Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Rezavé plecháče na Bmw už ne

Máte v garáži Bavoráka?  Nebo snad přemýšlíte o jeho koupi a stávající alu kola Bmw nebo plechové disky s poklicemi Vám připadají moc obyčejné? Dobrá. Podívejme se tedy spolu, jaké jsou možnosti při koupi nových hliníkových disků.


Alu kol pro automobily Bmw je na trhu opravdu mnoho, ne však všechny elektrony vozům Bmw skutečně sluší.
 

Alu kola 5x120

Určitě jste viděli pár nevkusně obutých Bavoráků a jistě si nepřejete, aby ten Váš vypadal stejně. Nebojte, vybereme nějaké moderní elektrony.

 

Alu kola BMW M3

 
Držme se osvědčených designů litých kol. V Bmw byli jedni z prvních, kteří začali na své vozy používat modely elektronových kol s hluboce propadlým středem oproti okraji paprsku kola, což uznejme, vypadá perfektně. Takto tvarované modely alu disků se nazývají konkávní.

Černé Elektrony BMW
 
Další velkou výhodou vozů Bmw je možnost použití širších alu disků pro zadní nápravu vozu.


Límcová Alu kola BMW

Ty umožní nazutí širších pneu, které lépe přenáší výkon na zadní nápravu a to nejen u modelů s označením M – Motorsport.
 

Hliníková kola BMW

Širší zadní disk je také většinou více prolomen směrem dovnitř alu kola oproti tomu přednímu litému kolu.

 Leštěná alu kola BMW

Nabízí se také možnost použití límcových alu kol, které vypadají výborně především, když použijete širší elektron s větším límcem pro zadní nápravu vozu.

 

Disky BMW

Není to ale nezbytné. U límcových alu kol je v poslední době hodně oblíbený retro design ve stylu elektronů BBS RS, který i na nových vozech Bmw vypadá opravdu dobře.

Bmw 5x120
 
Dalším důležitým faktorem, který udělá z Vašeho vozu ono opravdové Bmw,  je velikost alu disků.

 

Elektrony 5x120 BMW

Když totiž budete mít na svém pětkovém Béemwé sebekrásnější límcové patnáctky, chlapík, který vedle Vás zastaví na křižovatce s 320i na ošklivých odřených sedmnáctkách, sklidí všechen obdiv místo Vás. Na velikosti prostě záleží!  Čím větší alu kola, tím lepší.

 Barevná Alu kola BMW

Nebojte se tedy velikosti litých kol a udělejte ze svého Bmw novými alu koly opravdové žihadlo, za kterým se každý otočí.

 

Elektrony BMW

Zapomeňte na předsudky o nízkoprofilových pneumatikách a nekvalitních silnicích. Vybíráme pro Vás pouze osvědčené elektrony s homologacemi JWL, VIA, které najdete také na originálních discích Bmw.

 

Hliníková Kola 5x120 BMW

Navíc Vás nové alu ráfky Bmw u nás ani nevyjdou draho. Posuďte sami.


Pro modelové řady Bmw budete potřebovat alu kola těchto roztečí.

Nakup elektrony na bmw u nás!

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola alu kola bmw tuning performance bmw
Elektrony Japan Racing jsou velice oblíbené. Nyní můžete mít tato úžasná litá kola i Vy. Jsme autorizovaní prodejci alukol Japan Racing pro ČR.
Aneb deset drahých vozů, které si půjčily součástky od levnějších kolegů.
Nestihli jste se letos podívat na Ženevský autosalon? Nevadí, udělali jsme pro vás pár fotek, které rozhodně musíte vidět!

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS