S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Černé elektrony

Přestože víme, že stříbrné modely alu kol na vozech skvěle vynikají, nebráníme se ani módě posledních let, kdy světové automobilky na své sportovní modely začaly dávat černé elektrony. 

alu kola Bmw M6 www.aluapneu.cz

Výprodej alu kol

Černá alu kola jsou oblíbená nejen u automobilek, ale především u prestižních tuningových firem. No řekněte, Vám by se snad černé elektrony na Vw Golfu nelíbily? 

alu kola Vw Golf GTI www.aluapneu.cz

Litá kola v černém lakování jsou 100% elegantní. Máte-li svůj vůz v pastelové barvě, pak není co zkazit. Jako u této Audi, kde černé hliníkové disky dokonale pasují k rudé karoserii.

alu kola Audi Rs6 www.aluapneu.cz

Jak jsme již psali, mezi tuningáři jsou černá kola vyhledávaná. Z běžného vozu udělají sportovní kousek, za kterým se každý otočí. Jako důkaz přidáváme tuto Mazdu Rx8 na černých alu kolech.

alu kola Mazda Rx8 www.aluapneu.cz

Nemusíte mít ale zrovna sportovní vůz. Černé elektrony vypadají super také na rodinných automobilech jako je třeba Lexus Nx. Líbí?

alu kola Lexus Nx www.aluapneu.cz

Totální výprodej

Nebo na oranžovém Bmw I3. Černé elektrony s oranžovým lakováním Bmw dokonale ladí.

alu kola Bmw I3 www.aluapneu.cz

Černá barva sluší nejen novým modelům, ale i klasickým elektronům typu BBS Rs. Vw golf na černých pavučinách nepřehlédnete.

alu kola Bbs Vw Golf www.aluapneu.cz

Černé alu disky jsou navíc i velice praktické. Pokud nemyjete svůj vůz každý den, jistě oceníte, že černé elektrony vypadají i po týdenním každodenním ježdění stále dobře. Údržba takové černé Škody Octavie na černých elektronech je opravdu snadná.

alu kola Škoda Octavia Rs www.aluapneu.cz

Top výprodej

A nemusíte mít ani pohřební službu, abyste se vozili v černo černé dodávce. Volkswagen T5 a černá alu kola k sobě výborně jdou.

alu kola Volkswagen T5 multivan www.aluapneu.cz

Pokud si stále nejste černými elektrony jisti, pak zde máme hezké porovnání. Stříbrná a černá alu kola na Bmw M3, pro které Bmw byste se rozhodli?

alu kola Bmw M3 www.aluapneu.cz
 

Udělejte Radost svému miláčkovi koupí nových elektronů
 

A jak se líbí černé elektrony Vám? Napište nám do komentáře.

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola tuning performance zajímavosti
Oficiální prohlášení koncernu GoodYear / Dunlop ke stáří pneumatik. Není prokázáno, že by starší pneumatiky ztráceli na jízdních vlastnostech!
Protože milujeme krásná alu kola a krásná auta, nemůžeme opomenout české tuningové srazy. Jedním z vyhlášených jsou Milovice.
Přijměte pozvánku do světa luxusu. Nádherná alu kola na výjimečných automobilech, které jsou určeny pouze pro několik málo vyvolených, nám nemohla uniknout. Podívejme se na ně blíže...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS