S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Co je to alu kolo?

Ahoj, jsem Tvé nové alu kolo…
 

Jmenuji se Leonardo, ale říkej mi Leo. Těší mě, Kájo, že sis na své úžasné vozítko vybral právě mne. Vždycky jsem snilo zdobit autíčko jako je to Tvé…

Levná Alu kola
 

Protože se nyní budeme často vídat, chtělo bych Ti říci něco o sobě, abys, Kájo, věděl, že sis vybral opravdu dobře.
 

Na mém narození pracovalo tolik pečlivých a precizních lidiček, že se Ti o tom ani nezdálo. Nejsem totiž jen krásné na pohled, kvůli čemuž sis nakonec vybral právě mne, jsem také vysoce kvalitní. A právě na kvalitě si u nás v továrně na kulaté sny dávají vskutku záležet.

Hliníková kola
 

Všechno začalo jednoho dne, kdy naši malíři nakreslili mé první ladné křivky dle poslední automobilové módy. A že to nejsou obyčejní čmáralové! Všecičko musí být dokonalé. Líbivý tvar, který bude slušet jak malému autíčku, tak i luxusnímu bouráku. No, neměli to kluci jednoduché.

Elektrony levně
 

Ono se řekne nakreslit, to je sice hezké, ale pořádné alu kolo musí být především funkční a bezpečné. A to já tedy jsem. Však mě také vyrobili z té nejlepší aluminiové slitiny, kterou kluci ve slévárně smíchali s hořčíkem a dalšími kovy podle tajné receptury, kterou stále vylepšují, abychom já i moji sourozenci byli ti nejlepší na světě.

Kvalitní disky
 

Pak jsem prošlo speciálním výcvikovým střediskem, kde se mnou dělali všechny různé věci. Chvílemi mi připadalo, jako by se nejednalo o hru. Jako by mne chtěli moji rodiče zničit. Ale nedalo jsem se.
 

Vysvětlili mi, že všechny ty testy, bouchání, klepání, narážení a rentgenování  mi jen pomohou být ještě lepším alu diskem než jsou ostatní. Za odměnu mi dali mezi paprsky slušivé homologační tetování JWL a VIA, které mají jen ti nejlepší z nás.
 

Teď, když jsem hezky opracované a dostatečně silné a pevné se kouknu za svými kamarády do lakovny. Tuze se mi líbí ta nová móda leštěných koleček, kdy ze samé záře až přechází zrak. Aby všechen ten make up pořádně držel a nespláchla ho první louže, nanesli naši lakýrníci nejdřívě kvalitní základ. Poté tu krásnou klavírově černou barvu a pak mi přeleštili všechny paprsky, hezky jeden po druhém. Ale jen z přední strany, abych bylo skutečně elegantní. Poté vše několikrát přelili lakem průsvitným jako křišťálová studánka.

Barevná alu kola
 

Už se těším, až na mě, Kájo, nazuješ ty krásné nové Mišelinky. Jen dohlédni, ať ten pán s montpákou dává pozor a je na mne opatrný! A Ty Kájo? Pokud mne občas omyješ horkou vodou s auto šampónem a budeš trochu dávat pozor, abys se mnou nevlítl do každé díry a neudělal mi vrásky o obrubník, budu Ti dlouhá léta sloužit a házet prasátka na všechny kolemjdoucí tak, že Ti budou všichni závidět…

Alu kola a Pneumatiky levně

Chci také taková alu kola

10 japonských aut, která nám nedala spát
Přeplňované motory, velká alu kola a japonská preciznost. Který z japonských vozů byste si přáli ještě dnes? více
Historie alu kola - 3. díl - drátěná kola
Další lekce dějin alu kol je tu. Koukněme se spolu na drátěná kola a vůbec první elektrony na světě. více
Porsche v obchoďáku
Milujeme alu kola a sportovní vozy. Nenechte si ujít náš fotoreport z pražských Arkád. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS