S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Techart - No.1 tuning Porsche

Techart je prémiová značka pro individualizaci jakéhokoliv modelu Porsche. Tolik stručná definice, ale co si pod ní představit? Dejme tomu, že vlastníte Porsche, ano? Ta představa je natolik lákavá, že se jí pro těchto pár momentů přidržte i kdyby čirou náhodou nebyla pravdivá.

Techart alu kola Porsche Panamera - fosforově žluté elektrony - Techart tuning - www.aluapneu.cz

V garáži parkuje naprosto skvělý sporťák s proslulým koněm v ,,erbu“ a Vy jej chcete trochu vylepšit. Myslíme vylepšit sporťák, ne toho koně. Ale ani ve snu byste jej nesvěřili žádné tuningové firmě, neboť by z luxusního auta udělala extravagantní zrůdičku zralou tak akorát pro panoptikum.

Černá alukola Techart Porsche - Techart tuning - www.aluapneu.cz

Chcete se vydat cestou elegance a skutečného půvabu? (V tom automobilovém slova smyslu). V tom případě i pro Vás vznikl Techart. Individualizaci a přání zákazníka se meze nekladou. Techart otevírá bránu jakýmkoliv úpravám. Zlepšit aerodynamiku, zvýraznit detaily, nebo úplně přetvořit interiér? A tu kapotu chcete z uhlíkových vláken a potah na sedačky z pravé kůže?

Leštěné alu disky - Techart tuning - www.aluapneu.cz

Žádný problém! Problém spíše bude mít zákazník, když si bude muset z té obrovské nabídky dílů, barev a vzorů vybrat, čím své Porsche ozdobí a odliší od ostatních. Není problém nechat si volant potáhnout umělým semišem, původní pedály nahradit hliníkovými, a to vše samozřejmě pomocí ruční práce (nikoliv té Vaší, přirozeně).

Černá alu kola s oranžovou linkou - elektrony Porsche - Techart tuning - www.aluapneu.cz

Již v roce 1987, kdy Techart vznikl, bylo jasné, že nazvat jej tuningovou firmou by bylo urážkou volající po satisfakci. Jejich práce je příliš jemná, precizní a sofistikovaná, než aby se dala házet do jednoho pytle s přidáním přítlačného křídla a nasazování nepřiměřeně velkých alu kol.

Černá alukola se žlutou linkou - Porsche - Techart tuning - www.aluapneu.cz

Spíš bychom měli použít termín ,,ladění aut,“ jenže to by potom svádělo zaměstnancům Techartu říkat ladiči a tak je přirovnávat k těm chlapíkům od pian. A zde jde přeci o víc, než trochu natáhnout nebo povolit strunu a změnit tak kmitočet o nějaký ten Hertz nahoru nebo dolů.

Alu kola Porsche - Techart tuning - www.aluapneu.cz

Techart pokrývá celou modelovou řadu Porsche a exkluzivně pro tyto auta vyrábí vše od karbonových dílů, přes hliníková kola až po výfukové systémy, které dají motoru hlas burácení Viktoriiných vodopádů. Techart, spojuje technologii a umění nejen ve svém názvu, ale v každém svém výrobku, nápadu a myšlence. Samozřejmostí je poskytování kompletního servisu a designových úprav, které jsou stejně dechberoucí jako účinné. Zlepšují jízdní vlastnosti i bezpečnost vozu.

Fosforová alu kola Porsche - Techart tuning - www.aluapneu.cz

Skutečným ,,majstrštykem“ se stal power kit Techtronic pro hybridní Panamera Sport Turismo. Tomuto prémiovému kombíku přidělala firma Techart i omračující elektrony v zelené barvě s nebezpečně jedovatým odstínem.

Techart Porsche litá kola - Techart tuning - www.aluapneu.cz

Porsche upravená firmou Techart jsou k dostání na všech kontinentech kromě Antarktidy. Jednak eskymáci kouzlu individualizovaných Porsche ještě nepropadli a kromě toho žijí v Grónsku, což je na druhé špičce planety. A tučňáci jsou špatnými zákazníky i pro Techart, kde jinak dokáží přesvědčit prakticky kohokoliv, že ta nejlepší Porsche budou parkovat v garážích jedině, pokud projdou rukami odborníku z Techartu. V Česku je jejich výhradním autorizovaným prodejcem AR Cars.

Černá alu kola s leštěným čelem - Porsche - Techart tuning - www.aluapneu.cz

Nemáte doma zaparkované Porsche, nebo semišový volant není právě to, po čem toužíte? Nevadí, my pro Vás máme alternativu – kvalitní alu kola z aluapneu.cz dokáží jakékoliv auto proměnit k nepoznání. Jejich doprava je rychlá, cena přívětivá a ta elegance! No, jen se podívejte sami.
 
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: porsche tuning performance
Se super automobilovými akcemi se roztrhl pytel. A my u toho nesmíme chybět! Takže jsme opět fotili parádní auta, úžasné prostředí a samozřejmě alu kola...
Stříbrná alu kola by se měla bát, svět válcují černé elektrony. Vy je ještě nemáte?
Elektrony Japan Racing jsou velice oblíbené. Nyní můžete mít tato úžasná litá kola i Vy. Jsme autorizovaní prodejci alukol Japan Racing pro ČR.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS