Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
loading Nahrávám ...


vozidlo normal rozteč hover
vozidlo rozteč

Alu kola Volkswagen Bora 5x100

Volkswagen„Krásných klasických sedanů nikdy není dost“,řekli si nejvyšší manažeři německého koncernu Volkswagen. A zrodil se Volkswagen Bora, který umně kombinuje eleganci, sportovní styl a jedinečný komfort. Dokonale tak vyplňuje mezeru mezi nestárnoucími bestsellery VW Golf a VW Passat.


Auto, které zákazníci v USA a v Mexiku znají pod jménem Jetta, se nejprve vyrábělo jako čtyřdveřový sedan a později se na trhu objevilo také ve verzi pětidveřového kombi s názvem Variant.

Vůz s motorem vpředu využívá osvědčený podvozek A4 (PQ34) s nezávislým odpružením všech kol. Šoféři se mohou spoléhat na dokonalé brzdy, jejichž nástup je okamžitý a s maximálním účinkem. Pokud je pod kapotou namontovaná léty prověřená pohonná jednotka - turbodiesel 1.9 s přímým vstřikováním paliva, tak spokojení majitelé vědí, že jim slouží věrně a spolehlivě až do roztrhání válců (vlastně těla).

A nejen motor: i vše ostatní funguje lehce a precizně, ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěné, zaoblená hlavice řadicí páky vklouzne do ruky lépe než knipl ve stíhačce F-22A Raptor. Řazení pěti- či šestistupňové manuální převodovky, popř. automatické Tiptronic nebo DSG je naprosto přesné a když jen trochu polechtáte plynový pedál, přetížení 9G vás rázem zamáčkne do pevného sedadla. V nižší střední třídě nenajdete příliš soupeřů ochotných tomuto autu čelit: ani vybavením, ani komfortním interiérem a ani jízdními vlastnostmi. A což teprve, až si u nás obstaráte prvotřídní elektrony?! To bude, panečku, „jízda“!
 
Váš vůz nese název po severním jadranském větru, respektive po postavě z řecké mytologie - po bohu severního větru jménem Boreás. Abyste měli opravdu jistotu, že na
na silnice a dálnice vnesete spoustu elegance a trochu toho čerstvého vánku, můžete si naše alu kola předem virtuálně vyzkoušet. Přineste si fotoaparát, vašeho německého bojovníka párkrát vyfoťte a hotové snímky pak nahrajte do našeho online konfigurátoru.
Pak už nezbývá než si vybrat některé z nabízených sad alu kol s průměrem ráfku 15″, 16″, 17″, 18″, 19″ nebo 20″ a s roztečí 5x100.
VW Bora– protivníci z něj mají vítr!
 
Doporučené rozměry pneumatik pro Volkswagen Bora:
195/65R15  205/55R16  225/45R17  225/40R18  235/35R19  225/30R20
 
 
 
 
 

více


Upsss… Jste si jisti zadanými údaji?
Pokud ano, omlouváme se, ale momentálně nemáme ve Vámi zadaných parametrech žádné produkty skladem.
Zkuste, prosím, zadat alternativní rozměr.

Milerádi připravíme atraktivní nabídku přímo pro Váš vůz.
Napište nám
Vyzkoušet kola online
Pokračovat na Alu konfigurátor
Autosalon Ženeva 2018
Nejžhavější alu kola na nejúžasnějších vozech budoucnosti v našem fotoreportu z Ženevského autosalonu... více
Opuštěná auta v Dubaji
Každý obyčejný průměrný člověk šetří na své vysněné auto téměř polovinu života. Jsou ovšem některá města, jako je Dubaj, kde tyhle věci nikdo neřeší. více
Módní policie - tuning nebo tuzing?
Tuningy aut, které se tak úplně nepovedly. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS