Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Liberty Walk - tuning pro náročné

Jednou z nejprogresivnějších firem na poli automobilového tuningu je bez debat japonská firma Liberty Walk.

Nissan GTR Liberty Walk Ženeva 2018

Byla založena na začátku 90. let minulého století a jejím původním předmětem podnikání byl obchod s ojetými auty.

Fi Exhaust Ženeva Liberty Walk

Od té doby však urazili obrovský kus cesty a stali se jednou z nejznámějších firem nabízejících špičkový automobilový tuning.

Alu kola Vossen Liberty Walk Ženeva

Jejich dechberoucí full body kity luxusních supersportů jako Ferrari nebo Lamborghini nechávají na přehlídkách většinu fanoušků karosářských úprav stát v němém úžasu.

Liberty Walk Lamborghini

Cesta Libery Walk k jejich dnešní slávě začala roku 2009, kdy na SEMA show předvedli svůj vůbec první full body kit pro Lamborghini Murciélago.

Alu kola 3SDM Liberty Walk

Tento kit však nezaznamenal příliš velkou pozornost a do Liberty Walk tehdy nedorazila ani jedna objednávka. To se ale brzy změnilo. V roce 2012 udeřili designéři z Liberty Walk znovu.

Fi Exhaust Výfuk Ženeva 2018

A tentokrát úspěšně. Jejich další verze full body kitu Lamborghini Murciélago představila světu nový styl, nyní známý jako "LB Works".

3SDM Nissan GTR Ženeva Liberty Walk

Jedním z hlavních poznávacích znaků stylu "LB Works" je takzvaný "wide body" tvar s rozšířenými blatníky, karbonovou karoserií, exkluzivními litými koly a sníženým podvozkem. 

Lamborghini Liberty Walk Ženeva 2018

Na výstavě v Ženevě předvedli Liberty Walk špičkovou předělávku Fordu Mustang.

BMW Liberty Walk Ženeva 2018

Jejich auto se může chlubit typickými širokými blatníky, luxusními elektrony, spoilery, difuzérem a sníženým předním nárazníkem.

Liberty Walk MUSTANG GT V8

Nejde však jen o kosmetické úpravy. Mustang je vybaven nadupaným pětilitrem V8 se superchargerem Vortech a výfukovým systémem Cat Back.Šéfem a hnacím motorem Liberty Walk je legendární Wataru Kato, známý v komunitě tunerů jako Kato-san.
 
Alu kola 3SDM

V 80. letech dvacátého století byl členem silničního gangu Bosozoku (divoký kmen). Jejich auta se vyznačovala sníženým profilem, rozšířenými blatníky a prodlouženými výfuky.

Ford Mustang Liberty Walk

V roce 1993, ve věku 25 let se Kato-san vydal svou vlastní cestou a založil v japonském městě Nagoya společnost Liberty Walk.

Elektrony 3SDM

V současné době je Liberty Walk jednou z nejvlivnějších firem ve světě automobilového tuningu, bez které se žádná prestižní tuningová přehlídka neobejde.

Liberty Walk BMW

Chcete mít také krásný vůz, za kterým se každý ohlédne a nemáte na tuningový kit od Liberty Walk? Nevadí. Koukněte se u nás na nějaká krásná alu kola, uvidíte, že udělají parády až až...

Elektrony Vossen

Elektrony Vossen

Alu kola Liberty Walk

Elektrony

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: tuning zajímavosti historie
Zbrusu nová alu kola na vozech na Ženevském autosalonu nám doslova vyrazila dech. Nemůžeme se rozhodnout, které elektrony vypadají nejlépe. Poradíte nám?
Pojďme se spolu podívat, jak to bylo s Porsche. Nezapomeneme samozřejmě ani na alu kola...
Tuningy aut, které se tak úplně nepovedly.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS