S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Podvozek proklatě nízko

Jak udělat auto ještě atraktivnější? Od řezání flexou po nejmodernější snížené sportovní podvozky. Jakou variantu si vyberete Vy?

Alu kola Ford

Přemýšlíte o snížení svého vozu pomocí sportvního podvozku? Podívejme se spolu na výhody a nevýhody této sportovní úpravy.

Alu kola Volkswagen

Výprodej
 

Snížení automobilů je v posledních letech velice oblíbené především u příznivců tuningu. Přiznejme, že snížené vozy vypadají skutečně dobře, jako tento Volkswagen Scirocco.

Alu kola BMW

Prvopočátek snižování vozidel ale patří neodmyslitelně k motorsportu, kde je snížení vozidel vysoce funkční a napomáhá k lepším výkonům snížených automobilů. 

Alu kola SEAT

Top Výprodej

Variant jak snížit vozidlo se nabízí hned několik. Seat Leon na vzduchovém podvozku na fotografii patří k té dražší variantě. Sportovní podvozek ale pořídíte i v dostupnějších variantách.

Alukola u Aluapneu

Přeskočme variantu uříznutí originálních pružin o jednu otáčku, což samozřejmě vyjde úplně nejlevněji. Výsledek není ale zcela funkční jednak kvůli tvrdosti, tak i kvůli ne zcela pasující uřízlé pružině, která pak zcela nezapadá do misky tlumiče.

Alu kola

Jednou z levnějších variant možného snížení vozu je výměna stávajících pružin za pružiny tužší s nižší dráhou chodu. Stávající tlumiče zůstanou a vůz se výměnou pružin sníží cca o 3-6cm.

Alu kola Audi

Dražší variantou je kompletní sestava sportovních pružin i tlumičů, u kterých je zpravidla možné seřízení tuhosti vozu i jeho snížení. Pořizovací hodnota je ale vyšší než při zakoupení sportovních pružin pro stávající originální tlumiče.

Alu kola Volkswagen

Nejdražší, avšak v posledních letech velice oblíbenou variantou jsou vzduchové Air-Lift podvozky, které lze individuálně nastavit přímo z kabiny vozu nebo z ovladače, který je součástí sady. Automobil tak můžete snížit nebo zvednout přesně podle momentální potřeby. Pořizovací hodnota vzduchového podvozku je ale vyšší. 

Alu kola pro váš vůz jedině u aluapneu.cz

Top

Co získáte použitím sportovního sníženého podvozku? Jednou z výhod je, že alu kola na Vašem voze budou vypadat větší než ve skutečnosti jsou.

Alu kola Fiat

Tím, že se vyplníte mezeru mezi blatníkem a litým kolem dokážete alu kola opticky zvětšit. 

Alu kola BMW

Jízda se sníženým vozem díky nižšímu těžišti se stane sportovnější, automobil bude při průjezdu zatáčkami stabilnější a umožní rychlejší a zábavnější průjezd zatáčkami.

Alu kola Honda

Připravte se ale na větší přenos nerovností do vozu, což na jízdě po nekvalitních silnicích zaznamenáte na větších vibracích a nárazech, čímž samozřejmě vůz také více trpí.

Alu kola VOlkswagen

Vozidlo je také náchylnější na poškození při přejezdech větších nerovností. Se sníženým automobilem je větší pravděpodobnost oděru nárazníků či utržení níže posazených dílů na podvozku či motoru než u sériového vozu.

Alu kola mercedes

Výprodej alu kol

Snížené automobily na krásných alu kolech vypadají opravdu dobře, doporučujeme ale před touto úpravou vozu nejprve řádně zvážit, k jakému účelu budete automobil používat a jaká varianta sportovního podvozku bude právě pro vás ta nejlepší.

Alu kola

Máte-li již svůj automobil snížený nebo se na tuto úpravu chystáte, pošlete nám fotografie a napište nám své zkušenosti. Těšíme se na vaše komentáře.

Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola tuning performance jdm kuriozity
JDM automobily, JDM úpravy, JDM alu kola, prostě vše, co potřebujete vědět o JDM... Ale co je to vlastně JDM?
Elektrony Japan Racing jsou velice oblíbené. Nyní můžete mít tato úžasná litá kola i Vy. Jsme autorizovaní prodejci alukol Japan Racing pro ČR.
Legendy se v České Republice za krátký čas své existence staly motoristickým svátkem, jehož opomenutí by se pro automobilového fandu rovnalo vlastizradě a zámince k upálení na hranici.

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS