S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Aukce vzácných aut

Hned v úvodu zmíníme vlastníka 25 automobilových ikon z Floridy, který se rozhodl, že svá auta chce prodat. Za automobily dostal neuvěřitelných 67 milionů dolarů a překonal tak všechny rekordy. Můžeme tedy říci, že jsou veteráni a vzácná auta velice dobrou investicí.

Alu kola Ferrari 250 LM

Z neuvěřitelných 25 automobilů se tím nejdražším kouskem stalo Ferrari 250 LM z roku 1954. Bylo vydraženo za 17,6 milionů dolarů, tedy kolem 430 milionů korun.

Alu kola McLeren F1Na seznamu nesměla chybět ani silniční verze McLarenu F1 LM z roku 1998 za 13,75 milionů dolarů, pro představu téměř 335 milionů korun, a byla tak prohlášena za největší sumu vyplacenou v aukci za vůz značky McLaren. Byl to jeden ze dvou vyrobených kusů.

Alu kola Ferrari Enzo
Alu kola odesíláme ihned

Dalším vydraženým povedeným kouskem na seznamu bylo Ferrari Enzo patřící papeži Janu Pavlovi II. Tento vůz byl vyroben jako poslední v celé sérii. Papež tento vůz převzal v roce 2005, ale hned ho dal na charitu, tudíž nikdy za volant nezasedl. Vydražil se za necelých 6 milionů dolarů.

Alu kola Ferrari F40Vozů od výrobce Ferrari bylo v seznamu hned několik, např. Model F40 LM z roku 1994 prodaný za 3,3 milionů dolarů nebo pak model 275 GTB/4 z roku 1967.

Alu kola Koenigsegg CCXR


Koenigsegg CCXR, známý také pod názvem "vůz z filmu Rychle a zběsile 5", byl prodán oproti ostatním opravdu za pakatel, tedy za 825 tisíc dolarů.

Alu kola Ferrari 250 GTO
Vyberte si alu kola, která jinde nemají

Zajímavostí je, že vůbec nejdražším prodaným autem na světě je Ferrari 250 GTO, které se prodalo za neuvěřitelných 928 milionů korun.

Auta jakožto objekt investice považuje čím dál tím více lidí za dobře řešenou finanční situaci. Veteráni a sběratelské kousky jsou v dnešní době prostě trendy. 

Který automobil byste si vybrali Vy? Napište nám.

Alu kola pro Váš vůz ZDE!

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: luxus zajímavosti fakty historie
Hledáte recenze na alu kola Rsw Racing? Jak to s nimi doopravdy je? Podívejme se společně na kvalitu alu kol Rsw Racing.
Světoborné vynálezy, neuvěřitelná fakta, neskutečné číslovky v jednom zajímavém článku o alu kolech a pneumatikách. To prostě musíte vědět!
Věděli jste, že první Volkswagen si poručil Hitler a navrhl Porsche? A věděli jste, že...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS