším cílem je, abyste se vrátili spokojeni pro další sadu elektronů Rsw Racing stejně tak jako naši stálí zákazníci, kteří již stejně jako my alu kola Rsw Racing vyzkoušeli.

Výroba a testování alu kol Rsw Racing zde:

 

Určitě Vás bude zajímat:
10 aut, které jste chtěli mít v garáži
Alu kola Škoda? Podle čeho vybrat elektrony na Škodovku
Jak ušetřit na gumách


Alu kola rsw
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola tuning performance
V minulém článku jsme se snažili ukázat, že automobilová pneumatika dnes zdaleka neslouží jen jako součást auta, ale dají se s ní provádět ty nejrůznější kousky.
Jedeme na výlet! Nebudou chybět obrovská alu kola, brutálně snížené podvozky a spousta upravených aut, o kterých se vám ani nezdálo...
Startech není jen další tuctová tuningová firma. Tento úpravce vás svými elektrony a precizními úpravami doslova nadchne!

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS