Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
loading Nahrávám ...


vozidlo normal rozteč hover
vozidlo rozteč

Alu kola Mercedes Benz Sprinter II

Mercedes BenzMercedes Sprinter se vyrábí od roku 1995. Jeho druhá generace nám byla v celé své kráse, včetně slušivých hliníkových kol, představena v roce 2006.
Na první pohled se může zdát Sprinter jako tuctová dodávka. Tento neobyčejný běžec Vás však v mnohém dokáže překvapit. Jeho neskutečně variabilní pojetí od minibusu přes obytný vůz, dodávku, pojízdnou prodejnu, kavárnu nebo třeba luxusně zařízený prostor pro cestující, který nenajdeme ani v těch nejlepších limuzínách či na palubě soukromého letadla. Holt, kdo umí, umí a u Mercedesu to platí dvojnásob. Kromě toho, že se dá úžasně čarovat s interiérem, není ani na venek Sprinter žádný suchar, doladěním těmi správnými prvky a úpravami dokážeme vyčarovat trendy auto, za kterým se každý obdivně otočí.
Jízdní vlastnosti, výbava a bezpečnostní prvky samozřejmě nejsou na druhé koleji. Nejdeme zde vše, co si přejeme a považujeme v kvalitním autě, nesoucím jméno Mercedes, za standardní. Propracovaný interiér, palubní počítač, multimediální systém. Na cestách se s tímto autem skutečně nemůžete nudit.

Ať už používáte Mercedes Sprinter jako užitkové pracovní auto, nebo v něm vozíte svou velkou rodinu či přátele, určitě si tento šikovný německý vůz zaslouží tu nejlepší péči. Pořádná alu kola by měla být samozřejmostí stejně tak jako pravidelná údržba. V našem e-shopu najdete určitě přesně to, co bude Vašemu autu nejvíce slušet, ověřit si to můžete pomocí našeho online alu kongifurátoru, kam vložíte fotografii svého auta. Pro tento model Vám nabízíme kola ve velikosti 16 palců s roztečí 5x130.

Doporučené rozměry pneumatik pro Mercedes Sprinter II (2006 - 2013): 235/65R16

 

více


Upsss… Jste si jisti zadanými údaji?
Pokud ano, omlouváme se, ale momentálně nemáme ve Vámi zadaných parametrech žádné produkty skladem.
Zkuste, prosím, zadat alternativní rozměr.

Milerádi připravíme atraktivní nabídku přímo pro Váš vůz.
Napište nám
Vyzkoušet kola online
Pokračovat na Alu konfigurátor
Camaro, malá zlá bestie, která žere Mustangy
Chevrolet Camaro vs. Ford Mustang? Dlouholetí rivalové. Který vůz je lepší, a který byste si vybrali vy? více
Deset nejlepších aut z Rychle a Zběsile
Filmy jako je The Fast and The Furious milujeme. Koukněme se spolu na nejlepší automobily, které jste mohli v této kultovní sérii vidět. více
Imsa - víc než jen obyčejný tuning
Alu kola Imsa Vám, stejně jako špičkově vyladěné vozy, vyrazí dech. Neobyčejný německý úpravce Imsa vyrábí neskutečné věcičky... Pojďme se na ně spolu podívat. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS