S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Jaká alu kola na Audi

Myslíte, že automobily Audi již nepotřebují vylepšení? Že originální alu kola Audi jsou dostačující? Podívejme se spolu na několik modelů, kterým výměna originálních alu kol Audi za jiný model rozhodně prospěla.

Červená Alu kola Audi A4

 

Šedá Audi A4 vypadala příliš obyčejně, rudá kola s vysoce leštěným límcem dokonale ladí se zadními lampami. Celkově Audi A4 na těchto elektronech dost prokoukla, co myslíte?

 

Modrá Alu kola Audi A4
 

V posledních letech jsou velice módní retro designy překřížených paprsků alu kol, které vypadají nadčasově. Důkazem je modrá Audi A4 na chromových alu kolech s vytaženými lemy blatníků a sportovním podvozkem.

 

Alu kola Audi


Výprodej

Elektrony typu BBS Rs sluší hlavně starším modelům Audi. Větší elektrony na starých automobilech jsou oblíbenější než kdykoliv jindy.

 

Alu kola Audi TT

 

Rozhodně se za ně nemusíte stydět ani na nových vozech jako je třeba Audi TT. Pavučinová alu kola jen tak z módy nevyjdou. Kombinace černého lakování Audi TT se zlatými elektrony s leštěnými límci vypadá cool.

 

Alu kola Audi RS6
 

Alu kola s leštěným límcem vyniknou také na Audi Rs6. Vysoce leštěná alu kola a neobvyklý design paprsků nepřehlédnete. A pokud vám je i to málo, pak hoďte celou Audi Rs6 do kanárkově žluté barvy, ta trkne i barvoslepého.

 

Alu kola Audi TT
 

Jemné překřížené paprsky bez límce působí dojmem velkého kola. Pokud vůz ještě k tomu snížíte, výsledek bude výborný. Vy byste takové Audi TT snad nechtěli?

 

Alu kola audi tt

 

Pro porovnání přidáváme starší model Audi TT v černé barvě, tentokrát na zlatých pěti paprskových elektronech s límci. Tak které se vám líbí více?

 

Alu kola Audi R8
 

Zlatá alu kola, přestože se to nezdá, nevypadají vůbec zle. Chcete-li se stát nepřehlédnutelnými, pak rozhodně zvažte právě tuto barevnou kombinaci, stejně jako majitel šedé Audi R8.

 Výprodej alu kol 

Červená Alu kola Audi A4
 

Někdy je nutno krásným alu kolům přizpůsobit blatníky. Rozšířené lemy a velké elektrony, které jsou zapuštěny dovnitř karoserie, z Vaší Audi A4 udělají krále silnic. 

 

Alu kola Audi A4
 

Alu kola Audi mají rozteč šroubů 5x112 a rozteč 5x100, což jsou jedny z nejpoužívanějších vrtání litých kol. Výběr elektronů Audi je tedy díky těmto obvyklým roztečím velice pestrý.

 

Alu kola audi
 

Rozteč šroubů 5x112 používají vozy Audi A3, Audi S3, Audi Rs3, Audi A4, Audi S4, Audi Rs4, Audi A4 Avant, Audi A5, Audi S5, Audi Rs5, Audi A6, Audi S6, Audi Rs6, Audi A6 Allroad, Audi A7, Audi S7, Audi Rs7, Audi A8, Audi S8, Audi Q3, Audi Q5, Audi 100, Audi 200. Elektrony v rozteči 5x112 je možné sehnat ve velikostech 15“, 16“, 17“, 18“, 19“, 20“, 21“, 22“.

 

Červená Alu kola Audi

 

Rozteč šroubů alu kol 5x100 pak používá Audi pro modely Audi TT, Audi A1, Audi A2, Audi A3, zde opět naleznete velký výběr elektronů ve velikostech 14“, 15“, 16“, 17“, 18“, 19“, 20“.

 

Alu kola Audi

 

Pouze Audi Q7 používá rozteč alu kol 5x130, stejně jako Volkswagen Touareg a Porsche Cayenne. Velikost alu kol lze použít – 17“, 18“, 19“, 20“, 21“, 22. Viděli jsme ale na Audi Q7 i 24“ alu kola.

 

Alu kola Audi

Totální výprodej
 

Dle našeho názoru, čím větší alu kola, tím lepší efekt a dojem z celého vozu. Použijete-li na Audi Rs4 místo stávajících originálních alu kol například 20“ disky, pak věřte, že Váš vůz nezůstane bez povšimnutí.

 

Alu kola audi
 

Musíte ale počítat i s tím, že přijdete o jízdní komfort. Svezení na nízkoprofilových pneumatikách, které je nutné použít pro alu kola větších průměrů, není tak komfortní, jako u originálních alu kol Audi, které mají zpravidla vyšší profil pneumatiky a ve voze tedy nejsou tolik patrné nerovnosti vozovky.

 

Alu kola audi
 

Ideální variantou pro běžný provoz je kompromis. Například Audi A6 na originálních alu kolech Audi nevypadá zrovna krásně, 20“ alu kola jsou na druhou stranu dražší a nízkoprofilová pneumatika bude náchylnější na nekvalitní silnice. Pro běžný provoz tedy doporučujeme 18“. Audi A6 na nich vypadá dobře a vy si ještě vychutnáte jízdu s pohodlným vozem.

 

Alu kola Audi A6

 

Chcete-li ale od svého vozu něco více, pak se rozhodně nesmíte spokojit s pouhými osmnáctkami, rozdíl každého palce navíc je opravdu znát.

Top výprodej

 

Alu kola audi
 

Alu kola je také možné vhodně barevně sladit s lakováním vozu. Barevných variant alu kol je na trhu čím dál tím více a pokud si dáte práci s výběrem, pak bude jistě právě Vaše Audi skutečně originální.

 

Alu kola Audi Original

 

Rozhodně se nebojte experimentovat, zdánlivě neslučitelné kombinace vypadají nejlépe a Audi se pak stane opravdu ojedinělá.

 

Alu kola audi TT
 

Máte alu kola na své Audi? Pochlubte se a napište nám vaše zkušenosti s jednotlivými modely vozů Audi a velikostí použitých alu kol.

Výprodej


Jaké Alu kola pro audi

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola alu kola audi tuning performance
Přemýšleli jste někdy o tom, jaký historický automobil byste si vybral, pokud byste měl možnost si vybrat jen jeden jediný?
Alu kola už máte a chcete, aby Vaše auto vypadalo ještě lépe? Pak super wrap je ten nejlepší make up pro Váš vůz. Koukněme na ty nejpovedenější...
Přijde vám, že vaše dvěstěpětky stojí balík? Existují podstatně dražší. Které pneumatiky jsou ale nejdražší na světě?

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS