Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
MILANO DESIGN model DARIO

MILANO DESIGN model DARIO

VÝROBCE MILANO DESIGN
MODEL DARIO
VELIKOST KOLA Průměr disku v palcích. 15"
ŠÍŘE KOLA Šíře disku v palcích. 6,5j
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


MILANO DESIGN model DARIO


LESKLE ČERNÉ LAKOVÁNÍ / VYSOCE LEŠTĚNÉ ČELO + LÍMEC

Tento model 15" alu kola je příkladem stylového designu v černém lesku spolu s vysoce leštěným čelem a límcem. To dohromady dává exkluzivní vzhled ráfku, který se bude vyjímat na každém autě. S Milano Design Dario dáte svému autu stylový alu disk s 5 dvojitými paprsky, které umocní robustní dojem.

Černý lesk a leštění dodává stylový design a kvalita toho kola je dána homologacemi ISO, JWL a VIA. To znamená, že s Milano Design dostáváte opravdu kvalitní ráfek. Tento patří mezi elektrony s roztečí šroubů 4 x 114,3 a šíří 6,5j, takže středně velké kolo. Kombinací černé a lesku je tohle kolo vychytaný a tutový pro každé auto.

Ke každé sadě disků Milano Design jen u nás dostanete kolové šrouby / matice, středící kroužky a ventilky vždy ke každé sadě alu kol k danému vozu zdarma!


 

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
Devět věcí, které jste možná netušili o Fordu Sierra
Alu kola na Ford Sierra bychom namontovali hned, sehnat ale pěkný kousek bude nejspíš problém. Co jsme ale o Sierrách nevěděli... více
9 věcí, které jste (možná) nevěděli o historii vozů Porsche
Pojďme se spolu podívat, jak to bylo s Porsche. Nezapomeneme samozřejmě ani na alu kola... více
Alu kola Bmw - autosalon Frankfurt
Originální elektrony Bmw jsou nejvyhledávanější. Alu kola Bmw sluší Bavorákům nejvíce. Podívejme se, jaké novinky si pro nás Bmw připravilo. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS