S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

10 důvodů, proč si pořídit nová alu kola

 

1. Už Vás štve, jak se Franta Komárek od vedle neustále s něčím chlubí a vytahuje?

 

Je na čase mu to oplatit s plnou parádou. Zbrusu nový model alu kol na Vašem voze rozhodně nepřehlédne a dokážete si představit jeho kyselý obličej při pohledu na Vaše auto, které s novými elektrony bude konečně nabušeným bourákem, kterému může ten jeho pekáč jen závidět.

Límcová alu kola Porsche
 

2. Potřebujete dostat tu krásnou Andulu Novákovou od vedle do postele?

 

Jasně. I když se to nezdá, alu kola 100% upgradují Vaší káru na pozici supersporťáku a je dokázané, že ženské letí na krásná auta. Kalhotky půjdou dolů rychlostí blesku, to si pište.

Alu kola porshe
 

3. Klepe se Vám za jízdy volant tak, že i po deseti minutové jízdě z práce se Vám třesou ruce jako horníkovi po dni se sbíječkou v Karvinské šachtě?


Nemusíte být ani chirurg nebo hodinář, abyste poznal, že se něco děje. Je čas vyměnit staré, nakoplé plecháče za nové, slušivé a hlavně rovné hliníkové disky. Klepot je tu tam, auto vypadá super a ani to tolik nestálo.

Alu kola Lexus
 

4. Pneuservisák ve Vaší vesnici je tak trochu zloděj?

 

Řekněte si dost a pořízením druhé sady litých kol pro zimní nebo letní pneumatiky mu zavřete kohoutek a raději vezměte za ušetřené koruny synka na motokáry.


Alu kola BMW
 

5. Snášíte posměšky kolegů z práce na Vaše auto?

 

Máme pro Vás jedinečné řešení. Ne nadarmo se říká, že kola dělají auto. Věřte nám, že je to opravdu tak a užijte si pohledu na spadlé brady Vašich spolupracovníků.

Límcová Alu kola

 

6. Konečně jste se rozhodli pro koupi nového vozu a v lepší výbavě je úplně nepochopitelně dvakrát tak dražší než v základu? 

 

Nenechte vydělávat automobilky, když můžete mít příplatkové příslušenství jako jsou alu kola až o 70% levněji než u autorizovaného prodejce, navíc ve srovnatelné kvalitě.

Alu kola Audi
 

7. Má Vaše žena narozeniny?

 

Buďte originální.  Kabelky, boty a šperky, které dostává každý rok, jsou tak nudné a předvídatelné. Neznáme lepší dárek, než jsou alu kola pro Vaše auto. Když si v něm vozí zadek, 100% ocení, že jízda bude reprezentativnější. Nebudete přece princeznu vozit v kdejakém fekál voze.

Černé Elektrony
 

8. Půjčil jste auto milence a ona Vám ho vrátila s podpisy všech obrubníků, u kterých parkovala?

 

Omluvte se svému mazlíkovi a kupte mu nové elektrony.  Po tomhle hrůzostrašném zážitku si je určitě zaslouží. Elektrony Vás nepřijdou tak draho a ona je bude ještě dlouho splácet v naturáliích. To za to stálo.

Alu kola BMW
 

9. Představovala si Vaše druhá maminka pro svojí nejúžasnější holčičku někoho úspěšnějšího, krásnějšího, bohatšího?

 

Možná jste nevěděli, že tchýně kladou nějvětší důraz právě na alu kola. Čím větší alu kola, tím méně blbých řečí o spanilých jízdách po barech s Vašima kámošema.

Elektrony

  

10. Vyhráli jste v loterii balík peněz?  

 

Už Vás nudí bezduché rozhazování za honosné rezidence, luxusní jachty, supersportovní bouráky a tuny kurev? Kupte si sedmery alu kola pro každý vůz na každý den jedny, ať se Žán ve Vaší garáži nefláká.
Nejlevnější alu kola

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola tuning fakty performance zajímavosti kuriozity
Další lekce dějin alu kol je tu. Koukněme se spolu na drátěná kola a vůbec první elektrony na světě.
I když si možná myslíte, že o BMW víte všechno, a nic vás už nemůže zaskočit, nejspíše se mýlíte. Koukněte se na osm věcí, které jste o BMW zaručeně nevěděli.
V minulém článku jsme se snažili ukázat, že automobilová pneumatika dnes zdaleka neslouží jen jako součást auta, ale dají se s ní provádět ty nejrůznější kousky.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS