S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Pneumatika na 10 způsobů - část 2.

V minulém článku jsme se snažili ukázat, že automobilová pneumatika dnes zdaleka neslouží jen jako součást auta, ale dají se s ní provádět ty nejrůznější kousky.
 
10 příkladů nejoriginálnějšího využití pneumatiky se nám však vzhledem k velké vynalézavosti lidí zdalo málo. Námětů nám přišlo tolik, že jsme se rozhodli vytvořit druhý díl a pokračování v dalších deseti příkladech, proč pneumatika často najde využití tam, kde byste ji nečekali. A tady jsou naši favoriti!

10. Pelech pro psa 

 

Pneumatiky Michelin
 
Tak schválně, kolik z vás by přišlo na tento nápad? Vybrat pro svého čtyřnohého miláčka pelech nemusí být zrovna dvakrát levná záležitost. A přitom stačí stará pneumatika od auta, polštář nebo deka a pes si své místečko nemůže vynachválit.
 

9. Držák na deštníky

 

Pneumatiky Kormoran
 
Držák na deštníky doma asi mnoho lidí nemá, přestože se jedná o vychytralý vynález, který si může vyrobit takřka každý. No jo, ale koho by napadlo použít pneumatiku, že jo? Stačí pár děr, sada deštníků a Vaše domácnost je opět o něco více praktičtější. A to ani nemusíte chodit do Ikey.
 

8. Mimoň

 

Minion
 
Mimoně zná dnes díky známé mobilní hře téměř každé dítě. Proč tedy neudělat svým ratolestem radost a nevytvořit jim Mimoně v obří velikosti? Že to bude něco stát? Stačí jen pár pneumatik, barva a trocha zručnosti...
 
Zdaleka to ale nemusí být jen postava z mobilní hry. Uplatnění z fotky na obrázku bychom našli daleko více. Co takhle například strašák na poli? Nebo praktický držák zahradního náčiní? Doufáme, že jsme těm pravým kutilům právě nasadili brouka do hlavy.
 

7. Brnění 

 

Pneumatiky brnění
 
Nač je vlastně neprůstřelná vesta nebo jiná ochrana, když se dá vyrobit lidské brnění z pneumatiky? Zapomeňte však na jednoduchý sloup pneumatik, do kterého vlezete s pocitem bezpečí. K výrobě toho pravého lidského brnění už bude třeba pořádná dřina. Ale vyplatí se, jen se podívejte na ten výsledek!
 

6. Kontejner na odpadky

 

Pneumatiky odpadkový koš
 
Kontejner na odpadky je skvělým vynálezem pro každého, kdo musí odpadky vynášet daleko od svého domu. Přitom stačí tři staré pneumatiky, pytel na odpadky a je po problému! Díky své váze a materiálu pneumatiky skvěle drží. Autor této fotky si navíc dal tu úžasnou práci, a kontejnery rozdělil na sklo, plast a papír. Životní prostředí vždy na prvním místě!
 

5. Lustr

 

Ozdobný lustr z pneumatik
 
Lustr z pneumatiky. Není to už hotové bláznovství? Bylo by, kdyby ten výsledek nevypadal tak fenomenálně! Čtyři pneumatiky s žárovkami uvnitř a upravenými vzorky pro celkový design se v této podobě hodí do každého pokoje. Pravda, bude třeba vyřešit problém s instalací a kabely by měly být dostatečně silné, aby Vám lustr nespadl na hlavu. Pokud ale všechny tyto problémy vyřešíte a máte navíc dekorativního ducha, bude váš pokoj středem pozornosti!
 

4. Křeslo

 

Křeslo z pneumatik
 
Křeslo už v minulém díle sice obsazeno bylo, tenhle kousek se ale tak trochu vymyká své vlastní kategorii. Tak především, autor tohoto vynálezu umí pneumatiku tak dobře zamaskovat, že byste jen stěží poznali, z čeho je křeslo vůbec vyrobeno. Když k tomu přidáte opěrátko a trochu veselých barev, máte k dispozici křeslo, které jen tak někdo nenapodobí.
 

3. Stůl

 

Stolek
 
A u nábytku ještě malou chvíli zůstaneme. Nízký stoleček vyrobený z pneumatiky sice není až tak příliš originální, zaujme ale především esteticky. Zlatá barva působí nejen velmi vkusně, ale zapadá i do zbytku interiéru. Namontovat nožičky, přiložit sklo na povrch a máme během hodinky zbrusu nový stolek!
 

2. Houpačka

 

Houpačka
 
Dokázal by si někdo vůbec představit, že i s pneumatikou dokáže rozzářit nejen svou zahradu, ale i široké okolí? Ideálním obdobím jsou samozřejmě Vánoce, kterými se nechal inspirovat i autor tohoto vynálezu. Z houpačky pro děti se rozhodl vyrobit jeden ze symbolu Vánoc, přičemž mu stačilo použít pár světel a mašli.
 

1. Dům

 

Dům z pneumatik
 
Ale ano! Dokonce i dům se dá vyrobit z pneumatik. V tomto případě jich budete potřebovat trochu větší množství, za to ale máte k dispozici takovou pevnost, kterou Vám bude každý závidět. Nebo je to spíše bunkr? To hlavní je, že díky svému materiálu se pneumatika hodí jako materiál k postavení domu, který navíc jen tak něco nezboří. Palec nahoru! 

Alu kola rsw

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: pneumatiky zajímavosti kuriozity rekordy
Broušení klenotu: tuning německé firmy Lorinser dokáže i po 80 letech uchvátit srdce nejednoho nadšence automobilky s trojcípou hvězdou ve znaku...
O těchto exkluzivních modelech alu kol se Vám ani nezdálo. Tyto extravagantní litá kola stojí více než kdejaké auto.
Naše hlavní město je známé jako kulturní i politické centrum, stověžatá Praha, srdce Evropy nebo matka měst, ale ne jako hostitel grandiózní výstavy Prague Car Festival.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS