S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

O nás

Jistě nám potvrdíte, že není nad to, když se Vám práce stane koníčkem. U nás tomu tak je. Krásná auta, krásná alu kola, spokojení zákazníci… To nás prostě baví. Je pro nás potěšením, když se můžeme pochlubit velkým výběrem kvalitních a levných alu kol. Když s pýchou ukazujeme všechny ty krásné elektrony, které máme skladem. Když můžeme obout další vůz.
 
Alu kola

Hřeje nás u srdce, když vidíme, jak to Vašemu autu najednou sluší. U nás je naprosto jedno, zda vlastníte Škodu Fabii, Peugeot 206 nebo Audi Q7. Uděláme vše pro to, aby se Vám Váš vůz začal líbit ještě více, aby Vám ho všichni začali závidět a lidé se za Vámi otáčeli... Vždyť k tomu máme toho nejlepšího pomocníka – alu kola. Výsledek je prostě vždy skvělý, stejně jako když se pohádková žabka promění v krásnou princeznu. U nás to ale není jen o kráse, naše alu kola nejsou pouhé pozlátko, čokoládový peníz, který vypadá jako pravá mince.

Alu kola od Aluapneu.cz

Neprodáváme alu kola, která jen skvěle vypadají, vybíráme pro Vás především kvalitní a pevné alu disky. Je přece v našem zájmu, aby nás zákazníci doporučovali, aby se k nám rádi vraceli a byli spokojeni. Neznáme lepší pocit, než slyšet v telefonu: „Dobrý den, mám od vás již druhé elektrony, jsem velice spokojen a chtěl bych další pro můj nový vůz“.


Alu kola od Aluapneu

Často se setkáváme s otázkami jako: „Proč je to tak levné?“ Věřte, že na množství elektronů a pneumatik, které ročně prodáme, nemusíme mít nekřesťanské rabaty. Naopak, naším cílem jsou spokojení zákazníci a onu spokojenost dělá samozřejmě také výborná cena. Nízké marže na zboží a velké nákupy od našich dodavatelů nebo přímo výrobců alu kol a pneumatik nám a hlavně Vám umožní skvělé ceny. Není v tom žádná magie.

Ráfky

Protože se stále snažíme zdokonalovat naše služby, záleží nám na Vašem názoru, pokud Vám tedy u nás něco chybí, budeme rádi za Vaše postřehy či návrhy na zlepšení. Pokud jste spokojeni, doporučte nás stejně jako naši stávající zákazníci. Vaše doporučení je pro nás tou nejlepší odměnou.

Disky
 
Děkujeme za podporu a i nadále se budeme snažit Vám poskytnout ty nejlepší služby, nejhezčí a hlavně kvalitní alu kola a pneumatiky za ty nejlepší ceny, na které jste u nás zvyklí.


Vítejte u Aluapneu.cz


Facebook  Google+  YouTube


Aluapneu doporučuje

Módní policie - tuning nebo tuzing?
Tuningy aut, které se tak úplně nepovedly. více
10 aut, které by stálo za to mít v garáži
Přemýšleli jste někdy o tom, jaký historický automobil byste si vybral, pokud byste měl možnost si vybrat jen jeden jediný? více
Běžné elektrony vs. originální alu kola
Výhody a nevýhody originálních a neoriginálních alu kol. Které elektrony si vybrat a proč? více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS