S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Brembo - co neubrzdíš, to neukecáš

Myslíte, že stačí vědět, jak šlápnout na ten pedál uprostřed a víte vše o brzdění? Tak to brzděte! Ještě zbývá znát do detailů celý mechanismus, rozličné typy provedení brzdových a zádržných systémů, jejich specifika a podrobnosti jejich výroby. Ovšem to by bylo příliš, a tak prozatím snad bude stačit, když se blíže seznámíte s jednou firmou, specializující se na udržení řidičů v sedadlech a aut na vozovce. A pokud bychom mezi spoustou konkurentů měli vybrat jednoho jediného zástupce, nemůže to být nikdo jiný než Brembo!

Brzdiče Brembo - www.aluapneu.cz
 

Odbrzdit a vyjet do světa!

Brembo začalo psát svoji historii v roce 1961, kdy otec dnešního prezidenta společnosti, Emilio Bombassei, pár kilometrů od Bergama, města ležícího na severu Itálie, založil malou manufakturu. Díky šikovný italským ručičkám zakladatele a jeho pomocníků novopečená firmička zanedlouho získala řadu prestižních klientů. Například automobilku Alfa Romeo. A netrvalo ani tři roky a Brembo začalo vyrábět první italské kotoučové brzdy pro trh s náhradními díly.

Brembo white - www.aluapneu.cz
Alu kola odesíláme ihned
Svoji produkci podnik dále rozšiřoval a v sedmdesátých letech se začaly sypat první úspěchy na sportovních okruzích. I když je to trochu zvláštní vyrábět brzdy a chlubit se, že Formule s nimi dojedou jako první. Na počátku nového tisíciletí dosáhla původně italská firma Brembo již mezinárodního věhlasu a dále se věnuje výzkumu a vývinu nových technologií, přičemž jejich hlavním motem, cílem a motivací stále zůstává co největší bezpečnost. Což je u ,,brzdařů’’ jistě chvályhodné.

Brembo brake red - www.aluapneu.cz


Brzdit, ale jak?

Pro nás, řadové řidiče, to znamená jen přimáčknout příslušný pedál k podlaze a posléze vyměnit airbagy, ale jak to vypadá pod pokličkou rychlého klesání čísla na tachometru? Stručně řečeno velice složitě, ale rozhodně neuškodí zmínit alespoň pár technologických střípků. Pro maximalizaci účinku brzdových kotoučů Brembo Max se používá vyšší obsah uhlíku a unikátní drážkování. Brzdová sada Brembo Gran Turismo je vyrobena z tzv. monoblocku, jednoho jediného kusu materiálu, což takřka znemožňuje jakoukoliv deformaci.

Brembo brzdiče - alu kola a pneumatiky - www.aluapneu.cz
Limitované edice kol

Tento brzdový kit je podobný závodním brzdám, užívaným ve Formuli 1. Jedna z novějších sad, Brembo Gran Turismo Racing, vychází z koncepce již zmíněného typu, ale navíc přidává závodní třmeny z lehké a mimořádně odolné hliníkové slitiny, která z nich dělá nejvýkonnější ocelové brzdy pro běžné automobily na světě. Řada Brembo Sport je zase pro změnu prodávána v rozměrech, se kterými není potřeba na voze dělat žádnou další úpravu. Navíc jsou vyráběny (jako mnoho dalších typů) z tepelně odolné vysokouhlíkové oceli.

Brembo brzdový třmen - alu kola, elektrony a pneumatiky - www.aluapneu.cz


Brembo v kostce

Ještě stojí za zmínku, že Brembo má kvalitu užívaných slitin zcela pod kontrolou díky vlastním slévárnám a z toho plynoucí nezávislosti na externích dodavatelích. Krom toho, že dodávají brzdy i pro modely Ferrari a další významné automobilky, cílí na širokou skupinu potencionálních uživatelů. Jen jejich brzdové kotouče Brembo Standard pokryjí více než 90% automobilů a pokud byste zatoužili po brzdové destičce od této firmy, máte na výběr z přibližně 1100 unikátních typů a modelů. 

Brembo brzdiče - průměr 412 - levná alu kola a pneumatiky - www.aluapneu.cz
Záruka 2 Roky

Náš svět sice nejvíce obdivuje rychlé jezdce, auta schopná lepší akcelerace, nicméně nebýt těchto firem, které se vydaly směrem naprosto opačným, asi by za chvíli ten plyn neměl kdo mačkat. Tak buďme vděčni za jejich práci a brzděme na jejich počest! 

A aby se Vám brzdilo ještě lépe, jsou k tomu samozřejmě potřeba pořádná alu kola, která dokonale zchladí brzdy a zvýší tak jejich účinek. Kde najdete ta nejlepší?
Stačí pouhý klik ZDE!
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Automobil je dnes pro mnohé značkou luxusu, pýchy a hrdosti. Proto máme dnes možnost vidět po ulicích jezdit tak namakané kousky, že z nich kolikrát přechází zrak.
Motoren Technik Meyer se nesoustoustředí jen na "pouhá" alu kola. Nejdůležitější je to, co je pod kapotou. Pojďme spolu zvednout haubnu MTM!
Corvetta šmírovala, Nissan utřel, Mini Cooper poražen na plné čáře a další zajímavosti o Alfě Romeo.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS