S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Mansory: když se tuning stává uměním

Snad každý z nás se někdy chtěl cítit výjimečně a být středem pozornosti. Někdo toho dosahuje bujarým pestrobarevným účesem či neotřelým šatníkem, jiní zase vsázejí na kultivovanost a eleganci luxusních značkových outfitů a módních doplňků. Obrazem lidí, jejich vlastností, vkusu či společenských ambicí jsou rovněž jejich čtyřstopí miláčci.

Mansory Ženeva 2018

A teď rozhodně nenarážíme na chlupaté němé tváře, ale na vrčící mazlíky, kterým pod kapotou halasně burácí nedočkavý motor.

Alu kola Mansory

Ti z nás, kteří chtějí vystoupit ze všednosti, nejednou sahají po nejrůznějších karosářských úpravách svých vozů.

Mercedes Mansory Ženeva 2018

Někteří tak činí svépomocí, ti osvícenější pak své miláčky dávají do rukou odborníků, kteří z Vašeho řadového vehiklu udělají skutečnou perlu silnic.Mezi těmito profesionály vyčnívá britská firma Mansory. Právě ostrovní kultura bývá zpravidla spojována s onou kultivovaností, dokonalým zvládnutím etiky a etikety. Kdo by neznal čaj o páté, že? Ve firmě Mansory se však dokonale spojuje ono pověstné britské elitářské snobství s dynamikou, drzostí a dravostí nevybouřeného dítěte. Výsledkem je exploze dokonalosti v podobě řady skvostných tuningových úprav skutečně prémiových vozů značek jako Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Rolls-Royce, atd.

Mansory

Pozornost si tak zaslouží například limitovaná edice patnácti vozů Mansory Cyrus, tedy modelu, který je postaven na základě Aston Martina DB9. Ten se oproti originálu liší především použitím karbonu na karoserii vozu. Typickým znakem jsou pak ostře řezané průduchy kapoty, které dávají motoru V12 skutečně luxusní přísun vzduchu.

Vyberte si alu kola, která jinde nemají

V kombinaci s výrazně oranžovými litými koly dostává auto neotřelý a drsný výraz a získává si respekt všech účastníků silničního provozu.

Černá Alu kola Mansory

S novým vozem Stallone, který byl představen na letošním 88. ženevském autosalonu, společnost MANSORY prezentuje již třetí generaci upraveného Ferrari Gran Turismo. Karosářské díly vyrobené z uhlíkových vláken, krásná litá kola, zlepšení výkonu a bohaté interiérové úpravy, tak to je Mansory Stallone.

Limitované edice kol

Na zvláštní přání zákazníka také přichází Bugatti Vivere Diamond Edition, tedy speciální verze Bugatti Veyron, kterou jsme mohli letos v Ženevě také zahlédnout jako jeden z nejexkluzivnějších vozů, který si vůbec lze koupit.

Bugatti Mansory 2018

Není pochyb o tom, že v MANSORY vědí, co dělají.. A díky Bleurion edici, vzniklé na základě off-road sportovního auta Bentayga od luxusní značky Bentley, nám tahle společnost opět ukazuje, že je tou nejlepší adresou při hledání opravdu vzrušujícího designu auta. Jedním z nepřehlédnutelných prvků jsou tady třeba 24 palcová alu kola s názvem M8.

Alu kola Mansory Oranžová

Ptáte se, čemu vlastně vděčíte za existenci dokonalých uměleckých děl firmy Mansory? Nohy byste měli líbat Kouroshovi Mansorymu, automobilovému nadšenci, který s láskou obouvá a upravuje čtyřkolé krasavce už od roku 1989.

Černá alu kola Mansory

Tehdy se zaměřoval pouze na produkci litých kol pro automobily Rolce-Royce, Bentley, Aston Martin a Ferrari.

Elektrony Mansory Ženeva

Od té doby však společnost udělala opravdu mnoho mílových kroků a začala se specializovat na úpravy celých vozů a neskutečně obohatila produktovou řadu litých kol, čítající nyní na téměř tři desítky variací.


Alu kola odesíláme ihned

Elektrony Mansory tak již obujete na téměř každého miláčka některé z prémiovějších značek. O výrobu těchto kol, která je soustředěna výhradně v Německu a Švýcarsku, se stará okolo 200 odborníků na obutí vozu. Ty by Mansorymu záviděl snad i Baťa. Chtělo by se tak říci: „Kola od Mansoryho, ty už nevyzuji!“Jste i Vy fanouškem pěkného tuningu? Líbí se Vám snížený podvozek, rozšířené blatníky, křídlo a pořádně velká kola? S úpravou karosérie Vám sice nepomůžeme, ale s nákupem alu kol určitě ano. A že je u nás opravdu z čeho vybírat!Stačí jen kliknout na stránky našeho e-shopu www.aluapneu.cz a přesvědčit se na vlastní oči. Černé, stříbrné, barevné, leštěné, bronzové, měděné, chromové.. Všechny je máme! A máme je skladem.
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: tuning zajímavosti historie
Chcete vidět nejúžasnější automobilové a technické skvosty z historie až po současnost? Pak určitě navštivte muzeum v Sinsheimu.
Přemýšlíte, co budete dělat věčer? Zda si najdete na seznamce novou dívku nebo se kouknete po nových alu kolech? My máme jasno!
Havárie, nesmrtelné převodovky, dvojitá okna... A mnohem více o Mercedesech...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS